PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک بین دو گزینه

amirmohammad_49
04-03-2014, 00:49
دوستان قصد خرید گوشی تا سقف 2میلیون را دارم، واقعیتش الان بین دو گزینه htc one و lumia 1020 موندم، قبل از اینا s3 داشتم و خیلی راضی بودم ولی لومیا 1020 را باهاش کار کردم واقعا بی نظیره بسیار روان و بدون لگ، در صورتی که تو گوشیهای اندرویید به وفور شاهد این موضوع هستیم..دوربین که واقعا بی نظیر کیفیت عکسش از دوربین دیجیتالم سرتر بود..اما محدویت نرم افزارو این مسایل هم هست.
تا قبل از کارکردن با 1020 تصمیممو واسه خرید one گرفته بودم اما مردد شدم.
نظر دوستان در این زمینه چیه؟به نظرتون کدوم بهتره؟

aftab_azad20
04-03-2014, 10:40
فعلا صبر کن تا مدلهای جدید وارد بازار بشن

D o l f i n
04-03-2014, 17:16
سلام
شما با این بودجه تقریبا دارید بدترین انتخابها رو انجام میدید
اول از همه نیازهاتون معلوم نیست گوشی رو برای چی میخواید
دوربین
بازی
وبگردی
سایز رو معلوم نکردید آیا فبلتها رو هم در نطر دارید یا خیر؟
اگر فقط هدفتون دوربین هست بله 1020 بهترینه ولی به غیر از دوربین اصلا توجیه قیمت بالاش رو نداره اگه قرار به خرید وینفون باشه و شما با سایز مشکلی نداشته باشید فقط 1520 دستگاهی که جدیدترین سخت افزار ها رو در خودش داره
در داخل آندروئید ها و در داخل پرچمداران one حتی بین سه تای اول هم نیست سخت افزارش از تمام پرچمداران فعلی پایین تر هست
و حالا بهترین گزینه ها از نظر من
ios = اگر آیفون بخواید میشه با این بودجه 5S 16gig رو خرید
وینفون=بهترین گزینه جدا از سایز 1520 هست
آندروئید=
1: نوت3
2: LG G2
3: Z1
4: GS4 & nexus 5
صبر کردن هم بنطر من اشتباهه(همه جا هم میگم:n02:) تا الان دو پرچمدار معرفی شدن که تازه معلوم نیست پرچمداران فعلی کمپانی هاشون باشن چون اینجور که بوش میاد هر دو شرکت سونی و سامسونگ برای 6ماه دوم 2014 گوشی های دیگه رو میخوان معرفی کنند میمونه LG و HTC تا معرفی کنند همه اینا اومدن گوشیهاشون بعد از اردیبهشت هست حالا زودتر یا دیرتر بعد چند ماه هم برای افت قیمت باید صبر کرد و تا اون موقع دوباره گوشهای جدید میاد
همین الان هم سخت افزارهای گوشیها بسیار جلوتر از سیستم عاملها هست و هنوز نمیتونن از همین سخت افزار کامل کار بکشن
بخرید و لذت ببرید بخدا قسم:n12:

amirmohammad_49
04-03-2014, 18:55
سلام
شما با این بودجه تقریبا دارید بدترین انتخابها رو انجام میدید
اول از همه نیازهاتون معلوم نیست گوشی رو برای چی میخواید
دوربین
بازی
وبگردی
سایز رو معلوم نکردید آیا فبلتها رو هم در نطر دارید یا خیر؟
اگر فقط هدفتون دوربین هست بله 1020 بهترینه ولی به غیر از دوربین اصلا توجیه قیمت بالاش رو نداره اگه قرار به خرید وینفون باشه و شما با سایز مشکلی نداشته باشید فقط 1520 دستگاهی که جدیدترین سخت افزار ها رو در خودش داره
در داخل آندروئید ها و در داخل پرچمداران one حتی بین سه تای اول هم نیست سخت افزارش از تمام پرچمداران فعلی پایین تر هست
و حالا بهترین گزینه ها از نظر من
ios = اگر آیفون بخواید میشه با این بودجه 5S 16gig رو خرید
وینفون=بهترین گزینه جدا از سایز 1520 هست
آندروئید=
1: نوت3
2: LG G2
3: Z1
4: GS4 & nexus 5
صبر کردن هم بنطر من اشتباهه(همه جا هم میگم:n02:) تا الان دو پرچمدار معرفی شدن که تازه معلوم نیست پرچمداران فعلی کمپانی هاشون باشن چون اینجور که بوش میاد هر دو شرکت سونی و سامسونگ برای 6ماه دوم 2014 گوشی های دیگه رو میخوان معرفی کنند میمونه LG و HTC تا معرفی کنند همه اینا اومدن گوشیهاشون بعد از اردیبهشت هست حالا زودتر یا دیرتر بعد چند ماه هم برای افت قیمت باید صبر کرد و تا اون موقع دوباره گوشهای جدید میاد
همین الان هم سخت افزارهای گوشیها بسیار جلوتر از سیستم عاملها هست و هنوز نمیتونن از همین سخت افزار کامل کار بکشن
بخرید و لذت ببرید بخدا قسم:n12:
مرسی دوست عزیز
در خصوص نیازها:::همه نیازهای وبگردی، دوربین، خوندن پی دی اف و...هست، از طرفی زیاد اهل بازی نیستم ولی دوست دارم گوشی سخت افزار خوبی داشته باشه و سایز هم نهایتا 5.
انتخاب اول خودم 1520 بود ولی مشکل اینکه با سایزش نمیتونم کنار بیام
در خصوص پرچمداران باهاتون موافقم چون اینایی که همین الان معرفی شدن مثل همون قبلیان و خیلی تغییری نکردن بعضا بدتر هم شدن مثل s5
one را از این جهت انتخاب کردم که در درجه اول خوش ساخت و با کیفیته و سخت افزار خوبی هم داره، کارکردن باهاش حس خوبی به آدم میده سخت افزار هم در حد ایده آل هست..فقط یه تردید دارم چون نوکیا قراره یه نسخه مینی از 1520 تولید کنه..اگه اون معرفی بشه قطعا می خرمش.
ضمناً از اندروید خسته ام!! میخوام به ویندوز فون کوچ کنم

GOLDFINCH
04-03-2014, 20:36
به نظرم اگه شما صبر کنید، تا S5 یا Z2 و ... بیان، بهتره. البته احتمالاً اول که میان، کمی گرونن.

D o l f i n
04-03-2014, 22:37
one دیگه بنظر من توجیه نداره
اگه میخواید برید سمت وینفون و با سایز 1520 هم نمیتونید کنار بیاید فکر کنم 925 بهترین گزینه باشه برای شما

Ali_softcenter
04-03-2014, 23:38
s5 ارزش صبر کردن نداره...یه تیکه پلاستیک نون لواشی که ارزش پول دادن نداره....کلا سامسونگ اول باید تیم طراجی خودش رو اخراج و یه عده دیگه رو استخدام کنه.

به نظر من آندروید بدون لگ و روون میخوای فقط نکسوس!! غیر از این اصلا سمت اندروید نرو...حتی با رم 2 گیگ! مگه اینکه 3 گیگ رم داشته باشه ...

نکسوس نمیخوای سریعا به سمت ویندوز کوچ کن...مثل من که الان نکسوس خریدم و گوشی بعدیم مسلما ویندوز یا ایفون خواهد بود....1020 خوبه...چرا 1020 نمیگیری؟

خوبی آندروید برای من اینه که سه تا فیل شکن داره که هر 3 تاش مثل بنز داره روی اپراتور من کار میکنه و از این بابت در پوست خودم نمیگنجم! همین.