PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در انتقال فایل ها از دوربین Canon PowerShot A2500 به سیستم

AFSORDEH
02-03-2014, 11:17
با درود...... :»

چند ماهیست که یک دوربین کمپاکت Canon PowerShot A2500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 186087&ei=mNoSU7auJu-B7QaOsYDACw&usg=AFQjCNGsz1L4Au1qU8sjDM-GlQTlikNbwg&sig2=f4KvZvzJwGSINTT0JLdq6w&bvm=bv.62286460,d.ZGU) خریدم.

چند روز بعدش یک کابل اتصال به کامپیوتر براش خریدم به قیمت 15000 تومان که به گفته اون فروشنده این کابل از نوع خوب هست. اینم اضافه کنم که روی کابل نام SONY هست ولی به گفته فروشنده کل دوربین های کمپاکت رو ساپرت میکنه.

الان وقتی دوربین رو با اون کابل به USB سیستم وصل میکنم و میخوام عکس ها و فیلم ها رو روی سیستم کپی کنم یا انتقال بدم، هر بار تعداد معدودی از فایل ها کپی یا انتقال داده میشن و عملیات به یکباره متوقف میشه.

مثلا اگه از 10 تا فایل برا کپی روی سیستم بخوام کپی بگیرم، 3 تا فایل اولی و فایل آخر کپی میشن. :n03:

خود فروشنده اون کابل گفت که مشکل از سیستمه و باید فضای زیادی روی سیستم آزاد باشه، پیش یک فروشنده دیگه رفتم که اون اولش گفت، کابلی که استفاده میکنید باید کابلی باشه که یک قطعه اضافه تر وسطش داشته باشه. (نمیدونم گفت نویز گیر یا.... یادم نیست) ولی بعدش تایید کرد که این از نوع کابل خوبه و احتمالا مشکل از ویندوز یا سیستمه!!!

به نظر شما مشکل از کجاست.

خیلی ممنون :»

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AFSORDEH
02-03-2014, 13:35
بازم سلام...... :n01:

خوشبختانه ایجاد این تایپک برای من خوش یمن بود و من همین الان متوجه شدم که برای انتقال فایل ها از این دوربین به روی سیستم نباید به صورت مستقیم Copy/Paste کرد (مگر اینکه تعداد فایل های مورد نظر یکی دو تا بیشتر نباشه)، بلکه باید از طریق صفحه ابتدایی و گزینه ی import pictures and videos اقدام کرد.

موفق باشید :11: / شرمنده :blush:

Pedram_IR
02-03-2014, 14:26
داداش می تونی چند تا عکس با این دوربین در فضای اتاق با فلش و بدون فلش بندازی؟ می خوام یکی مثلش بگیرم و کیفیتش رو می خوام ببینم.
ممنون

AFSORDEH
02-03-2014, 17:10
با سلام....... :n01:

در محیط اتاق و توی روشنایی روز تفاوت چندانی بین عکس با فلش یا بدون فلش وجود نداره. مگر اینکه سوژه کوچک تری وجود داشته باشه که اونم با توجه به اینکه میزان نور اطراف اون چقدر هست نتایج میتونه متفاوت باشه.

ولی در تاریکی مطلق اتاق و محیط خونه فلش دوربین نسبتا خوب عمل میکنه و عکس های قابل قبولی میگیره.

بسیار خب، اگه شد تا فردا چند تایی عکس از عملکرد این دوربین خواهم گذاشت.

موفق باشید:»

AFSORDEH
02-03-2014, 17:24
نکته ای که در مورد این دوربین وجود داره اینه که در بیشتر موارد این دوربین در حالی به فروش میرسه که فاقد کابل اتصال به سیستم و همچنین حافظه میباشد. و باید بصورت جداگانی خریداری شود.

من خودم از این فروشگاه خریدم: digikala
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] i g i k a l a . c o m/Product/DKP-12078/Canon-Powershot-A2500/%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA-A2500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و دیگر نقاط ضعفش اینکه:
* با وجود ساده و سبک بودن، بدنه ای داره که گفته میشه یکی از ضعیفترین ها در بین دوربین های دیجیتال کمپاکت هست.
* فاقد لرزشگیر تصویر هست.
*در ضبط فیلم گاهی صدایی شبیه ورق خوردن کتاب شنیده میشه. خروجی صدای خود دوربین هم پایین هست ولی روی سیستم صدای فیلم های ضیط شده بالاتر هست. (البته این طوری که من متوجه شدم بیشتر دوربین های کمپاکت امروزی در ضبط فیلم مشکلات خاص خودشونو داره و کاملا بی عیب و نقص نیستن.)

ولی از باطری این دوربین تعریف و تمجید زیادی شده. که البته با توجه به تجربه ای که بنده داشتم میتونم بگم که چندان هم بیراه نبوده :n01:

AFSORDEH
02-03-2014, 19:28
داداش می تونی چند تا عکس با این دوربین در فضای اتاق با فلش و بدون فلش بندازی؟ می خوام یکی مثلش بگیرم و کیفیتش رو می خوام ببینم.
ممنون

دو تا عکس از اتاق: (که همونطوری که عرض کردم توی روز و در محیط اتاق عکس ها تفاوت چندانی ندارن-حجمشونم یکسانه)

با فلش:

بدون فلش:

چند تا عکس از فلش دوربین در تاریکی مطلق هم اگه خواستید اون ها رو در یک فایل زیپ براتون ارسال میکنم.

موفق باشید :»

Pedram_IR
03-03-2014, 17:33
دو تا عکس از اتاق: (که همونطوری که عرض کردم توی روز و در محیط اتاق عکس ها تفاوت چندانی ندارن-حجمشونم یکسانه)

با فلش:

بدون فلش:

چند تا عکس از فلش دوربین در تاریکی مطلق هم اگه خواستید اون ها رو در یک فایل زیپ براتون ارسال میکنم.

موفق باشید :»

دستت درد نکنه داداش، نه، در تاریکی مطلق یا نور کم نمی خوام ، در نور معمولی اتاق می خوام که فلش بزنه، چون مال خودم رو حالت AOUTO در نور معمولی اتاق با فلش تصویر زرد یا بهتره بگم قهوه ای میشه...
اینجا می تونی نمون عکسی که گذاشتم ببینی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی داداش، دو تا عکسی که گرفتی فکر کنم بدون فلش هستن، در EXIF عکس که اینجور نوشته... :)

AFSORDEH
04-03-2014, 02:53
نه عکس اول فلش روشن بود.... :n01: ولی کاملا شبیه همن

حالا باز اگه شد دو تا عکس دیگه میگذارم فردا

Pedram_IR
04-03-2014, 16:03
نه عکس اول فلش روشن بود.... :n01: ولی کاملا شبیه همن

حالا باز اگه شد دو تا عکس دیگه میگذارم فردا

دستت درد نکنه، لطفا در نور معمولی اتاق بنداز :)

AFSORDEH
07-03-2014, 05:59
شرمنده اگه دیر شد ... و عکس ها دقیقا زاویشون یکی نیست :n02:

با فلش:

بدون فلش:

با فلش:

بدون فلش:

با فلش: