PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب ويندوزxp

mahdi_61
26-08-2006, 15:19
سلام

من يك مشكل در نصب ويندوز XP دارم وقتي ويندوز را نصب مي كنم ويندوز load ميشه ولي وقتي كه restart مي كنم(اولين restart بعد از نصب ويندوز) ديگه ويندوز load نمي شه و cd بوت مي خواد. چرا؟؟؟؟

متشكر

AK1
26-08-2006, 17:43
دوست عزيز بعد از ريست اول برين تو سيت آپ(بازدن دگمه دلت در هنگام روشن كردن ) يبعد بزارين از هارد بوت شه نه سي دي يا سي دي رو در بيارين بعد بزارين وفقتي رفت تو نصب ويندوز

mshiraz.2006
26-08-2006, 17:49
سلام

من يك مشكل در نصب ويندوز XP دارم وقتي ويندوز را نصب مي كنم ويندوز load ميشه ولي وقتي كه restart مي كنم(اولين restart بعد از نصب ويندوز) ديگه ويندوز load نمي شه و cd بوت مي خواد. چرا؟؟؟؟

متشكر

به نام خدا

تاييد ميشه

---------------------===================-------------------------

اگر هم همين كار رو انجام ميدي يعني بعد از نصب داخل ستاپ ميگي كه از هارد بالا بياد ولي بازم بعد از نصب ويندوز دچار مشكل ميشي احتمالا ويندوزت خرابه...

mahdi_61
27-08-2006, 00:06
سلام
من همه اين كارها را كردم ولي جواب نميده cd ويندوز هم سالمه چون جاي ديگه نصب شده.
امكان داره كه مشكل از سخت افزار باشه اگه جواب مثبت هست كدوم قسمت؟؟؟
متشكر
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

## از مخالفتها محراس كه بالها بر خلاف جهت باد به پرواز در مي آيد. ##

.

Mohammad Modarresi
27-08-2006, 00:10
دوست عزيز بعد از ريست اول برين تو سيت آپ(بازدن دگمه دلت در هنگام روشن كردن ) يبعد بزارين از هارد بوت شه نه سي دي يا سي دي رو در بيارين بعد بزارين وفقتي رفت تو نصب ويندوز
خوب به اينا دقت كن ببين درست انجامشون دادي

Mehdi_Full
27-08-2006, 00:30
شما مشكلت با بوت سيستمه اگه طبق گفته پست شماره 2 آقا امير عمل كني مشكلت حل ميشه يعني اينكه بوت رو بعد از ري استارت اول از سي دي بزار روي هارد هيچ ربطي هم به سخت افزار نداره

mohammad hamed
27-08-2006, 08:33
در هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را فشار بده و بعد گزينه ي Loud Windows With no restrat را انتخاب كن .بعد ببين آيا پيغامي ميده يا نه

mobin.ir
28-08-2006, 20:34
شما باید پارتیشن درایوی که ویندوز را در آن نصب می کنید عوض کنید
یا کمی زیادتر یا کمی کمترش کنید

name
30-08-2006, 00:25
سلام
منم این مشکل را با serice pack 2 داشتم بعد از restart این پیام رو میداد:
disk boot failure insert system disk and press enter
با انجام این مراحل (گوش شیطون کر) این مشکل بر طرف شد.
1.(خیلی مهم!) پارتیشن بندی هارد دیسک را حتما با سی دی windows انجام دهید.
2.بعد از نصب windows وارد تنضیمات مادر برد(bios) شوید و first boot را روی هارد دیسک قرار دهید.
اگر مشکل حل نشد سی دی windows را اجرا کرده وگزینه recovery را انتخاب کنید وفرامین کپی زیر را انجام دهید:
copy x:\i386\ntldr c:-1
copy x:\i386\ntdtect.com c:-2
x درایو سی دی رام میباشد.
موفق باشی.