PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه کات و حرف کردن ویدئوی ضبط شده با فرمت ts

sh79
01-03-2014, 19:14
سلام.1-یک فیلم رو از یک کانال ضبط کردم.حالا میخوام تبلیغات هاش رو از بین فیلم حذف کنم.چیجوری و با چه نرم افزاری میتونم اینکار رو انجام بدم؟
2-چیجوری آرم شبکه رو سانسور کنم؟؟

hamidchi
01-03-2014, 19:27
نرم افزار pavtube برای تبدیل فرمت به کار میره که خب قابلیت اینو داره که قسمت خاصی رو انتخاب کنید و تبدیل کنید فکر کنم میشد یه سری شکل و نوشته هم روی تصویر اضافه کرد که خب شاید تو حذف کردن آرم شبکه به دردتون بخوره
برای فایل های ts نرم افزار زیاد امتحان کردم ولی این از بقیه بهتر بود با حجم 50 مگ

sh79
01-03-2014, 19:42
نرم افزار pavtube برای تبدیل فرمت به کار میره که خب قابلیت اینو داره که قسمت خاصی رو انتخاب کنید و تبدیل کنید فکر کنم میشد یه سری شکل و نوشته هم روی تصویر اضافه کرد که خب شاید تو حذف کردن آرم شبکه به دردتون بخوره
برای فایل های ts نرم افزار زیاد امتحان کردم ولی این از بقیه بهتر بود با حجم 50 مگ
در راستای حرف دوست عزیز.لینک دانلود به همراه کرک:
دانلود با لينك مستقيم با حجم 50 مگابايت به همراه کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد فايل فشرده : ---------- ( پسورد را تايپ کنيد )

sh79
01-03-2014, 19:58
الان دانلود کردم.حالا چیجوری تبلیغات های بینش رو حذف کنم؟

hamidchi
02-03-2014, 15:09
راحت میشه یه بخشی رو انتخاب کنید
کافیه ابتدا و انتها رو مشخص کنید ، حتی میشه چند تا ابتدا و چند تا انتها مشخص کرد . و بعد کانورت کنید که پشت سر هم براتون تبدیل میکنه و این طوری تبلیغات وسطش حذف شده

######
16-04-2014, 23:36
در راستای حرف دوست عزیز.لینک دانلود به همراه کرک:
دانلود با لينك مستقيم با حجم 50 مگابايت به همراه کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد فايل فشرده : ---------- ( پسورد را تايپ کنيد )

سلام
پسورد چیه من نفهمیدم.
ممنون

omid.sarmad
20-04-2014, 18:43
سلام
پسورد چیه من نفهمیدم.
ممنون
سلام.
جدی دانلود کردید؟ این لینک که کلا خرابه!

######
24-04-2014, 14:29
سلام.
جدی دانلود کردید؟ این لینک که کلا خرابه!

بله دانلود شد ولی پس میخواست گذاشتمش کنار ،الانم پیداش نمیکنمم.:n02:

omid.sarmad
24-04-2014, 17:27
:n13:

taherm00
04-05-2014, 02:34
نرم افزار فرمت فکتوری هم ts رو به فرمت دلخواه تبدیل میکنه