PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن کامپیوتر هنگام اتصال هارد اکسترنال

coquet
28-02-2014, 23:34
هارد اکسترنال WD یک ترابایت دارم که وقتی به کامپیوتر و لپ تاپ وصل میکنم هنگ میکنه و باید ریستارت بشه تا به اطلاعات هارد دسترسی پیدا کنم
و هنگام کار هم خیلی هنگ میکنه
مشکل از چه هست؟
اینم عکس از Health برنامه Ht tune
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
01-03-2014, 08:11
هارد اکسترنال WD یک ترابایت دارم که وقتی به کامپیوتر و لپ تاپ وصل میکنم هنگ میکنه و باید ریستارت بشه تا به اطلاعات هارد دسترسی پیدا کنم
مشکل از چه هست؟

سلام .

Smart Status ها كه OK هستند . حتماً روي يك سيستم ديگر هم تست كنيد آيا هنوز مشكلي هست يا خير .

EXTREME
01-03-2014, 09:56
مشکل از چه هست؟

اگه روی سیستم دیگه هم تست شده و همینطوری است به نظر من از اطلاعات بکاپ بگیرید و هارد رو دوباره فرمت کنید و دوباره تست کنید قبلش یک check disk روی هارد انجام بدید

abolfazl0147
22-01-2017, 11:50
سلام.من یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی دارم اگه بیشتر از 8 گیگ بهش فایل میزتم کامپیوترم هنگ میکنه چیکار کنم تازگی ها هم دیگه هارد رو نشون نمیده

EXTREME
25-01-2017, 20:01
یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بزارید فایل سیستم هارد چیه ؟

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

feranko724
09-06-2017, 18:29
سلام.من یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی دارم اگه بیشتر از 8 گیگ بهش فایل میزتم کامپیوترم هنگ میکنه چیکار کنم تازگی ها هم دیگه هارد رو نشون نمیده

دقیقن معنم مشگلم اینه بیشتر میریزم دیگه هنگ میکنه واز نمیشه دوباره انتقال داد به دسکتاپ من تازه خریدم