PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقا برای کار گرافیکی

afshin b
28-02-2014, 21:53
سلام
این سیستم هست:

Main: GA-EP43T-USB3
CPU: intel core 2 quad Q9400
VGA: 9400GT
RAM: 2*2GB 1333 Supertalent & Geil
PSU: Green gp430a

کاربرد هم کارای گرافیکی با Vray هست بیشتر.
می خواستم بدونم ارزش ارتقا داره؟ لیست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پردازنده های پشتیبانی شده رو دیدم ولی نمیدونم تو بازار گیر میان یا نه و اینکه قیمتشون چقدره و ارزش هزینه داره یا نه.
و اینکه کلا این سیستم چقدر می ارزه الان؟
فکر کنم رم که حتما باید ارتقا بدم. دوتا 4 گیگ 1600 بزارم بهتره درسته؟
اگر ایده ای برای ارتقاش دارید ممنون میشم بهم بگین.
تشکر.

Ali*Reza
28-02-2014, 22:39
سلام.
ارتقای کلی سیستم بستگی به بودجتون داره.
در صورتیکه بودجتون محدود هست همونطور که خودتون هم گفتین بهتره در ابتدا رم رو افزایش بدین.
پردازنده فعلیتون تقریبا جزو قدرتمندترینهای سوکت 775 هست و میتونین فعلا با تهیه کولر مناسب اور کنین. ( البته پاورتون خیلی مناسب نیست ! )

afshin b
28-02-2014, 22:55
خیلی ممنون علیرضا جان. نفرمودید بنظرتون این سیستم در کل چقدر می ارزه؟
با اور کردن تا چقدر بهبود تو عملکرد میشه داشت؟
پاور حتما باید عوض بشه بنظرتون

Ali*Reza
28-02-2014, 23:02
به نظر من تقریبا 500 تا 600 ارزش داره. البته نظر شخصی بنده هست.
در صورتیکه بخواین اور کنین پاورتون ممکنه کم بیاره و مشکل ساز بشه و بهتره که عوضش کنین.
اگر برای پردازنده خنک کننده مناسب تهیه کنین و مقدار قابل ملاحظه ای اور کنین شاهد افزایش محسوس کارایی خواهید بود.

afshin b
28-02-2014, 23:24
تشکر.
شما چه رمی پیشنهاد میدید؟ با چه باسی؟ چقدر باس رم در این کاربری میتونه تاثیر داشته باشه؟
در مورد پاور چطور؟ چی پیشنهاد میکنید؟
قیمت هارو هم بگید ممنون میشم.
در ضمن برای کسی که تابحال اور نکرده این کار چقدر سخت و زمانبر میتونه باشه؟
Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

Ali*Reza
28-02-2014, 23:33
چون مادربوردتون ار قابلیت دوال چنل برای رمها پشتیبانی میکنه ، برای استفاده حداکثری از این قابلیت بهتره که رمهای مشابه با مشخصات رمهای فعلیتون تهیه کنین ( ظرفیت حافظه ، فرکانس ، تایمینگ )
بهتره دو ماژول 2 گیگی با مشخصات مشابه با رمهای فعلی تهیه کنین. قیمتش حدودا 120 میشه.
در مورد پاور هم پیشنهاد میکنم که یه مقدار آینده نگر انتخاب کنین تا برای ارتقای احتمالی قطعات در آینده مشکلی از بابت پاور نداشته باشین :
پیشنهاد من : Green 650B-OC با قیمت تقریبی 380