PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا سقف 500,000

AM1R95
28-02-2014, 14:00
سلام دوستان

قصد خرید یه گوشی اندرویدی تا سقف 500 تومن رو داشتم(حالا یه ذره بالا پایین هم میتونم)
چیزایی که برام مهمه:
1. صفحه نمایش خوب و با کیفیت با تاچ عالی و بالای 4 اینچ (زیر نور آفتاب هم مشکل خاصی نداشته باشه)
2. روون باشه و تا میتونه کم نیاره
3. باتری خیلی خوبی داشته باشه (یعنی با انجام کارهای اینترنتی با وای فای و یه مقدار بازی حداقل 1 روز رو دووم بیاره)
4. بیشتر کار من با وای فای و اینترنت هست برد خوبی داشته باشه
5. ترجیحا کیفیت صدای خوبی داشته باشه
6. چیز با کیفیتی باشه.

پیشاپیش ممنون از همه

GOLDFINCH
28-02-2014, 14:48
سلام

پیشنهاد من به شما :

Huawei Ascend G525، کیفیت صفحه نمایش بالا، سخت افزار خوب، ظاهر خوب ... با قیمت 499 تومان.

باکمی افزایش بودجه، ( 60 تومان ) :

احتمالاً LG Optimus L7 II Dual P715 و LG Optimus L7 II P713 گزینه های بسیار عالیی هستند.

اگه با ویندوز فون مشکلی ندارید، Nokia Lumia 520، با قیمت 420 تومان، بهترین انتخاب شما خواهد بود.

AM1R95
28-02-2014, 15:26
سلام

پیشنهاد من به شما :

Huawei Ascend G525، کیفیت صفحه نمایش بالا، سخت افزار خوب، ظاهر خوب ... با قیمت 499 تومان.

باکمی افزایش بودجه، ( 60 تومان ) :

احتمالاً LG Optimus L7 II Dual P715 و LG Optimus L7 II P713 گزینه های بسیار عالیی هستند.

اگه با ویندوز فون مشکلی ندارید، Nokia Lumia 520، با قیمت 420 تومان، بهترین انتخاب شما خواهد بود.
ممنون از جوابتون.
با افزایش بودجه نظرتون در مورد Huawei Ascend G600 چیه؟
کلاً نظرتون در مورد Huawei چیه؟ میشه بهش به عنوان یه چینی اعتماد کرد؟ بعد از چند ماه عملکردش بد نمیشه؟

L.utus
28-02-2014, 15:37
سلام دوستان
گوشی Huawei Ascend G525 از لحاظ سخت افزاری به قیمتش میرزه؟
از لحاظ سخت افزاری با کدوم یک از گوشی های برندهای دیگه مثل سونی و سامسونگ در یک حد هست؟

akpa
28-02-2014, 15:40
نظر من اینه هواوی نخرید!(البته من قبلا خیلی خوشم میامد ازش) ولی دلایل زیادی داره که از حوصله خارجه و پیشنهاد خودم گوشیه xperia m هستش

mosicr77
28-02-2014, 16:08
به نظر من یهترین گزینه xperia m هستش تو این رنج قیمت

GOLDFINCH
28-02-2014, 16:09
ممنون از جوابتون.
با افزایش بودجه نظرتون در مورد Huawei Ascend G600 چیه؟
کلاً نظرتون در مورد Huawei چیه؟ میشه بهش به عنوان یه چینی اعتماد کرد؟ بعد از چند ماه عملکردش بد نمیشه؟

دوستمون راست میگن، نمی شه به گوشی های هوآوی اعتماد کرد. اما در کل بعد یه مدت، عملکردش فرقی نمی کنه.

سلام دوستان
گوشی Huawei Ascend G525 از لحاظ سخت افزاری به قیمتش میرزه؟
از لحاظ سخت افزاری با کدوم یک از گوشی های برندهای دیگه مثل سونی و سامسونگ در یک حد هست؟

تاپیک جدا بزنید.

AM1R95
28-02-2014, 16:40
از همه ممنون بابت پاسخاتون.

پس با این تفاسیر باید هوآوی رو بیخیال شد. چون من دیر به دیر گوشی عوض می کنم نمیتونم یه چیزی بگیرم بعد پشیمون شم.
از طرفی هم LG میگن مشکلش پریدن انتن موقع شارژ شدن گوشی هست. البته من تا حالا خودم ال جی در حال شارژ ندیدم.

الآن با این اوصاف میمونه Xperia M. قیمتش با گرانتی چقدره؟
از نظر باتری چطره؟ همونطور که گفتم میخوام حداقل 1 روز شارژش دووم بیاره با این که اینترنت میرم و مقداری بازی می کنم.

GOLDFINCH
28-02-2014, 16:50
از همه ممنون بابت پاسخاتون.

پس با این تفاسیر باید هوآوی رو بیخیال شد. چون من دیر به دیر گوشی عوض می کنم نمیتونم یه چیزی بگیرم بعد پشیمون شم.
از طرفی هم LG میگن مشکلش پریدن انتن موقع شارژ شدن گوشی هست. البته من تا حالا خودم ال جی در حال شارژ ندیدم.

الآن با این اوصاف میمونه Xperia M. قیمتش با گرانتی چقدره؟
از نظر باتری چطره؟ همونطور که گفتم میخوام حداقل 1 روز شارژش دووم بیاره با این که اینترنت میرم و مقداری بازی می کنم.

Xperia M، گوشی خوبیه. اما کیفیت صفحه نمایش و دوربین، پایین هست.
شارژدهی خوبی هم داره.
قیمت بدون گارانتی، 600 تومان
++
کی گفته LG موقع شارژ باطری نداره؟

به نظر من تو این رنج، LG بهتره. مخصوصاً از لحاظ کیفیت صفحه نمایش و دوربین.

AM1R95
28-02-2014, 17:10
Xperia M، گوشی خوبیه. اما کیفیت صفحه نمایش و دوربین، پایین هست.
شارژدهی خوبی هم داره.
قیمت بدون گارانتی، 600 تومان
++
کی گفته LG موقع شارژ باطری نداره؟

به نظر من تو این رنج، LG بهتره. مخصوصاً از لحاظ کیفیت صفحه نمایش و دوربین.
همونطور که گفتم خودم تا حالا ندیدم ولی کاربرای دیجی کالا خیلیهاشون مینالیدن.

ال جی از لحاظ سخت افزاری راضی قویه؟ یعنی میتونه مثلا یه بازی اچ دی رو خوب اجرا کنه؟

GOLDFINCH
28-02-2014, 19:51
همونطور که گفتم خودم تا حالا ندیدم ولی کاربرای دیجی کالا خیلیهاشون مینالیدن.

ال جی از لحاظ سخت افزاری راضی قویه؟ یعنی میتونه مثلا یه بازی اچ دی رو خوب اجرا کنه؟

بله می تونه.

البته فکر کنم، Xperia m بهتر باشه از لحاظ سخت افزاری.

فرستاده شده از LT29iِ من با Tapatalk

akpa
01-03-2014, 14:11
تو این رنج بهترینه شک نکنید
درضمن قیمت با گارانتی یک سالش 600 تومن تو دیجی کالا موجوده که تو بازار مطمئنن کمتره(بدون گارانتی تا 530 هم میشه پیدا کرد)