PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نشناختن هارد اینترنال ؟

Amin4All
28-02-2014, 08:58
سلام.
یک هارد اینترنال ساتا روی سیستم چند مدتیه که شناخته نمیشه و رو سیستم نمیشه ویندوز نصب کرد .

لطفا راهنمایی کنید چه کارایی بکنم تا مشکلش رو بفهمم چیه و اگر رفع شدنی هست برطرفش کنم .

EXTREME
28-02-2014, 09:38
سلام.
یک هارد اینترنال ساتا روی سیستم چند مدتیه که شناخته نمیشه و رو سیستم نمیشه ویندوز نصب کرد .

لطفا راهنمایی کنید چه کارایی بکنم تا مشکلش رو بفهمم چیه و اگر رفع شدنی هست برطرفش کنم .

هارد برقش وصل باشه موتورش کار میکنه ؟

Amin4All
02-03-2014, 18:51
وقتی وصله کمی انگار تکون میخوره .
شما فرض کنید موتور کار میکنه .
تا چند وقت پیش تو ویندوز هم میرفت . مشکل پیش اومد ویندوز عوض کردم باز اومد .
دوباره تو ویندوز نرفت . رفتم که ویندوز نصب کنم میگه هارد رو نمیشناسه . اتصالات رو هم چک کردم .

EXTREME
02-03-2014, 19:05
وقتی وصله کمی انگار تکون میخوره .
شما فرض کنید موتور کار میکنه .
تا چند وقت پیش تو ویندوز هم میرفت . مشکل پیش اومد ویندوز عوض کردم باز اومد .
دوباره تو ویندوز نرفت . رفتم که ویندوز نصب کنم میگه هارد رو نمیشناسه . اتصالات رو هم چک کردم .

اگه تو بایوس هم هارد دیتکت نمیشه یا مشکل از تنظیمات بایوس است یا اتصالات هارد سیستم و پاور یا برد یا سوکت دیتا یا فریم ویر هارد
ولی پیشنهاد میشه هارد مورد نظر به عنوان هارد دوم روی یک سیستم دیگه هم تست بشه

ahmad0066
09-12-2014, 18:01
سلام خسته نباشید
واسه من همچین مشکلی پیش اومده هاردو تو بایوسم نمی شناسه به عنوانه هارده دوم هم استفاده کردم ولی نیست تمامه اتصالاتش درسته و هارد هم روشن می شه؟
اگه راهی برای احیای هارد و بازیابی اطلاعاتم بهم بگین ممنون می شم

EXTREME
09-12-2014, 19:28
سلام خسته نباشید
واسه من همچین مشکلی پیش اومده هاردو تو بایوسم نمی شناسه به عنوانه هارده دوم هم استفاده کردم ولی نیست تمامه اتصالاتش درسته و هارد هم روشن می شه؟
اگه راهی برای احیای هارد و بازیابی اطلاعاتم بهم بگین ممنون می شم

مدل هارد چی هست؟

اگه موتور هارد کار میکنه اتصالات هارد درسته پاور هم مشکلی نداره و از بابت بایوس و تنظیمات بایوس هم مشکلی نیست و روی یک سیستم دیگه هم همینطوری است یک علت میتونه از فریم ویر باشه

علت بعدی از سوکت دیتا هارد و برد هارد

kourosh irani
06-06-2015, 12:11
اگه تو بایوس هم هارد دیتکت نمیشه یا مشکل از تنظیمات بایوس است یا اتصالات هارد سیستم و پاور یا برد یا سوکت دیتا یا فریم ویر هارد
ولی پیشنهاد میشه هارد مورد نظر به عنوان هارد دوم روی یک سیستم دیگه هم تست بشه

بری من هم این اتفاق افتاده بود کابل برق رو چک کنید و پاور . اگه حل نشد اولش که سیستم روشن میکنی کابل برق هاردت باید قطع باشه بعد از 5 ثانیه کابل برق وصل کن اگه بالا بیاد مشکل نداره ولی اگه جواب نداد به یه خدمات کامپیوتری ترجیحا با سابقه کار خوب مراجعه بکن