PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 750 تومن با مشخصات ذکر شده

iman_abi
28-02-2014, 06:52
سلام دوستان
میخوام یه گوشی بخرم ماکزیمم 750 تومن
- با گو شی بازی نمیکنم اصلا
- اینترنت زیاد میرم
- دوربینش واسم خیلی مهمه و هینطور کیفیت و حساسیت تاچش
- کیفیت صفحشم واسم مهمه
یه گوشی باشه که هنگ تو کارش نباشه تا حد امکان چون خیلی دیر به دیر گوشی عوض میکنم میخوام کار کنه ...

برندشم واسم زیاد مهم نیس
ممنون میشم اگه دوستان نظر بدن یه گوشی خوب معرفی کنن

GOLDFINCH
28-02-2014, 10:03
سلام.

با همین بودجه، گوشی S III مینی گوشی خوبیه.

LG OpeL9 هم خوبه.

اما با 100 افزایش بودجه، شما می تونيد LG Optimus 4X HD رو بگیرید که

بهترین انتخاب شما خواهد بود.

AMIR REZAs
28-02-2014, 10:34
بدون شک بهترین مورد سونی Xperia C

چهارهسته ای - صفحه 5 - فیلمبرداری فول اچ دی

D o l f i n
28-02-2014, 13:58
اگر با وینفون مشکلی ندارید و بتوید یه مبلغ ناچیز دیگه بزارید رو پولتون بهترین گزینه لومیا 820 هست
در مورد گوشیهای سونی هم اگر قصد به خرید شد حتما تو مغازه تست دوربین انجام بدید چون اغلب نا امید کننده هستن
ولی در این بین سونی Sp هم هست که همه جوره عالیه جز دوربین هر چند دیشب آپدیت 4.3 هم براش اومد که کیفیت دوربین نسبت به قبل بهتر شده

mosicr77
28-02-2014, 16:11
اگر با وینفون مشکلی ندارید و بتوید یه مبلغ ناچیز دیگه بزارید رو پولتون بهترین گزینه لومیا 820 هست
در مورد گوشیهای سونی هم اگر قصد به خرید شد حتما تو مغازه تست دوربین انجام بدید چون اغلب نا امید کننده هستن
ولی در این بین سونی Sp هم هست که همه جوره عالیه جز دوربین هر چند دیشب آپدیت 4.3 هم براش اومد که کیفیت دوربین نسبت به قبل بهتر شده
حرف ایشون کاملا صحیح هست

iman_abi
28-02-2014, 18:09
بدون شک بهترین مورد سونی Xperia C

چهارهسته ای - صفحه 5 - فیلمبرداری فول اچ دی

من خودم رو گوشی Sony Xperia C تحقیق کردم به نظر امکاناتش خوبه ، 2 تا سیم کارتم میخوره ولی کیفیت دوربینش نمیدونم خوبه یا بده! شماراجع به دوربینش چیزی میدونید؟

iman_abi
28-02-2014, 18:19

در مورد وین فون شنیدم که نرم افزارهای جانبی زیاد نیست واسش ولی میدونم که دوربین نوکیا از بقیه دوربینا معمولا بهتره... در مورد تست دوربینم ممنون از تذکرتون حتما چک میکنم.

iman_abi
28-02-2014, 18:28
سلام.

با همین بودجه، گوشی S III مینی گوشی خوبیه.

LG OpeL9 هم خوبه.

اما با 100 افزایش بودجه، شما می تونيد LG Optimus 4X HD رو بگیرید که

بهترین انتخاب شما خواهد بود.

در مورد I8190 Galaxy S III mini تحقیق کردم گوشیه خوبیه هر چند دوربینش یکیم پایینه (5 mega pixel) و اینکه تک سیم کارته هستش و اینکه من زیاد از ظاهر گوشیش خوشم نمیاد(البته رنگ سفیدش دیدم خوشم نیومد) و فکر کنم گوشیه Xperia C یکم بهتر باشه با اینکه صفحه سامسونگ فکر کنم کیفیت بهتری داره Super AMOLED

گوشیه LG OpeL9 رو پیدا نکردم منظورتون LG optimus L9 بوده یا چیز دیگه ای بوده؟!

گوشیه LG Optimus 4X HD هم مسلما گوشیه خوبیه فقط قیمتش از بودجه من بیشتره و اگه خیلی بهتر از گوشی با رنج قیمت 750 هزار تومن باشه ممکنه بگیرم!!! به نظرتون ارزش داره !؟

GOLDFINCH
28-02-2014, 18:38
در مورد I8190 Galaxy S III mini تحقیق کردم گوشیه خوبیه هر چند دوربینش یکیم پایینه (5 mega pixel)و اینکه تک سیم کارته هستش و اینکه من زیاد از ظاهر گوشیش خوشم نمیاد(البته رنگ سفیدش دیدم خوشم نیومد) و فکر کنم گوشیه Xperia C یکم بهتر باشه با اینکه صفحه سامسونگ فکر کنم کیفیت بهتری داره Super AMOLED

گوشیه LG OpeL9 رو پیدا نکردم منظورتون LG optimus L9 بوده یا چیز دیگه ای بوده؟!

گوشیه LG Optimus 4X HD هم مسلما گوشیه خوبیه فقط قیمتش از بودجه من بیشتره و اگه خیلی بهتر از گوشی با رنج قیمت 750 هزار تومن باشه ممکنه بگیرم!!! به نظرتون ارزش داره !؟

در مورد SIII بگم که کیفیت دوربینش خیلی خوبه ( هیچ ربطی به سایز عکس ها نداره الان دوربین HTC One، چهار مگا هست )
++

به نظرم 4X HD واقعاً ارزش خرید داره. اگه می خواین بشتر از 750 برای گوشی خرج کنید، حتماً توصیه می کنم.

AMIR REZAs
28-02-2014, 18:50
من خودم رو گوشی Sony Xperia C تحقیق کردم به نظر امکاناتش خوبه، 2 تا سیم کارتم میخوره ولی کیفیت دوربینش نمیدونم خوبه یا بده! شماراجع به دوربینش چیزی میدونید؟

"جزئیات تصویر در عکس‌های گرفته شده توسط این دوربین در سطح مناسبی قرار دارد و رنگ‌ها نیز طبیعی به نظر می‌رسند. از لحاظ دقت فوکوس و کنتراست نیز وضعیت مناسب به نظر می‌رسد. در مجموع عکس‌های گرفته شده توسط C طبیعی و با کیفیت ارزیابی می‌شوند"

این رو از بررسی تخصصی xperia c کپی کردم براتون

ویندورفون گوشی های خوبی داره اما بعد یه مدت ازش خسته میشید چون رابط کاربری جالب و متنوع نداره ضمنا بازی برنامه براش کمه هرچی بخواد بیاد اول واسه اندروید و ios میاد بعد وینفون

در مورد Lg optimus l9 من خودم این گوشیو دارم اما Xperia C کاملا یک سطح بالاتر از این گوشی و 4X HD هست .

البته صفحه ی C تاچش ضعیفه یکم.

به نظرم شما اگر میخوای بین دو گزینه شک کنی بین Xperia C و Xperia SP تحقیق کن البته هواوی G700 هم هست

iman_abi
01-03-2014, 00:07
"جزئیات تصویر در عکس‌های گرفته شده توسط این دوربین در سطح مناسبی قرار دارد و رنگ‌ها نیز طبیعی به نظر می‌رسند. از لحاظ دقت فوکوس و کنتراست نیز وضعیت مناسب به نظر می‌رسد. در مجموع عکس‌های گرفته شده توسط C طبیعی و با کیفیت ارزیابی می‌شوند"

این رو از بررسی تخصصی xperia c کپی کردم براتون

ویندورفون گوشی های خوبی داره اما بعد یه مدت ازش خسته میشید چون رابط کاربری جالب و متنوع نداره ضمنا بازی برنامه براش کمه هرچی بخواد بیاد اول واسه اندروید و ios میاد بعد وینفون

در مورد Lg optimus l9 من خودم این گوشیو دارم اما Xperia C کاملا یک سطح بالاتر از این گوشی و 4X HD هست .

البته صفحه ی C تاچش ضعیفه یکم.

به نظرم شما اگر میخوای بین دو گزینه شک کنی بین Xperia C و Xperia SP تحقیق کن البته هواوی G700 هم هست

xperia c طبق تحقیقاتی که انجام دادم به جز صفحه نمایش و تاچش که خیلی حساس نیست مشکل عمده ای نداره البته مگن باتریشم در حالت عادی در نمیاد !!!! که خیلی عجیبه و نسبت به SP مزیت اصلیش CPU چهار هسته ای هستش و در عین ال رزولوشن صفحه نمایشش کمتره
خلاصه یه مقایسه تو یکی از سایتها بین 3 مدلی که شما گفتین انجام دادم یعنی C و SP و G700 و به نظر من Xperia C با توجه به قیمتش مناسب تره اینم لینک سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iman_abi
01-03-2014, 00:17
دوستان کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟! یه گوشی که نسبت به Xperia c تاچش بهتر باشه و کیفیت صفحه نمایششم بهتر باشه؟!
دوربین C رو تحقیق کردم میگن خوبه فقط مثه اینکه کیفیت تاچ و صفحه نمایشش پاییینه
آها یه سوال دیگه! Xperia C چند تا مدل داره؟ یه جایی خوندم که دو مدل داره یکی سفارش اروپاس یکیم چینیه آره؟!

AMIR REZAs
01-03-2014, 09:32
دوستان کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟! یه گوشی که نسبت به Xperia c تاچش بهتر باشه و کیفیت صفحه نمایششم بهتر باشه؟!
دوربین C رو تحقیق کردم میگن خوبه فقط مثه اینکه کیفیت تاچ و صفحه نمایشش پاییینه
آها یه سوال دیگه! Xperia Cچند تا مدل داره؟ یه جایی خوندم کهدو مدل داره یکی سفارش اروپاس یکیم چینیه آره؟!

کاملترین مورد g700 هست چون تو سایت های مختلف هم ک می بینم همین رو پیشنهاد می دن اگر مشکلی داشت پیشنهاد نمی دادن