PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ایمن کردن 405 در مقابل دزد

ehsan_wwe
27-02-2014, 18:40
سلام فک کنم خیلی از شما ها منو می شناسید به قر زدن در باره دزدی ماشین تو این چند سال تجربه هامو براتون نویشتم
میانگین یه بار گرافتم بالای 12 ملیون از ماشین من دزدی شده ( صندلی ها درب ها کاپوت - پمپ بنزین - سپر عقب اندازه موهای سرتون دزدگیر - یه عالمه باتری - 4 بار ECU (پیدا کردن ECU فابریکش مکافاتیه از پولش بیشتر ) کج کردن درب پاره شدن در بر اثر کج شدن زیاد (20 باری کج کردن درو تو فاصله زمانی های 3 4 روز یه بار ) دزدی چرخ و رینگ دزدی سیستم صوتی دزدی کپسول پیکنیکی - جک - کپسول گاز 11 کیلویی - کپسول 80 لیتری گاز LPG و ...)
میانگین ماهی 8 بار ماشین من و بچه محلام دزدیده میشه (تغریبا هر 4 روز یه بار )
سه ساله با این مشکل مواجه شدم و به علت گرونی خونه نمیتونم جامو عوض کنم ( تو برجای نواب - نرسیده به بریانک )
دزدی از داخل به سه صورت شکل میگیره معمولا

1 - در رو کج میکنن ( راه کار اینه که میله و دکمه بازو بسته کردن قفل رو از در های راننده و عقب سمت راننده بکنید )

2 - شیشه رو میشکونن که با همین روش بالا دیگه نمیتونن بیان تو

3 - فقل رو با سوراخ زیر دستگیره در راننده باز میکنن که اون راهی نداره (تغریبا 10% موارد این مدله )

دزدی صندق عقب هم به دو روشه
1 - سوراخ کردن ( که با گذاشتن یه چوب تو محوطه کنار قفل صندق از تو مشکل بر طرف میشه )
2 - ضربه به قفل (که نمیدونم چطوریه ولی هر کاری میکنی باز میکنن دزدا (دو روز پیش جک ماشنیو برای بار 10 هم بردن)

دزدی از موتور و محتویات زیر کاپوت ( درب موتور )

1 - شکوندن جلو پنجره با دوتا ضربه به دو طرفش و به آسونی آب خوردن کاپوت رو میشه داد بالا بعدش ( راه حل زنجیر کردن کاپوت از هر دو طرف یعنی 4 قفل + 2 زنجیر 1 متری )

2 - باز کردن کاپوت از داخل ماشین که اونم راهاشو بالا گفتم هم زنجیر کاپوت هم برداشتن جای قفل از ماشیم

برای بلندگو و سیستم با پیچ کردن یه میله که دو سرش مثل تاب بچه ها 4 تا پایه V شکل داره پیچ کنین روش و زیرش (رو تاقچه - طاقچه )

نکته : درب داشبورد رو باز نگه دارید وقتی تو ماشین نیستید اینطوری دزد می بینه چیزی تو ماشین نیست
نکته : آخر همیشه ماشین رو کثیف نگه دارید تا دزد کمتر سراغش بیاد

ehsan_wwe
15-03-2014, 20:36
امروز دباره در ماشینم رو کج کردن ولی یه فرق بزرگ داشت
ایندفه در ماشینم شکست :n03: از بس که کجش کردن من ساف کردم شکست:n28:

یه سرچ کردم دیدم این روش امن ترین روشه برا این مشکل
عکسش رو الان میزارم

البطه سعی میکنم یه قفل مخصوص بالای در بزارم اگه گذاشتم اموزشش رو اینجا میزارم براتون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

poyyesh
15-03-2014, 22:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر چی دزده سر راه تو سبز میشن ولی و اما