PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحریم ایران توسط یاهو

ae2009
27-02-2014, 11:14
سلام ببینید چی پیدا کردم:n16: نوشته به دلیل کنترل های بخش خزانه داری و تجارت آمریکا یاهو نمی تواند به کشورهای تحریم شده خدمات ارائه دهد! پس چرا گوگل هنوز اینطوری نشده؟!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pcgamer
27-02-2014, 11:23
من همین الان چک کردم مشکلی نبود و یاهو ایمیلم باز شد
در مورد تحریم های جدید فیس بوک قسمت کانفرم اکانت ایران رو از لیست کشور ها حذف کرده . البته این موضوع ۵-۶ ماهی هست اتفاق افتاده ولی چون این تحریم فقط موقع ثبت نام و کانفرم اکانت هست کمتر کسی ازش اطلاع داره
ساده تر بگم اون قسمتی که تو ستینگ میری شماره موبایل رو میدی که sms کانفرم بده .و حتی کد ایران و ... هم بدی دیگه به هیچ عنوان sms روی موبایل نمیاد .

ae2009
27-02-2014, 20:04
من همین الان چک کردم مشکلی نبود و یاهو ایمیلم باز شد
در مورد تحریم های جدید فیس بوک قسمت کانفرم اکانت ایران رو از لیست کشور ها حذف کرده . البته این موضوع ۵-۶ ماهی هست اتفاق افتاده ولی چون این تحریم فقط موقع ثبت نام و کانفرم اکانت هست کمتر کسی ازش اطلاع داره
ساده تر بگم اون قسمتی که تو ستینگ میری شماره موبایل رو میدی که sms کانفرم بده .و حتی کد ایران و ... هم بدی دیگه به هیچ عنوان sms روی موبایل نمیاد .

آره منطورم همین موبایل بود واقعا جای تاسف داره