PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرار دادن خبر در سایت

mahtabse
27-02-2014, 09:38
با سلام خدمت دوستان
من یک وب سایت طراحی کردم. با asp
حالا میخام تو صفحه اصلیش یک سری خبر بذارم .
مثلا 5 تا خبر رو نشون بده . هر کدوم تو 2 خط . بعد با کلیک روی ادامه مطلب وارد ادامه خبر بشه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .
آیا ماژول آماده ای واسه این کار وجود داره ؟ یا باید خودم با با asp و sql این کارو بکنم ؟؟؟؟

Sh-Meteor
28-03-2014, 17:38
منم یه همچین مشکلی دارم، کسی نیست یه توضیحی چیزی بده؟؟؟

kian98
28-03-2014, 18:02
اگه خودتون طراحی کردید مسلما ماژولی براش نیست و باید بدید براتون کدنویسی کنن ولی اگه از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می کنید همچین افزونه هایی دارند.

A.N.A.P
28-03-2014, 23:07
دوستان من اسکریپتی طراحی کردم که آخرین خبرهای سایتم رو نشون میده.اگه میخواین ، این اسکریپت رو در سایتتون قرار بدین :

<script type="text/javascript" src="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"></script>

Sh-Meteor
29-03-2014, 15:25
دوستان من اسکریپتی طراحی کردم که آخرین خبرهای سایتم رو نشون میده.اگه میخواین ، این اسکریپت رو در سایتتون قرار بدین :

<script type="text/javascript" src="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"></script>

سلام خسته نباشی...
خیلی ممنون بابت اسکریپت
سعی می کنم توی سایت استفاده کنم...
ولی من دارم یه سایت استاتیک طراحی می کنم در حد یه پروژه دانشجویی
که فقط هم توش قراره از html، css و java script استفاده بشه...
و می خوام توی صفحه اصلی سایت پنج تا از آخرین خبر ها رو بذارم...
در ضمن برای نوشتن سایت هم از هیچ سیستم مدیریت محتوایی استفاده نکردم...
ممنون میشم کمکم کنید...

Sh-Meteor
29-03-2014, 15:27
اگه خودتون طراحی کردید مسلما ماژولی براش نیست و باید بدید براتون کدنویسی کنن ولی اگه از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می کنید همچین افزونه هایی دارند.
من از سیستم های مدیریت محتوا استفاده نکردم و از صفر تا صد کد رو خودم نوشتم، ولی کد ایجاد پست رو نمی دونم و همینو می خوام...
ممنون میشم کمکم کنید.:n16:

A.N.A.P
29-03-2014, 16:34
میشه دقیق تر توضیح بدین چه چیزی میخواین ؟
شما میتونید یک دیتابیس بسازید و لینک خبر و عنوان خبر رو توی ستون ها ذخیره کنید و خیلی راحت اونا رو فراخوانی کنید.