PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طراحی قالب با نرم افزارس

jilljonam
26-02-2014, 21:31
سلام خدمت دوستان گلم . :n16:
من با نرم افزار WYSIWYG Web Builder 9 قالب سایتمو طراحی کردم . نمیدونم داینامیک یا استاتیک !!!! :n09: راستش اصلاً طراحی سایت بلد نیستم .
من صفحه اصلی و چنتا صفحه دیگه رو طراحی کردم . حالا سوالات من از شما عزیزان اینه :
1- بعد از آپلود کردن سایت به روی هاست . وقتی بخوام پست جدید بدم چطوری باید مشخص کنم این پست تو کدوم قسمت صفحه باشه ؟ چون با نرم افزار فقط شکل و شمایل سایت رو طراحی کردم نه جای پست دادن رو .
2- کنترل پنل cpanel تو کدوم نوع هاست وجود داره ؟ (لینوکس یا ویندوز) و آیا با اون میتونم مثلاً عکس های اسلایدشو و منوهای سایت یا مثلاً تگ های سایت رو تغییر بدم ؟

:n12:خیلی ممنون میشم به این دو سوال من جواب بدین :n12:

kian98
26-02-2014, 21:34
این نرم افزار امکانات زیادی نداره.

می تونی از نرم افزار artisteer استفاده کنی که کار باهاش راحت و امکانات خیلی زیادی داره.
کنترل پنل سی پنل روی هاست لینوکس نصب میشه. در ضمن به وسیله کنترل پنل نمی تونی
سایت رو مدیریت کنی بلکه باید از سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنی که به وسیله اون ها میشه
سایت رو مثل یه وبلاگ مدیریت کرد و توش مطلب و عکس و تگ و ... ریخت. توی امضام در بخش سیستم مدیریت
محتوای وردپرس اموزش همه چیز رو گذاشتم.

hamedarian2009
26-02-2014, 21:43
سلام
شما فقط یک قالب سایت طراحی کردی و استاتیکه و نیازمند بلد بودن یک زبان سمت سرور هم می باشید تا بتونید یک سایت طراحی کنید
پیشنهاد میکنم از مدیریت محتوا مانند جوملا یا وردپرس استفاده کنید

jilljonam
26-02-2014, 21:44
خیلی ممنون . چه قدر سریع . ماشاالله
به نظرتون کدوم سیستم مدیریت محتوا بهتره برای من ؟ با توجه به اینکه خیلی از طراحی سایت نمی دونم . البته لازم نیست امکانات خیلی زیادی داشته باشه . در حد یه سایت ساده میخوام. البته قالبش رو خیلی خوشگل ساختم . فقط می خوام مدیریتش راحت باشه . پست بدم و عکس ها رو عوض کنم .

jilljonam
26-02-2014, 21:46
سلام
شما فقط یک قالب سایت طراحی کردی و استاتیکه و نیازمند بلد بودن یک زبان سمت سرور هم می باشید تا بتونید یک سایت طراحی کنید
پیشنهاد میکنم از مدیریت محتوا مانند جوملا یا وردپرس استفاده کنید
از این سیستم ها چطور باید استفاده کرد ؟ میخوام قالب خودم باشه ها . نه اینکه برم با اینها قالب بسازم .

kian98
26-02-2014, 21:56
گفتم که برید توی پرسش و پاسخ های سیستم مدیریت محتوای وردپرس که لینکش توی امضام هست. اونجا اموزش های لازم رو دادم.

در ضمن این نرم افزار ارتیستر برای وردپرس،جوملا،دروپال،نیوک هم قالب طراحی می کنه و قالب هاش هم داینامیک هستن.

این سیستم های مدیریت محتوا رو باید روی هاست و به وسیله کنترل پنل روی هاست نصب کرد.

jilljonam
26-02-2014, 21:59
ممنون . :n12: