PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید دوربین تا یک میلیون تومن

mg74
26-02-2014, 16:10
سلام بر دوستان پی‌سی‌ورلدی عزیز.

دوباره برای یه مشاورۀ جدید مزاحتون میشم، این‌دفعه برای خرید دوربین.

خب بریم سراغ اصل مطلب...

دلایلم برای خرید:

1- من کلاً زیاد عکس می‌گیریم، البته با موبایل. از هرچیزی! و اینو هم بگم که حرفه‌ای نیستم...

2- فیلم هم تقریباً زیاد می‌گیرم، ولی نه به اندازه عکس.

3- کلی هم به عکاسی علاقه‌مندم!

نیازهام:

1- کیفیت خیلی خوب هم در عکس و هم در فیلم. (البته عکس مهم‌تره خب!)

2- سرعت بالا توی عکاسی.

3- در نور کم منو ناامید نکنه.

بودجۀ بنده هم 1 میلیون هست...

ممنون میشم راهنماییم کنید.

mg74
27-02-2014, 12:09
همچنان منتظرم...

Pedram_IR
27-02-2014, 13:26
این سوال منم هست، خیلی تو این مدت تحقیق کردم و نهایتا به سه گزینه s110 کنون، xf1 فوجی و g15 کنون رسیدم... ، البته تو این رنج دوربین های dslr هم یکی دو نمونه پیدا میشه ولی با توجه به اینکه این دوربینها رو به دلیل وزن زیاد نمیشه همیشه همراه داشت این سه مدل که کامپکت هستن رو گفتم.... دیگه اگر دوستان با تجربه تر پیشنهاد بهتری دارن لطفا نظر بدن.
و یه مسئله دیگه اینکه xf1 تو آمازون 200 دلاره و نمی دونم چرا تو ایران 900 تومن قیمتشه...

milad272
02-03-2014, 15:09
به نظر من کانن توی این رنج قیمت از بقیه بهتره از افوام هر کی داره راضیه

AFSORDEH
02-03-2014, 23:22
من در مورد دوربین ها و ساختار و عملکرد اون ها اطلاعاتی ندارم ولی شخصا اگه چنین مبلغی رو برا خرید دوربین اختصاص میدادم، با توجه به قیمت (بین 900 تا 1 تومان) و نظر افرادی که تجربه استفاده از اونو داشتن، شاید یکی از این دو محصول رو انتخاب میکردم.

Nikon Coolpix P520
(999 تومان-قیمت یکی از سایت های فروش)

Fujifilm Finepix HS25 EXR
(910 تومان-قیمت همون سایت)

نظر افرادی که این دو نوع دوربین رو خریدن و ازشون استفاده کردن هم بطور کلی مثبت هست. و همچنین این دو محصول امتیازات خوبی از کاربران کسب کردن.

موفق باشید دوست عزیز :»

day walker95
07-09-2014, 20:30
سلام دوستان گرامی

اگر کامپکت حرفه ای و از با کیفیت عالی میخواهید، پس دوربین CANON G1X مد نظرتون باشه

عکس های این دوربین حتی از دوربین CANON G16 نیز به مراتب بهتر است (به دلیل سنسور بزرگ دوربین)

قیمت دوربین الان تو بازار تقریبا حدود 1350000 تومان هست

ولی یادتون باشه که عکس هایش با دوربین های مبتدی DSLR رقابت میکنه

عکس برداریش هم توی شب عالی هست

ولی اگر خواستین که عکس هایی با کیفیت تر ازین دوربین هم داشته باشین، دوربین CANON 1100D یادتون نره

CANON 1100D دوربینیست با سنسور نیم فریم، که حتی از CANON G1X بزرگتره و عکسهایش نیز از دوربین CANON G1X بهتر میباشند

البته این دوربین مناسب کاربرانی است که برای نخستین بار به سراغ DSLR‌ها می‌روند

در پناه حق