PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه تعیین حجم اینترنت برای کاربران با ccproxy در شبکه وایرلس

caspianhero
25-02-2014, 20:31
با سلام بر اساتید
من میخواستم با نرم افزار ccproxy کابر را در شبکه ی خانگی ای که دارم :حجم دانلود اش را محدود و کنترل کنم :در تنظیمات این نرم افزار مشکل دارم لطفا طبق عکس راهنمایی کنید!!

1.در اینجا چه طور باید حجم اینترنت را محدود کرد:توی کدام قسمت باید تنظیم کرد؟؟؟
مثلا میخوام به این ای پی فقط 1 گیگ اختصاص بدهم!!

2. نرم افزار باید توی لپ تاپ هم نصب کنم یا نه؟؟؟ فقط روی پی سی نصب کنم خوب هست؟؟

لازم به ذکر هست شبکه ی من از یک لپ تاپ و یک پی سی که به اکسس پوینت یا مودم وایرلس وصل هست تشکیل شده هست!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سپاس

caspianhero
26-02-2014, 10:59
اساتید لطفا راهنمایی کنید!

smss.exe
26-02-2014, 22:35
سلام

1. باید تیک قسمت Bandwidth Quota رو بزنید و یه عدد به حجم مگابایت بدید تا در هر روز اون مقدار حجم مورد نظر شما فقط استفاده بشه.
2. باید نرم افزار رو روی همه ی سیستم ها نصب کنید و توی هر سیستم این تنظیمات رو انجام بدید.

caspianhero
27-02-2014, 13:07
2. باید نرم افزار رو روی همه ی سیستم ها نصب کنید و توی هر سیستم این تنظیمات رو انجام بدید.

ممنون: ایا ccproxy نسخه کلاینت داره برای نصب روی لپ تاپ؟؟؟
من یکجا شنیدم نسخه کلاینت proxifier هست!! ایا درست هست؟؟؟
نصب اش چطوری هست؟؟
سپاس

smss.exe
28-02-2014, 01:12
ممنون: ایا ccproxy نسخه کلاینت داره برای نصب روی لپ تاپ؟؟؟
من یکجا شنیدم نسخه کلاینت proxifier هست!! ایا درست هست؟؟؟
نصب اش چطوری هست؟؟
سپاس

سلام

نسخه کلاینت نداره. اون که از Proxifier استفاده میکنند برای چیز دیگه ای هستش. شما همین برنامه رو نصب کنید.

caspianhero
28-02-2014, 19:18
نسخه کلاینت نداره. اون که از Proxifier استفاده میکنند برای چیز دیگه ای هستش. شما همین برنامه رو نصب کنید.
شما مطمئن هستید که نسخه کلاینت نداره!!!! یک نفر دیگه گفت که proxifier نسخه ی کلاینت هست!!!
من هم توی proxifier و هم توی تنظیمات ------ موزیلا تست کردم ولی جواب نمیده!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سپاس

mmahdi302
28-02-2014, 22:37
یه سوال
این برنامه که دوستمون میگن مگه نباید روی یک سرور نصب بشه تا بتونه کلاینت های دیگرو کنترل کنه؟
در اینجا لپ تاپ و کامپیوتر ایشون جداگانه به مودم وصل هست
یه جورایی مودم نقش سرور بازی می کنه ولی مودم که روش برنامه نصب نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!