PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بلوتوث لب تاپ

naamre
24-02-2014, 17:28
با سلام

دوستان الان مدتیه که بلوتوث لب تاپم بعد از ری استارت یا خاموش روشن کردن غیر فعال می شه و باید دکمه سخت افزاریشو یه بار خاموش روش کنم تا دوباره فعال بشه چند بار ویندوز عوض کردم و درایورشم که با آپدیتهای ویندوز اضافه شده نصب کردم ولی مشکل حل نشده در ضمن بعضی وقتا هم صفحه یه دفعه سیاه می شه در حالی که سیستم روشه و هیچ دکمه ای کار نمی کنه باید دکمه پاور چند لحظه نگه دارم تا سیستم خاموش شه بعد روشن کنم بیشتر وقتی رو اسند بای می ره این طور می شه و موقع کارم پیش اومده این طور بشه. ویندوزم هم 7 هست ultimate در ضمن همیشه حواسم به وضعیت و دمای کارت گرافیکش هست و فکر نمی کنم از دمای بالای اون باشه ولی بعضی وقتا که تصویر می ره صدای فنو که داره کار می کنه می شه شنید.

naamre
25-02-2014, 10:26
خوب مشکل سیاه شدن یا رفتن تصویرش مربوط عدم سازگاری دو تا برنامه یعنی فایروال outpost 9 و درایور کارت گرافیک بود . سکیوریتی سوییت outpost 9 رو که عوض کردم مشکل حل شد .درایور کارت گرافیک رو هم که uninstall کردم و مجددا همون سکیوریتی سوییت رو نصب کردم فعلا کار می کنه. در ضمن نصب درایور کارت گرافیک تا چه میزان مهمه چون خود ویندوز 7 هم به صورت پیش فرض می تونه کارت گرافیک رو شناسایی کنه. در ضمن شنیدم اگر کارت گرافیک رو نصب نکنید عمر کارت گرافیک بیشتر می شه این گفته منطقیه ؟چون کارت گرافیک لب تاپم سوخته بود و تعویض شده همش نگرانشم.