PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد مدرک گرفتن

dani2013
23-02-2014, 19:17
سلام دوستان
دوستان من اطلاعی راجع به مدرک دانشگاهی این چیزا ندارم چون اصلا دانشگاه نرفتم و تا اول دبیرستان درس خوندم
خواستم بپرسم بدون دانشگاه رفتن هم میشه مدرک گرفت؟مثل مدرک کارشناسی
چون من خواستم فقط در یک موضوع تخصص داشته باشم مثل برنامه نویسی اگه بخوام مدرک تخصصی راجع به برنامه نویسی یا مثلا زبان انگلیسی بگیرم حتما باید برم دانشگاه؟ یا میشه مثلا برم جایی امتحان بدم قبول شدم مدرک بهم بدن میشه همچین چیزی؟
یه سوال من اخرین ارسال های انجمن چطووری میتونم ببینم؟

Reza31001
23-02-2014, 19:28
بسته به رشته ای داره که میخواین فعالیت کنید
مثلا برای زبان میتونید مدرک های تافل یا آیلتس بگیرید
یا تو زمینه های نرم افزاری در آزمون هایی که مراکز فنی حرفه ای میذارن شرکت کنید و مدرکش رو بگیرید که معتبر هم هست

یه سوال من اخرین ارسال های انجمن چطووری میتونم ببینم؟
بالای صفحه زیر لوگوی انجمن:
"تازه چه خبر"

dani2013
23-02-2014, 19:32
بسته به رشته ای داره که میخواین فعالیت کنید
مثلا برای زبان میتونید مدرک های تافل یا آیلتس بگیرید
یا تو زمینه های نرم افزاری در آزمون هایی که مراکز فنی حرفه ای میذارن شرکت کنید و مدرکش رو بگیرید که معتبر هم هست

بالای صفحه زیر لوگوی انجمن:
"تازه چه خبر"

ممنون دوست عزیز
برای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد باید چیکار کرد؟ میشه درسشو تو خونه بخونم بعد برم امتحان یا ازمون بدم؟

Reza31001
23-02-2014, 20:02
مدرک دانشگاهی رو که با آزمون نمیدن
کنکوری که برگزار میشه شرط ورود به کارشناسی یا کارشناسی ارشد هست و اونایی که قبول میشن یه دوره چند ساله رو طی میکنن و تعدادی درس رو میگذرونن تا نهایتا مدرک رو بگیرن
شما اگه به دنبال مدرک گرفتن سریع باشید راه قانونی و عادی نداره

ولی اگه منظورتون کلاس نرفتن باشه شاید رو راست ترین راهش ثبت نام در دانشگاه پیام نور باشه (بدون کنکور) که اونجا کلاسی برگزار نمیشه و شما تو خونه درستون رو میخونید و بعد امتحان میدین که البته همونم برای کارشناسی 4 سال طول میکشه چون سر جمع حدود 40-50 تا درس دارید که هر کدوم امتحان جداگانه خودش رو داره
البته شما میگید که دیپلم هم ندارید که باز یعنی برای ثبت نام تو دانشگاه هم به مشکل می خورید