PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتی ویروس Windows defender در ویندوز 8

myzen83
23-02-2014, 18:03
درود:
یه لپ تاپ خریدم که ویندوز اورجینال 8 داره به همراه آنتی ویروس ویندوز دیفندر.
میخواهم آنتی ویروس Kaspersky internet security را نصب کنم، آیا لازمه آنتی ویروس Windows defender را آنیستال کنم یا خیر؟ یعنی میتونم همزمان هر دو آنتی ویروس را رو سیستمم داشته باشم؟

smss.exe
24-02-2014, 00:24
سلام

نه، اون برنامه برای خود ویندوزه . اما مهم نیست. که پاکش کنید. اگر Anti-Virus جدید مثل Kaspersky نصب کنید از این به بعد ویندوز از سرویس های اون استفاده میکنه.
یعنی وقتی تو ویندوز به شما پیغام بده که سیستم رو Scan کنید خودش پیشنهاد میکنه که از Anti-Virus جدید که نصب کردید استفاده کنید.

اما به صورت کلی نمیتونید چند Anti-Virus رو همزمان روی سیستم داشته باشید. (Windows Defender قضیه اش فرق میکنه)؛ چون هر کدوم از Anti-Virus ها سرویس های خودشون رو دارند، همیشه سیستم رو موقع نصب برنامشون چک میکنند و پیغام میدن که مثلا فلان Anti-Virus روی سیستم شما الان هست و باید اول اون رو پاک کنید، تا اجازه ی نصب رو به شما بده.

sadafroohi
24-02-2014, 12:24
سلام
من کسپرسکی نصب کردم،کل هاردمو اسکن کرد،اما الان پیغام اومد که با windows defender اسکن کنم،یعنی‌ الان ۲ تا آنتی‌ویروس فعال شده؟ مشکلی‌ نداره که با windows defender هم اسکن شه؟

smss.exe
24-02-2014, 12:43
سلام

نه نیازی نیست. همون Kaspersky قوی تره.
نه دوتا Anti-Virus ندارید روی سیستم. Windows Defender چون برای خود ویندوزه میشه غیرفعالش کرد و قوی نیست. شما از این به بعد با همون Kaspersky کار کنید.

sadafroohi
24-02-2014, 12:59
سلام

نه نیازی نیست. همون Kaspersky قوی تره.
نه دوتا Anti-Virus ندارید روی سیستم. Windows Defender چون برای خود ویندوزه میشه غیرفعالش کرد و قوی نیست. شما از این به بعد با همون Kaspersky کار کنید.
یعنی‌ الان باید windows defender رو غیر فعال کرد؟

smss.exe
24-02-2014, 14:07
سلام

اصلا نیازی نیست شما کاری با اون برنامه ی Windows Defender داشته باشید. شما فقط از همون Kaspersky استفاده کنید.

A M ! N
24-02-2014, 14:25
به نظر بنده میتونید Real-time protection در ویندوز دیفندر رو off کنید. چون خیلی شدید فایلهارو مانیتور میکنه و در سرعت عملکرد تاثیر محسوسی میزاره. یا اینکه کلن Turn off کنید.
داخل Windows CP تنظیماتش قابل دسترسیه.

sadafroohi
24-02-2014, 15:07
به نظر بنده میتونید Real-time protection در ویندوز دیفندر رو off کنید. چون خیلی شدید فایلهارو مانیتور میکنه و در سرعت عملکرد تاثیر محسوسی میزاره. یا اینکه کلن Turn off کنید.

ممنون٬ Off کردم

Hamid.dzh
25-02-2014, 22:32

سلام

من روی سیستمم آنتی ویروس نصب نکردم و فقط ویندوز دیفندر هستش آیا با این کار که off کرد احتمال ویروسی شدن زیاد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟

pa13
25-02-2014, 22:47
دوستان شما وقتی هر آنتی ویروسی رو تو ویندوز 8 یا 8.1 نصب میکنید,ویندوز دفندر غیر فعال میشه که نباید فعالش کنید چون که دوتا آنتی باهم در اختلالند.اگه آنتی کسپر رو نصب کردین,حتما وین دفندر غیر فعال شده!

smss.exe
25-02-2014, 23:10
سلام

من روی سیستمم آنتی ویروس نصب نکردم و فقط ویندوز دیفندر هستش آیا با این کار که off کرد احتمال ویروسی شدن زیاد نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

بالاخره اونم یه برنامه برای چک کردن ویروس و Malware و... هست دیگه. پس اگر اون رو غیر فعال کنید دیگه سیستم رو برای ویروس و... چک نمیکنه و ممکنه که سیستم شما هم ویروسی بشه.

sia1
26-03-2016, 12:57
میخواستم بدونم ویندوز دفندر چقدر کارایی داره و آپدیت کردنش چقدر تاثیر داره تو محافظت از سیستم. به نظرتون در حد NOD32 هست یا اینکه نه، نقش کلید f12 در صفحه کلید رو داره؟

من اصولا از آنتی ویروس استفاده نمیکنم. اغلب میتونم ویروسهارو خودم تشخیص بدم و تقریبا از نحوه عملکردش آشنا هستم. و اگر هم به طور اتفاقی سیستم آلوده شد قبل از ریستارت متوجه این قضیه میشم. رو همین حساب سالهاست که آنتی ویروس نصب نکردم و تنها برنامه ای که استفاده میکنم USB Disck Security هست.
میخوام بدونم اگه این دفندر خاصیت نداره همینم غیر فعالش کنم که اینقدر هارد دیسکمو چک نکنه

sia1
30-03-2016, 14:19
میخواستم بدونم ویندوز دفندر چقدر کارایی داره و آپدیت کردنش چقدر تاثیر داره تو محافظت از سیستم. به نظرتون در حد NOD32 هست یا اینکه نه، نقش کلید f12 در صفحه کلید رو داره؟

من اصولا از آنتی ویروس استفاده نمیکنم. اغلب میتونم ویروسهارو خودم تشخیص بدم و تقریبا از نحوه عملکردش آشنا هستم. و اگر هم به طور اتفاقی سیستم آلوده شد قبل از ریستارت متوجه این قضیه میشم. رو همین حساب سالهاست که آنتی ویروس نصب نکردم و تنها برنامه ای که استفاده میکنم USB Disck Security هست.
میخوام بدونم اگه این دفندر خاصیت نداره همینم غیر فعالش کنم که اینقدر هارد دیسکمو چک نکنه

یا الله... !