PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل شدن فرمت هارد به RAW

بردیا
22-02-2014, 20:03
سلام
یه هارد وسترن اکسترنال دستم هستش که وقتی وصلش میکنی پیغام میده باید فرمت بشه تا بشه ازش استفاده کرد در حالی که قبلا این مشکل رو نداشته.
بعد دیدم فرمتش هم خود به خود تغییر کرده به raw
تو اینترنت یه سرچی کردم ولی به جواب درستی نرسیدم.
سعی کردم با برنامه getdataback برش گردونم هارد رو ولی بعد 35 درصد ریکاوری که استوپش کردم زد سیستم فایلی نیست
چیکارش میتونم بکنم؟

EXTREME
22-02-2014, 23:01
سلام
یه هارد وسترن اکسترنال دستم هستش که وقتی وصلش میکنی پیغام میده باید فرمت بشه تا بشه ازش استفاده کرد در حالی که قبلا این مشکل رو نداشته.
بعد دیدم فرمتش هم خود به خود تغییر کرده به raw
تو اینترنت یه سرچی کردم ولی به جواب درستی نرسیدم.
سعی کردم با برنامه getdataback برش گردونم هارد رو ولی بعد 35 درصد ریکاوری که استوپش کردم زد سیستم فایلی نیست
چیکارش میتونم بکنم؟

باید با نرم افزار eases data recovery در مود complete recovery کل پارتیشن رو ریکاوری کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارید

بردیا
23-02-2014, 09:36
باید با نرم افزار eases data recovery در مود complete recovery کل پارتیشن رو ریکاوری کنید برای اینکار نیاز به حجم اضافه دارید

قبل اینکه پست شما رو ببینم با OO DiscRecovery از دیشب زده بودم کار بکنه ولی بعد 10 ساعت زد که هیچ فایلی پیدا نکرده.
این یکی جواب میده؟

EXTREME
23-02-2014, 11:33
قبل اینکه پست شما رو ببینم با OO DiscRecovery از دیشب زده بودم کار بکنه ولی بعد 10 ساعت زد که هیچ فایلی پیدا نکرده.
این یکی جواب میده؟

این نرم افزار تو این زمینه خوب عمل میکنه و کار میکنه
نرم افزار دیگه ای هم هست به نام acronis disk home director

javadshahvand
23-02-2014, 11:55
با نرم افزار MiniTool Power Data Recovery 6.8.0.0 تست کنید با فرمت RAW سازگاری داره