PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم آفیس تا 2.5 میلیون

littledemon
22-02-2014, 15:10
سلام به همه گل و گلابهای خودم...:n02:
(ببخشید البته فقط کیس!)
اساتید محترم یه زحمتی بکشید یه سیستم 2 و نیمی(نهایتا) واسه یه آفیس پیشنهاد بدین .
- از این سیستم در روز زیاد استفاده میشه (استفاده Gaming نیست ولی گرافیکی تقریبا و نه در حد حرفه ای )
- امکان استفاده از هر گونه ابزاری برای کارهای سنگین وجود داره (PS- MAX-CAD- و ...)
- این سیستم قرار نیست عوض بشه تا سالیان آینده (یعنی مثلا 4-5 سال به بالا) یعنی این رئیسه دیگه نمیخواد پول بده . پس یچی که این فاکتور توش رعایت بشه بهتره.
- و بیشترین فاکتوری که مهمه اینه که هنگ نکنه !!! خنده داره دیگه .ولی این سیستم زیر دست یه اپراتور میره که 10 تا برنامه با هم باز میکنه ، وسطش کپی و اینا و پیج های زیاد خلاصه .... خیلی مهمه این مساله که البته فکر کنم اگر یه هارد SSD کنارش برا ویندوزش باشه حله .. نه ؟(یکی میگفت . من نمدونم :n02:)

قیمت روز هر قطعه هم کنارش باشه خیلی ممنون میشم .
با تشکرات بیجه !

Hessam 2
22-02-2014, 15:36
این سیستم رو بهتون پیشنهاد می کنم. قیمت کل هم همون حدود بودجه ی خودتونه! قیمت جز رو از فروشنده خواهید گرفت.
اما از 2/600 ابداً نباید بیشتر بشه! یعنی خیلی طرف بخواد گرون فروشی کنه به شما، 2/600.
باز اصرار به قیمت جزء داشتید، از لینک داخل امضام که با فونت قرمز مشخص شده، قیمت قطعات رو در بیارید. در نهایت قیمت کل رو از 100 هزار تومان کم کنید. میشه حدود قیمت سیستم شما در بازار تهران.

ضمناً در مورد اینکه بیش از 4-5 سال سیستم براش کارایی داشته باشه؛ ما سیستم های 7-8 تومنی می بندیم، 2 سال دیگه از مد و سرعت و کارایی و هزار چیز دیگه... می افته و باید طرف ارتقا بده یا جدید بخره!! خودش هم به این نگرش و نتیجه می رسه!! وای به حال سیستم 2 تومنی!! نمی تونید چنین انتظاری داشته باشید!!
البته خب اگر تفکری مثل مسئولین بانکداری کشور ما داشته باشید، راحت سیستم زیر رو تا 10 سال هم میشه نگه داشت!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

littledemon
22-02-2014, 15:58
اول ممنون..
دوم به نکته خوبی اشاره کردی . این رئیسه دقیقا همون سیستم بانکی که گفتی رو میخواد پیاده کنه .. گفتم شاید بشه یجوری بیشتر کنترل کرد این موضوع رو...

Hessam 2
22-02-2014, 15:59
اول ممنون..
دوم به نکته خوبی اشاره کردی . این رئیسه دقیقا همون سیستم بانکی که گفتی رو میخواد پیاده کنه .. گفتم شاید بشه یجوری بیشتر کنترل کرد این موضوع رو...

خواهش می کنم.
ok. پس همون.

SAWAL96
22-02-2014, 18:46
با توجه به کارتون مادر بورد رو Asus ببرید خیلی به صرفه تره . چون به طول عمر زیاد و جنس خوب قطعاتش معروفه . و حداقل دو برابر مادربرد های دیگه طول عمر مفید داره . نه که گیگابایت مادربورداش ضعیف باشن . اتفاقا خیلی قوی هستن ولی ایسوز تمرکزش روی عمر بالای مادربوردشه

Hessam 2
22-02-2014, 19:02
با توجه به کارتون مادر بورد رو Asus ببرید خیلی به صرفه تره . چون به طول عمر زیاد و جنس خوب قطعاتش معروفه . و حداقل دو برابر مادربرد های دیگه طول عمر مفید داره . نه که گیگابایت مادربورداش ضعیف باشن . اتفاقا خیلی قوی هستن ولی ایسوز تمرکزش روی عمر بالای مادربوردشه

اتفاقاً دقیقاً برعکس! این برند گیگابایت هست که همواره همیشه بر Ultra Durable خود متکی بوده و بیش از سایر برندها به طول عمر و دوام قطعات در فشار کاری بالا اهمیت ویژه میده:
برند ایسوس بیشتر بر روی P/P خود متکی هست. چیزی که برند گیگابایت خیلی و به اندازه ی ایسوس، موفق نبوده درش.

qwerty_nqwerty
22-02-2014, 20:07
برند ایسوس بیشتر بر روی P/P خود متکی هست. چیزی که برند گیگابایت خیلی و به اندازه ی ایسوس، موفق نبوده درش.

شرمنده P/P یعنی چی؟

Hessam 2
22-02-2014, 20:17
شرمنده P/P یعنی چی؟

Performance/Price = نسبت قیمت به کارایی = ارزش خرید بالا.

littledemon
23-02-2014, 09:56
میگم حسام جان، من یه قیمت سرسری گرفتم در اومد 2800 :n28:

یا اینا خیلی بی انصافن یا ما .... ! :n13:
میتونی با پ.خ برام قیمت بدی از یه جا که میشناسی ؟!؟!

littledemon
23-02-2014, 10:05
نه بابا الان خیلی جاها قیمت ها مشابه هست!!! .. جریان چیه ؟
باید یکم بزنیم توسرش بیاد پایین رو همون 2450 و ااینا .. خیلی اوضاع بیریخته !:n04:

TREASURES
23-02-2014, 11:18
نه بابا الان خیلی جاها قیمت ها مشابه هست!!! .. جریان چیه ؟
باید یکم بزنیم توسرش بیاد پایین رو همون 2450 و ااینا .. خیلی اوضاع بیریخته !:n04:
سلام
با توجه به صحبت های شما تو پست اول میشه برد رو ارزون تر برداشت :
GIGA H81M-S2PH به قیمت 210 تومن
پاور پیشنهادی حسام جان زیاده با توجه به اینکه سیستم گیمینگ نیست و این جمله ی شما :

از این سیستم در روز زیاد استفاده میشه (استفاده Gaming
نیست ولی گرافیکی تقریبا و نه در حد حرفه ای )
این سیستم قرار نیست عوض بشه تا سالیان آینده (یعنی مثلا 4-5 سال به بالا) یعنی این رئیسه دیگه نمیخواد پول بده . پس یچی که این فاکتور توش رعایت بشه بهتره.

پس پاور رو میشه 480 برداشت به قیمت 160 تومن
CPU هم میشه 4570 برداشت که 50 تومن با 4670 فرقشه ...
دیگه از این کمتر خوب نیست ..... :n06:

amir200812
23-02-2014, 11:52
MSI H81M-P33 حدود 185
Intel Core™ i5-4570 حدود 589
Kingston HyperX Blu 1600MHz 2x4GB DDR3 حدود 250
WD Blue 1 TB 7200Rpm 64MB حدود 188
SSD AData Premier Pro SP600 128GB حدود 389
رایتر Liteon 24X حدود 53
Power Green GP430A-EU حدود 135
کیس GREEN SOLARIS حدود 89

در مجموع حدود 1900 درمیاد!
اگه بخواهید با هزینه 200 300 تومن یک گرافیک متوسط هم میشه برای گرفت!

littledemon
23-02-2014, 13:55
سلام
با توجه به صحبت های شما تو پست اول میشه برد رو ارزون تر برداشت :
GIGA H81M-S2PH به قیمت 210 تومن
پاور پیشنهادی حسام جان زیاده با توجه به اینکه سیستم گیمینگ نیست و این جمله ی شما :

پس پاور رو میشه 480 برداشت به قیمت 160 تومن
CPU هم میشه 4570 برداشت که 50 تومن با 4670 فرقشه ...
دیگه از این کمتر خوب نیست ..... :n06:

خوب منطقی به نظر می رسه . ممنونم

(البته نظر خود حسام جان رو هم دوست دارم بدونم چون سیستم پیشنهاد ایشون بود)