PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسم اصلی مدلهای سامسونگ و آدرس سایتی جهت دانلود اپدیت f6450

sm.miraa
21-02-2014, 01:44
اسم اصلی مدلهای سامسونگ و آدرس سایتی جهت دانلود اپدیت f6450

sm.miraa
21-02-2014, 01:55
46f6450 دارم نمی تونم از طریق خود تلویزیون اپدیت کنم هرچی امتحان می کنم وسطاش قطع میشه حدود 30% که می رسه تو سایتها هم این مدل نیستش !! :n13:

matinpour
21-02-2014, 16:44
46f6450 دارم نمی تونم از طریق خود تلویزیون اپدیت کنم هرچی امتحان می کنم وسطاش قطع میشه حدود 30% که می رسه تو سایتها هم این مدل نیستش !! :n13:

دوست عزیز
اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد آن را تا اطلاع ثانوی آبدیت نکنید چون اگر فرمان صوتی داشته باشد از کار خواهد افتاد
مدل اصلی هر تلویزیون در منوی سرویس آن نوشته شده است که اگر با کنترول معمولی
دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power
می توانید از منوی آن مدل تلویزیونتان راببینید و از این تایپیک هم می توانید کمک بگیرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و نام گذاری مدل اصلی تلویزیون شما UA46F6400 است و اینم سایت دانلود تلویزیونتان
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

sm.miraa
02-03-2014, 03:02
اصلا به خاطر فرمان صوتی نداشتنش اپدیتشو می خوام

janabsarvan
02-03-2014, 23:30
سلام وقت بخیر
تلوزیو

UC7000
samsung led 3d 40 7777
برای دانلود نرم افزار کجا مراجعه کنم ممنون از زحمت شما

matinpour
02-03-2014, 23:37
سلام وقت بخیر
تلوزیو

UC7000
samsung led 3d 40 7777
برای دانلود نرم افزار کجا مراجعه کنم ممنون از زحمت شما

دوست عزیز
از این سایت دانلود کنید

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
توجه: در هنگام نصب فریمور به تلویزیون دست نزنید و بگذارید نصب بطور کامل انجام شود

janabsarvan
03-03-2014, 14:33
سلام وقت عالی بخیر
بخاطزاطلاعات جدیدی که ازطریق شما و این صفحه دست یافتم صمیمانه مشتکرم - دستتان درد نکند
طبق راهنمایی شما هم اسم دقیق تی وی را فهمیدم
برنامه را راگرفتم اززیپ خارج کردم
داخل یک فلش ریختم
به یواس بی تی وی زدم
به قسمت عیب یابی رفتم و گزینه ی ارتقا نرم افزار را انتخاب کردم
اگر این مراحل درسته لطفا بفرمایید -ممنون میشم راهنمایی تون را تکمیل کنید بازممنون دوست عزیز

matinpour
03-03-2014, 22:18
سلام وقت عالی بخیر
بخاطزاطلاعات جدیدی که ازطریق شما و این صفحه دست یافتم صمیمانه مشتکرم - دستتان درد نکند
طبق راهنمایی شما هم اسم دقیق تی وی را فهمیدم
برنامه را راگرفتم اززیپ خارج کردم
داخل یک فلش ریختم
به یواس بی تی وی زدم
به قسمت عیب یابی رفتم و گزینه ی ارتقا نرم افزار را انتخاب کردم
اگر این مراحل درسته لطفا بفرمایید -ممنون میشم راهنمایی تون را تکمیل کنید بازممنون دوست عزیز

دوست عزیز

از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را از طریق usb نصب کنید.

توجه: در هنگام نصب فریمور به تلویزیون دست نزنید و بگذارید نصب بطور کامل انجام شود

robatjazi
18-04-2014, 17:47
با سلام و خسته نباشید من تلویزیون به نام مدل UA40F6450AM دارم باروشی که گفتید نتونستم به منوی مخفی دسترسی پیدا کنم ورژن تلویزیون 1108 هستش وآبدیت 1117 براش اومده میخواستم بدونم آبدیت متناسب با این مدل رو از کجا دانلود کنم مدل اصلی این چیه؟ اگر راهنمایی کنید متشکرم

matinpour
18-04-2014, 18:31
با سلام و خسته نباشید من تلویزیون به نام مدل UA40F6450AM دارم باروشی که گفتید نتونستم به منوی مخفی دسترسی پیدا کنم ورژن تلویزیون 1108 هستش وآبدیت 1117 براش اومده میخواستم بدونم آبدیت متناسب با این مدل رو از کجا دانلود کنم مدل اصلی این چیه؟ اگر راهنمایی کنید متشکرم
دوست عزیز

نام گذاری مدل اصلی تلویزیون شما UA46F6400 است و اینم سایت دانلود تلویزیونتان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آبدیت کردن فریمور

sm.miraa
24-04-2014, 15:34
با سلام و خسته نباشید و تشکر از پاسخگویی شما.
من تلویزیونم رو اپدیت کردم از طریق خود گزینه اپدیتش و وا فای کردم ولی سوالم اینه که تصویر در تصویر نداره tv ما ؟؟
:n29:

matinpour
24-04-2014, 16:06
با سلام و خسته نباشید و تشکر از پاسخگویی شما.
من تلویزیونم رو اپدیت کردم از طریق خود گزینه اپدیتش و وا فای کردم ولی سوالم اینه که تصویر در تصویر نداره tv ما ؟؟
:n29:

دوست عزیز
تلویزیون شما این قابلیت را دارد و وقتی که بغیر از کانالهای تلویزیون وقتی که با وسایل دیگر با کابل hdmi و یا کامپونت استفاده می کنید و یا در اسمارت هاب و یا بروزر اینترنتان در دسترس است و باید از قسمت منو---> سیستم ---> تصویر در تصویر آن را روشن کنید

sm.miraa
24-04-2014, 16:27
حالت تصویر در تصویر خاموشه اصلا کمرنگه تو منو .
نسخه 1117 هم هست پیغام می ده که نسخه جدیدی برای اپدیت هم نیست .
منظورتون اینه که اون تصویر کوچولو که پایین صفحه میاد وقتی با بروزر کار می کنیم تصویر در تصویرش هست ? همین ؟
ضمنا شما از خود سامسونگ بهتر و سریعتر راهنمایی می کنین !! واقعا ممنون ،،،،

sm.miraa
24-04-2014, 16:45
راستی چنتا سوال دیگه هم دارم اگه پاسخ بدید واقعا کار بزرگی برام کردید
1. ایا میشه یروزر دیگه ای مثل گوگل کروم روی این تلویزیونها نصب کرد ?
2. این app هایی که نصب میشن روش apk هستن ?
3. اصلا این شبه سیستم عاملی که روی تلویزیونه اندرویده یا یه چیزی شبیه اندرویید ؟
4. All share دو تا چیز داره یکی screen mirroring که می دونم چیه ولی اشتراک گذاری محتوا چه قابلیتهایی داره و چطور کار می کنه ؟ من یک تبلت سامسونگ گالاکسی n8000 note ll و هم دارم که میخوام اگه میشه فایل جابجا کنم
5. ببخشید ولی دیگه روم نمیشه سوالهای دیگه بپرسم ولی دارما !:n13:

matinpour
24-04-2014, 16:57
حالت تصویر در تصویر خاموشه اصلا کمرنگه تو منو .
نسخه 1117 هم هست پیغام می ده که نسخه جدیدی برای اپدیت هم نیست .
منظورتون اینه که اون تصویر کوچولو که پایین صفحه میاد وقتی با بروزر کار می کنیم تصویر در تصویرش هست ? همین ؟
ضمنا شما از خود سامسونگ بهتر و سریعتر راهنمایی می کنین !! واقعا ممنون ،،،،

دوست عزیز
همانطور که در بالا هم توضییح دادم برای روشن کردن آن باید وقتی که در منبع ورودی از hdmi استفاده می کنید آن وقت می توانید از آن مسیر ی که گفتم آن را فعال کنید
بله آن تصویر کوچولو که پایین صفحه میاد وقتی با بروزر کار می کنیم تصویر در تصویرش هست و می توانید وقتی که در منوی بروزر هستید از روی کنترول دکمه tools یا همان دستگاه را بزنید واز منوی آن تصویر در تصویر را روشن کنید و در صورت فعال شدن باز از همان منو ی tools تنظیمات pip یا همان تصویر در تصویر را به دلبخواه جابجا کنید

matinpour
24-04-2014, 17:06
راستی چنتا سوال دیگه هم دارم اگه پاسخ بدید واقعا کار بزرگی برام کردید
1. ایا میشه یروزر دیگه ای مثل گوگل کروم روی این تلویزیونها نصب کرد ?
2. این app هایی که نصب میشن روش apk هستن ?
3. اصلا این شبه سیستم عاملی که روی تلویزیونه اندرویده یا یه چیزی شبیه اندرویید ؟
4. All share دو تا چیز داره یکی screen mirroring که می دونم چیه ولی اشتراک گذاری محتوا چه قابلیتهایی داره و چطور کار می کنه ؟ من یک تبلت سامسونگ گالاکسی n8000 note ll و هم دارم که میخوام اگه میشه فایل جابجا کنم
5. ببخشید ولی دیگه روم نمیشه سوالهای دیگه بپرسم ولی دارما !:n13:

دوست عزیز
1- تا آنجایی که من می دانم خیر نمی شود
گوگل کروم را نصب کرد
2- 3 - سیستم عامل تلویزیون سامسونگ لینوکسی است و مثل آندروید نیست
4- برای استفاده از این قابلیت روی تبلت و یا لپ تاپ و یا کامپیوتر به این تایپیک بروید
"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"630474 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
5- هرچه می خواهد دل تنگت بگو

sm.miraa
24-04-2014, 17:59
این wifi direct چیه ؟
تصویر در تصویر دکمه ای تو tools نداره تو منو . تصویر . هست نه توی سیستم هست نه تولز :n13:

matinpour
24-04-2014, 23:48
این wifi direct چیه ؟
تصویر در تصویر دکمه ای تو tools نداره تو منو . تصویر . هست نه توی سیستم هست نه تولز :n13:
دوست عزیز
صفحه منو--> تصوير--->PIP
Screen Menu > Picture > PIP
این مسیر برای تصویر در تصویر است
برای تماشای تلويزيون به عنوان يک تصوير در تصوير، منبع صفحه اصلی بايد به کامپوننت ياHDMI تنظيم شده باشد.

و
wifi direct برای ارتباط تلویزیون با وسایلی که قابلیت وایر لس و یا وای فای را داشته باشند است و اگر تلویزیون شما وای فای داخلی داشته باشد می توانید به راحتی با وسایل دیگر ارتباط برقرار کنید و اگر خارجی باشد حتما باید از دانگل برای ارتباط استفاده کنید.

يک دستگاه تلفن همراه ای که پشتيبانی کند از Wi-Fi Direct به تلويزيون بدون استفاده از يک روتر بی سيم وصل کنيد.
١- فعال کردن Wi-Fi Direct بر روی دستگاه تلفن همراه و پس از آن راه اندازی Wi-Fi Direct
تلويزيون به طور خودکار اسکن و نمايش يک ليست از دستگاه های که در دسترس است .
نام اين تلويزيون همچنين نمايان می شود بر روی دستگاه تلفن همراه.
٢- دستگاه را از ليست برای شروع يک اتصال انتخاب کنيد .اگر يک درخواست اتصال توسط تلويزيون ساخته شده است،
يک پيام اجازه نمايان می شود بر روی دستگاه تلفن همراه و بالعکس .قبول درخواست به اتصال دستگاه تلفن همراه به تلويزيون.
برای فهم بهتر به این تایپیک بروید

pouriazizo
02-05-2014, 11:23
سلام من یه تلویزیون مدل 40 اینچ f6450 دارم
تلویزیون ما یه مشکلی داره که هرزگاهی حالش خراب میشه واسه خودش هر 5 دقیقه یک بار خاموش روشن میشه آخرش نفهمیدیم از چیه
حالمونو واقعا خراب کرده این قضیه
گفتم آپدیت کنم شاید درست بشه از طریق خود تلویزیون که نمیشه
از سایت سامسونگ طبق گفته خودتون که این مدل f6400 هست آپدیت رو دانلود کردم هر چند خود تلویزیون میگه 1117 آخرین اپدیته اما اونجا 1119 بود دانلود کردم خواستم اپدیت کنم میگه معتبر نیستش و آپدیت نمیکنتش
چی کار کنم؟

matinpour
02-05-2014, 13:54
سلام من یه تلویزیون مدل 40 اینچ f6450 دارم
تلویزیون ما یه مشکلی داره که هرزگاهی حالش خراب میشه واسه خودش هر 5 دقیقه یک بار خاموش روشن میشه آخرش نفهمیدیم از چیه
حالمونو واقعا خراب کرده این قضیه
گفتم آپدیت کنم شاید درست بشه از طریق خود تلویزیون که نمیشه
از سایت سامسونگ طبق گفته خودتون که این مدل f6400 هست آپدیت رو دانلود کردم هر چند خود تلویزیون میگه 1117 آخرین اپدیته اما اونجا 1119 بود دانلود کردم خواستم اپدیت کنم میگه معتبر نیستش و آپدیت نمیکنتش
چی کار کنم؟

دوست عزیز
معمولا در چه حالتی این اتفاق می افتد؟ و از کی این مشگل بوجود آمده؟در هنگام دیدن کانالهای تلویزیونی یا در هنگام دیدن از یک وسیله دیگر مانند ستاب باکس یا ریسیور و یا هر پخش کننده دیگر؟!! اگر در هنگام دیدن با پخش کننده های دیگر این اتفاق می افتد ممکن است ایراد از کابل اتصالتان باشد آن را بایک کابل با کیفیت عوض کنید
و در مورد آبدیت از مطلب زیر استفاده کنید و اگر نشد سعی کنید با کابل به اینترنت وصل شده و از طریق خود تلویزیون آبدیت را انجام دهید.
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
در سری 6
این گزینه موجود نیست ولی امکان آپدیت از طریق USB وجود داره و این کار رو طبق دستور العمل کاتالوگ سامسونگ انجام دهید.
بعد از اینکه فایل رو تو فلش قرار دادید، ابتدا فلش را به تلویزیون وصل کنید و سپس تلویزیون رو روشن کنید. بعد از حدود دو دقیقه وارد منو - پشتیبانی - بروز رسانی نرم افزار - اکنون بروز رسانی شوید، در این لحظه خود تلویزیون فایل موجود در فلش را شناسایی کرده و پیغامی مبتنی بر اینکه آیا می خواهید بروز رسانی از طریق USB انجام شود یا خیر از شما می پرسد که شما باید تایید کنید. یعنی با اینکه در منوی تلویزیون بروزرسانی از طریق USB وجود ندارد اما در صورت موجود بودن فایل بروز رسانی روی فلش می توانید این عملیات را انجام دهید.

pouriazizo
02-05-2014, 14:04
دوست عزیز
معمولا در چه حالتی این اتفاق می افتد؟ و از کی این مشگل بوجود آمده؟در هنگام دیدن کانالهای تلویزیونی یا در هنگام دیدن از یک وسیله دیگر مانند ستاب باکس یا ریسیور و یا هر پخش کننده دیگر؟!! اگر در هنگام دیدن با پخش کننده های دیگر این اتفاق می افتد ممکن است ایراد از کابل اتصالتان باشد آن را بایک کابل با کیفیت عوض کنید
و در مورد آبدیت از مطلب زیر استفاده کنید و اگر نشد سعی کنید با کابل به اینترنت وصل شده و از طریق خود تلویزیون آبدیت را انجام دهید.
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید (یعنی از حالت زیپ خارج کنید چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.
در سری 6
این گزینه موجود نیست ولی امکان آپدیت از طریق USB وجود داره و این کار رو طبق دستور العمل کاتالوگ سامسونگ انجام دهید.
بعد از اینکه فایل رو تو فلش قرار دادید، ابتدا فلش را به تلویزیون وصل کنید و سپس تلویزیون رو روشن کنید. بعد از حدود دو دقیقه وارد منو - پشتیبانی - بروز رسانی نرم افزار - اکنون بروز رسانی شوید، در این لحظه خود تلویزیون فایل موجود در فلش را شناسایی کرده و پیغامی مبتنی بر اینکه آیا می خواهید بروز رسانی از طریق USB انجام شود یا خیر از شما می پرسد که شما باید تایید کنید. یعنی با اینکه در منوی تلویزیون بروزرسانی از طریق USB وجود ندارد اما در صورت موجود بودن فایل بروز رسانی روی فلش می توانید این عملیات را انجام دهید.

خیر حتی مواقعی که اینجوری میشه کابل انتن رو هم ازش کندم بازم این اتفاق میفته از هیچ دستگاه جانبی هم استفاده نمیشه
در مورد اپدیت هم از همون لینکی که خودتون بالاتر گذاشتین از سایت سامسونگ مدل f6400 رو آپدیتشو دانلود کردک اکستکت کردم و ریختم تو فلش آپدیت رو میزنم سوال میکنه بله رو میزنم بعد میگه این فایله نا معتبره و هیچ اتفاقی نمیفته

pouriazizo
02-05-2014, 14:05
در ضمن با وای فای هم که میخوام آپدیت کنم اصلا جلو نمیره رو 0 گیر میکنه

pouriazizo
02-05-2014, 14:12
و در ضمن روز دوم شروع شد این قضیه
روز دوم نصب

pouriazizo
02-05-2014, 19:48
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

eleram
02-05-2014, 20:40
سلام
من هم 40F64050 دارم که آپدیتشو از سایت گرفتم و دقیقا مثل دوستمون جناب @pouriazizo موقع آپدیت کردن میگه غیر معتبره! و از طریق خود تی وی هم که آپدیت کردم (1117 داشت فقط) شبکه های دیجیتال رو کامل نمی شناسه (حدود 10 تا)
الان موندم چیکار کنم. نه میشه آپگرید/دانگرید کرد و نه شبکه ها رو کامل می گیره.

pouriazizo
02-05-2014, 21:04
سلام
من هم 40F64050 دارم که آپدیتشو از سایت گرفتم و دقیقا مثل دوستمون جناب @pouriazizo موقع آپدیت کردن میگه غیر معتبره! و از طریق خود تی وی هم که آپدیت کردم (1117 داشت فقط) شبکه های دیجیتال رو کامل نمی شناسه (حدود 10 تا)
الان موندم چیکار کنم. نه میشه آپگرید/دانگرید کرد و نه شبکه ها رو کامل می گیره.
شاید موقع کانال یابی تنظیمی اشتباهه؟
والا من واسه مشکلم به سامسونگ میل زدم جواب دادن اما خب تا اون حد بلد نیستم که کامل ترجمه کنم
فرق ایران و غیر ایران این جور جاها معلوم میشه
حالا شما زنگ بزن سام سرویس میبندتت فحش :ی

eleram
02-05-2014, 21:36
والا من واسه مشکلم به سامسونگ میل زدم جواب دادن اما خب تا اون حد بلد نیستم که کامل ترجمه کنم

اینجوری که توی انجمن های مختلف خوندم هیچ کس از کسانی که آپدیت کرده بودن (به 1117) مشکل شبکه نداشتن و به احتمال خیلی زیاد مشکل از آنتن
اون ایمیل رو بذارید اینجا با هم می خونیمش خب :)
فقط یه نفر دیدم که نوشته بود از usb آپدیت کرده که اونم الان ازش می پرسم چطوری اینکار رو کرده. اگه جواب بده خوبه...

matinpour
02-05-2014, 22:48
در ضمن با وای فای هم که میخوام آپدیت کنم اصلا جلو نمیره رو 0 گیر میکنه

دوست عزیز
با کابل لن آبدیت را انجام دهید هم سرعتش بهتر است هم قطعی ندارد.

matinpour
02-05-2014, 22:52
دوست عزیز
گاهی اوقات وقتی که کانال یابی می کنید عدد کانالها بعضی از شماره 800 شروع می شود بدین ترتیب که مثلا کانال شبکه یک روی کانال 800 رفته که باید از روی کنترول عدد 800 را بزنید تا کانال را ببینید و یا وقتی لیست کانالها را می زنید آن وقت آن کانالها را پیدا می کنید که باید لیست را ویرایش کنید

eleram
03-05-2014, 04:07
دوست عزیز
گاهی اوقات وقتی که کانال یابی می کنید عدد کانالها بعضی از شماره 800 شروع می شود بدین ترتیب که مثلا کانال شبکه یک روی کانال 800 رفته که باید از روی کنترول عدد 800 را بزنید تا کانال را ببینید و یا وقتی لیست کانالها را می زنید آن وقت آن کانالها را پیدا می کنید که باید لیست را ویرایش کنید
نه برادر من مشکل فراتر از این حرفاست منم اینقدرا مبتدی نیستم دیگه :n02:

pouriazizo
03-05-2014, 11:40
جناب متین پور یه جوری راه حل مشکل ری استارت پیاپی رو پیدا کنید واسه ما اون فعلا مهم تره واسمون

matinpour
03-05-2014, 12:21
جناب متین پور یه جوری راه حل مشکل ری استارت پیاپی رو پیدا کنید واسه ما اون فعلا مهم تره واسمون

دوست عزیز
اول اینکه در بدو شروع نصب تلویزیون شما چه تنظیماتی انجام داده اید ؟ شاید شما از تنظیماتی استفاده کردید که به سیستم و پنل تان فشار می آورد
مشگل شما به عوامل متعددی بستگی دارد بالا بردن کنتراست که نور پس زمینه بالا باشد و پنل ضعیف باشد و نتواند بدرستی اول کند که اگر عدد آن را بین 4 تا 6 تنظیم کنید ممکن است مشگل حل شود ویا در مواردی دیده شده که کلا زیر نویس رو از منو تنظیمات غیر فعال کردن و این مشگل حل شده و یا آیتم صرفه جویی را خاموش کردن و مشگل حل شده و چک کنيد اتصالات کابل را و آنها را دوباره به هم متصل کنيد.از دست دادن های صوتی و يا تصويری می توان با استفاده از کابل بيش از حد سفت و سخت و ضخيم ايجاد شود. اطمينان حاصل کنيد که کابل ها، به اندازه کافی برای استفاده طولانی مدت انعطاف پذيری هستند .اگر شما در حال نصب تلويزيون به ديوارهستيد، با استفاده از کابل با کانکتور 90 درجه توصيه می کنيم.
اگر تلويزيون سامسونگ شما به خودی خود خاموش می شود ، سعی کنيد با غير فعال کردن برخی از ويژگی های صرفه جويی در انرژی تلويزيون مشگل را حل کنيد .بررسی کنيد در صورتی که تايمر خواب (سيستم-->زمان-->تايمر خواب) فعال شده است .تايمر خواب به طور خودکار خاموش می کند تلويزيون را به صرفه جويی در انرژی بعد از يک دوره مشخص از عدم فعاليت .اگر تايمر خواب فعال نيست، نگاه کنيد اگر هيچ خاموش سيگنال(سيستم-->راه حل های سازگار با محيط زيست--> بدون قدرت سيگنال خاموش)و يا قدرت خودکار غير فعال (سيستم-->راه حل صرفه جويی--> خاموش خودکار (فعال شده است. اگر کامپيوتر خود را به تلويزيون متصل شود، تنظيمات برق کامپيوتر تان را بررسی درست به خروجی ديوار و AC کنيد. اطمينان حاصل کنيد که کابل برق تلويزيون متصل باشد. در هنگام تماشای تلويزيون از اتصال به آنتن يا کابل تلويزيون اگر هيچ سيگنال وجود نداشته باشد پس از 10~ 15 دقيقه خاموش می شود ،.

matinpour
03-05-2014, 12:52
نه برادر من مشکل فراتر از این حرفاست منم اینقدرا مبتدی نیستم دیگه :n02:

دوست عزیز
برای اینکه تمامی کانالهای تلویزیونی را در یافت کنید از مطلب زیر استفاده کنید برای دریافت تمامی کانالهای دیجیتال موارد زیر مهم است.
تنظیم آنتن برای داشتن یک تصویر خوب باید از آنتن های و سیم و فیش استاندارد استفاده کنید و باید اتصالات سیم به فیش و آنتن محکم و صحیح بسته شده باشد بطوری که حتی یک تار سیم هم مغزی سیم باسیم بدنه اتصال نداشته باشد که موجب اتصال کوتاه خواهد شد و حتما از کابل یک تیکه استفاده کنید و جهت آنتن باید با جهت مرکز پخش سیکنال صدا وسیمای محل زندگی تان باشد و مانع ای بین آنتن و ارسال کننده صدا و سیما نباشد مثل ساختمان و یا درخت و.... آن وقت خواهید دید که دیگر تلویزیونتان مشگلی ندارد.

amir_mydreams
14-07-2014, 16:03
سلام به دوستان عزیز امیدوارم که بتونید کمکم کنید .من یه 2 ماهی میشه تلوزیون f6450 خریدم .ولی مشکل من اینجاست بعد از یه مدت مثلا یه 4 یا 5 روز که از تلوزیون استفاده میکنم بعضی موقع ها که میخوام روشن کنم روشن نمیشه مثل حالت استدبای میشه چراغ جلو چشمک میزنه و یه تقه میکنه دوباره از نو چشمک میزنه .به نظرتون از چی میتونه باشه
گارانتی هم زنگ زدم میگه باید بیاری .البته دستگاه را با وا فای خودش اپدیت کردم ورزن فعلی1117 هست.ممنونم

lordlost73
09-11-2014, 21:04
سلام من تلوزیون MODEL NAME:UA40F6450AM
MODEL CODE:UA40F6450AMSHD
TYPE NO:UA40F6450
خریدم حالا جون ویس کنترل و زیر نویسه فارسی نشون دادنش پکیده می خوام اپدیت کنم راهنمایی کنین چیکار کنم اگه لینک برام بزارین ممنون میشم:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

matinpour
10-11-2014, 15:51
سلام من تلوزیون MODEL NAME:UA40F6450AM
MODEL CODE:UA40F6450AMSHD
TYPE NO:UA40F6450
خریدم حالا جون ویس کنترل و زیر نویسه فارسی نشون دادنش پکیده می خوام اپدیت کنم راهنمایی کنین چیکار کنم اگه لینک برام بزارین ممنون میشم:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

دوست عزیز
با اینترنت پر سرعت و با کابل لن بطور آنلاین آبدیت کنید . و در این مدت تلویزیون را خاموش و یا از برق نکشید.
این سایت دانلود آفلاین

lordlost73
11-11-2014, 23:13
ادمین جان مشکل اینه که وقتی با وصل کردن تلوزیون به وای فای میخوام اپدیت کنم میگه زمان در حال انتظار 13 ساعت.میترسم سرکاری باشه الکی ترافیکمم مصرف بشه سرعتمم 2 مگه.یه سوال اندازه اپدیت چقدره بیشتر از 1 گیگ میشه؟از یک طرف هم نمایندگی میگه ما توصیه نمی کنیم افلاین اپدیت کنید؟موندم چه خاکی تو سر کنم.ایا طبیعیه میگه 13 ساعت؟و اگه هست مگه حجم اپدیته چقدره؟ یه موقع گیگامو به فنا نده؟

lordlost73
12-11-2014, 22:59
سلام من تلوزیون رو از طریقه خودش اپدیت کردم الان در کل خوبه ولی بازم زیرنویس فارسی نشون نمیده منوشم فارسیه ولی زیرنویس فیلمای رو فلش رو چرت و پرت نشون میده رفتم تو تنظیمات زیرنویس ولی کلا زبون فارسی نداشت تکلیف من چیه چیکار کنم؟؟؟؟؟:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12 ::n12::n12:

matinpour
13-11-2014, 00:10
سلام من تلوزیون رو از طریقه خودش اپدیت کردم الان در کل خوبه ولی بازم زیرنویس فارسی نشون نمیده منوشم فارسیه ولی زیرنویس فیلمای رو فلش رو چرت و پرت نشون میده رفتم تو تنظیمات زیرنویس ولی کلا زبون فارسی نداشت تکلیف من چیه چیکار کنم؟؟؟؟؟:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12 ::n12::n12:
دوست عزیز از این تایپیک

و از این پست استفاده کنید #2555

Ehsan+2010
11-12-2014, 04:19
سلام خدمت مدیران عزیز.لطفا فریمور این مدل رو قرار بدین

Model:UA46ES6200

Type:46A1AF6E

راستش خودم گشتم توسایتش چنتا مدل شبیه هم اومدن منتهی پسوند مدلا متفاوت بود گیج شدم کدومه!درضمن پشت تی وی نوشته 6950MSHD

UA46ES6200R
UA46ES6200M
UA46ES6200W

دفعه پیش با خود تی وی آپدیت کردم که ورژن002003هست! اما الان نمیشه آنلاین نیاز به فایل آپدیت
آفلاین دارم...سپاس فراوان:n12:

matinpour
11-12-2014, 13:31
سلام خدمت مدیران عزیز.لطفا فریمور این مدل رو قرار بدین

Model:UA46ES6200

Type:46A1AF6E

راستش خودم گشتم توسایتش چنتا مدل شبیه هم اومدن منتهی پسوند مدلا متفاوت بود گیج شدم کدومه!درضمن پشت تی وی نوشته 6950MSHD

UA46ES6200R
UA46ES6200M
UA46ES6200W

دفعه پیش با خود تی وی آپدیت کردم که ورژن002003هست! اما الان نمیشه آنلاین نیاز به فایل آپدیت
آفلاین دارم...سپاس فراوان:n12:

دوست عزیز
فرقی ندارد ولی این برای مدلهای ایران استUA46ES6200W

ali-ramezani
20-12-2014, 18:22
سلام
آقا این مشکل ریستارت شدن تلویزیون چند روزیه واسه ما هم اتفاق میوفته خیلی رفته رو اعصابم :n34:
اگه راه حلی میدونید خواهش میکنم راهنمایی کنید
مدل تلویزیون 40es7770 هست
مدل اصلیشو نمیدونم
به نظرتون با آپدیت حل میشه؟
اگه میشه ممکنه اسم اصلی یا لینک دانلود آپدیت آفلاینو بدید؟
با تشکر

matinpour
21-12-2014, 00:14
سلام
آقا این مشکل ریستارت شدن تلویزیون چند روزیه واسه ما هم اتفاق میوفته خیلی رفته رو اعصابم :n34:
اگه راه حلی میدونید خواهش میکنم راهنمایی کنید
مدل تلویزیون 40es7770 هست
مدل اصلیشو نمیدونم
به نظرتون با آپدیت حل میشه؟
اگه میشه ممکنه اسم اصلی یا لینک دانلود آپدیت آفلاینو بدید؟
با تشکر

دوست عزیز
این سایت اصلی مدل تلویزیونتان است

و به نکات زیر توجه کنید.
1- کابل و اتصالات را بررسی کنید که شل یا لق نباشد.
2- اگر تلويزيون در حالت نمایش مغازه است،تنظیمات را از حالت نمایش مغازه به حالت استفاده در منزل با استفاده از فرایند تنظیمات تغییر دهید. تلویزیون را در منبع با استفاده از کنترل از راه دور انتخاب کرده و به سیستم ← تنظیمات بروید.
3- اگر تلویزیون خاموش یا به خودی خود خاموش می شود.، برای اولین بار بررسی کنید کهآیا آن را به یک تایمر خواب روشن تنظیم کردید. این به طور معمول رخ می دهد به این دلیلکه تلویزیون دارای یک تایمر است که فعال شده (یا به عمد و یا به طور تصادفی) و به بخاطرهمین تلویزیون در یک زمان خاص خاموش می شود. اگر این مورد است، تایمر را غیر فعال کنیدتا مشکل را حل کنید
4- اگر تلویزیون سامسونگ شما به خودی خود خاموش می شود ، سعی کنید با غیر فعال کردن برخی از ویژگی های صرفه جویی در انرژی تلویزیون مشگل را حل کنید. بررسی کنید در صورتی که تایمر خواب )سیستم-->زمان-->تایمر خواب) فعال شده است. تایمر خواب به طور خودکار خاموش می کند تلویزیون را به صرفه جویی در انرژی بعد از یک دوره مشخص از عدم فعالیت. اگر تایمر خواب فعال نیست، نگاه کنید اگر هیچ سیگنال نیست(سیستم-->راه کار صرفحه جویی--> بدون قدرت سیگنال خاموش(و یا قدرت خودکار غیر فعال (سیستم--> راه حل صرفه جویی--> خاموش خودکار) فعال شده است.-آن را غیر فعال کنید.

ali-ramezani
21-12-2014, 10:18
سلام آقای متین پور با تشکر از پاسختون
همه مواردی که ذکر کردید بررسی شد و مشکلی نداشت
فایل آپدیت رو هم دانلود کردم ولی آپدیت هم نمیشه
وقتی میزنم بروزرسانی از طریق یو اس بی ، بدون هیچ پیغامی صفحه سیاه میشه و بعد از 30 ثانیه تلویزیون ریستارت میشه

matinpour
21-12-2014, 14:37
سلام آقای متین پور با تشکر از پاسختون
همه مواردی که ذکر کردید بررسی شد و مشکلی نداشت
فایل آپدیت رو هم دانلود کردم ولی آپدیت هم نمیشه
وقتی میزنم بروزرسانی از طریق یو اس بی ، بدون هیچ پیغامی صفحه سیاه میشه و بعد از 30 ثانیه تلویزیون ریستارت میشه

دوست عزیز
برای آبدیت با کابل لن و بصورت آنلاین آبدیت کنید.

keivanddr3
04-01-2015, 18:44
سلام خدمت دوستان عزیز.لطفا فریمور این مدل رو قرار بدین
Model Name:UA40F7770BM
Model Code:UA40F7770BMSHD

keivanddr3
04-01-2015, 18:45

در ضمن من این مدلو تو سایت سامسونگ پیدا نمیکنم

matinpour
04-01-2015, 21:51
دوست عزیز
مدل اصلی UA40F7500 و مدل نام گذاری ایران
UA40F7770 است و برای دانلود از این سایت استفاده کنید.

sh37
04-05-2016, 09:35
با سلام مدل ايران تلويزيون اسمارت سامسونگ من 48J6950 هست لطفا بگوييد چطور ميتوانيد فايل اپديت انرا افلاين بگيرم خود پشتيباني خدمات پس از فروش ميگويند اين كار را هيچوقت انجام ندهيد و خودشون هم انجام نميدهند چرا؟

matinpour
04-05-2016, 14:05
با سلام مدل ايران تلويزيون اسمارت سامسونگ من 48J6950 هست لطفا بگوييد چطور ميتوانيد فايل اپديت انرا افلاين بگيرم خود پشتيباني خدمات پس از فروش ميگويند اين كار را هيچوقت انجام ندهيد و خودشون هم انجام نميدهند چرا؟
دوست عزیز
آبدیت کردن برای رفع مشگل تلویزیون انجام می شود و اگر تلویزیون مشگلی نداشته باشد نیازی به آبدیت نیست . و به خاطر این می گویند که آبدیت نکنید چون باعث می شودکالیبراسیونهای انجام شوده در تلویزیون که توسط دستگاه های خاص در کارخانه انجام میشود تغییر کند و آن کیفیت اصلی را دیگر نداشته باشید.
و در آخر مدل نام گذاری ایران 48J6950 است و مدل نام گذاری اصلی 48J6200 است. و می توانید از سایت زیر فریمور تان را دانلود کنید.

nahr
21-12-2016, 11:05
سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون
:n40:
tv من اسمش 40j6950 هست میشه لطف کنین اسم اصلیش رو بگین

matinpour
21-12-2016, 13:32
سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون
:n40:
tv من اسمش 40j6950 هست میشه لطف کنین اسم اصلیش رو بگین

.