PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با اطلاعات شخصی یک نفر چه میشه کرد ؟

Machid
20-02-2014, 18:18
سلام دوستان یه سوال برام پیش اومده که خودم جوابی براش ندارم به خاطر همین گفتم اینجا مطرح کنم که ببینم نظر دوستان چیه ؟

با اطلاعات شخصی یک نفر چیکار میشه کرد ؟ کسی اگه اطلاعاتی از شما داشته باشه ( اسم فامیل آدرس شماره تلفن سن و ... و حتی یک کپی از از صفحه اول پاسپورت شما ) با اون ممکنه چیکار بتونه بکنه ؟ ( در خارج از کشور )
فرض کنید شخصی گفته این اطلاعات رو نیاز داره تا کاری براتون بکنه توی خارج ولی شما اعتمادی به اون شخص ندارید . آیا با دادن این اطلاعات ممکنه خطری تهدید کنه شما رو ؟ چه خطری ؟ چیکار میتونه بکنه با اسکن شده ی صفحه ی اول پاسپورت شما و اطلاعات دقیق از محل سکونت شما ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-02-2014, 12:11
سلام
يه دسته از کلاهبرداران اینترنتی هستند که با وعده ی اخذ ویزای کار در اروپا , امریکا و کانادا و غیره از قربانیانشون پول و فتوکپی پاسپورت و مدرک تحصیلی و اینا میگرفتند .
پولها رو به جیب میزنند و مدارک رو یا میفروشند یا خودشون برمیدارند .
با اون مدارک خیلی کارها میشه انجام داد به اسم صاحب پاسپورت مثل :
باز کردن حساب جعلی در بانک با هویت قربانی و استفاده از اون حساب برای کلاهبرداری اینترنتی و غیر اینترنتی یعنی پولهای سرقتی یا پول فروش مواد مخدر یا اشیاء سرقتی به اون حساب واریز میشه و خورد خورد برداشت میشه
یا باهاش کارت شناسائی جعلی درست میکنند و باهاش ماشین کرایه میکنند و میدزدند و اوراق میکنند و میفروشند
یا برای تروریستها و خرابکارها و فراریها مدارک جعلی درست میکنند از روی اوم فتوکپی و باهاش سفر میکنند به شهرها و کشورهای مختلف
برای همین حتی مدارک آدم مرده رو هم با قیمت بالائی میخرند
این تاپیکها رو هم اگه دوست داشتید بخونید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahsa.hh
28-04-2014, 15:26
خرابکاری و کار خلاف انجام میدن با مدارک اشخاص دیگه و معلومه دیگه بقیش... :D