PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پانچ سیم کارتِ ایرانسل

lionf3
20-02-2014, 11:29
سلام دوستان من یه سیمِ اعتباری ایرانسل دارم که بعد از خرید اسمارتفون(S4) و پانچ آن توسط فروشنده هر چند وقت یکبار از دسترس خارج میشه!
(که به نظرِ خودم به احتمال زیاد مشکل از سیم کارتِ چون مثلا دارم حرف میزنم گوشی رو یه تغییر حالت کوچولو بهش میدم (تکونش میدم) سیم کارت از دسترس خارج میشه و گوشی ریست میشه)
حالا میخواستم ببینم من ببرم نمایندگی یه میکروسیم بهم میدن دیگه؟(البته تو سایت ایرانسل گفته قاب سیم کارت هم باید باشه که من ندارم.)
ممنون میشم کمک کنید.

lionf3
21-02-2014, 21:31
هیچ کدوم از دوستان نظری انتقادی پیشنهادی ندارن!؟

Dr.Afzali
24-02-2014, 05:10
واسه منم سواله.متاسفانه منم شماره ایرانسلم واسم خیلی مهمه..اما هیچ سند یا قابی ازش ندارم.نمیدونم اگه مشکل پیدا کنم..چطوری میتونم سیم سالم بگیرم یا تعویض کنم.چون حادثه که خبر نمیکنه..گیریم یه طوری قاب از بین بره یا مثلا اگه سند وجود داشت.باید بشه دوباره سیم گرفت..با ارائه کارت شناسائی صاحب خط.هرکس تجربه ش رو داره بگه..که چطوری پیش رفته

lionf3
24-02-2014, 15:37
نمیدونم والا راه حل هم جلو پای آدم نمیزارن
من که گفتم استعلام بگیرین ببینین من صاحبش یا نه( حالا از رو تنبلی بوده یا نه)گفتن که نمیشه و ازین حرفا.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ADRIEN
24-02-2014, 21:52
نمایندگی رسمی با کارت ملی میده

valayat008
23-03-2014, 23:19
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و کاربران سایت بسیار خوب p30world
همونطوری که مطلع هستید دوستانی که سیم کارت ایرانسل خودشون رو بنا به دلایلی میخوان تعویض کنند موقعی که به یه نمایندگی مجاز مراجعه میکنند از اونا صد در صد کارت شناسایی ملی و مخصوصا قاب سیم کارت رو مطالبه میکنند.

شاید خیلی از دوستان قاب سیم کارتشون رو نداشته باشند و یا گمش کرده باشن که در اینجا دو راه اساسی رو معرفی میکنم
من خودم نمایندگی رسمی ایرانسل رو دارم و زیاد به این مشکلات برخورد کردم

*روش اول: شاید کمی خرج داشته باشه ولی برای کسایی که سیم کارتشون ارزش خاصی داره خوبه و اونم اینه که به یه دفتر ثبت اسناد رسمی مراجعه میکنید و تقاضای ثبت سند رسمی مالکیت رو میکنید و بستگی به هزینه اون دفتر داره که چقدر ازتون بابت حق التحریر بگیره و میتونید با همون برگه به یه نمایندگی مراجعه کنید و سیم کارتتون رو دریافت کنید

*روش دوم: فقط دو هزار تومن بابت تعویض سیم کارت و بسته بازگشت باید بدین و فقط و فقط مراجعه به دفتر اصلی نمایندگی ایرانسل توی شهرتون داره و باید ادرسش رو پیدا کنید و دوستایی که تو استان فارس ساکن هستند میتوننن به بلوار نصر جنب بوستان رضوی مراجعه کنند و خیلی راحت و فقط با ارائه کارت ملی سیم کارتشون رو دریافت کنند.

البته یه روش سومی هم هستش...:n06:
*روش سوم هم بستگی به پارتی داره که کارتون رو راه بندازه یا نه