PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یه نرم افزار عجیب و غریب!

hamid_xp
25-08-2006, 21:43
سلام به همه بروبچ پی سی ورلد. راستش من یه سوال دارم. آیا نرم افزار یا روشی هست که در هنگام دانلود فایل از روی سرورهای مختلف به جای اینکه فایل رو تو هارد بریزیم بیایم دانلود رو به ایمیلمون بریزیم . مثلا به طور پیش فرض دانلود رو به سمت ایمیل هدایت کنه.
حالا چرا این فکر به ذهنم رسید . راستش یه سایتی هست به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو این سایت
میشه محتویات سایت رو خالی کرد تو ایمیل . هر چند که برای من خراب و با حجم غیر واقعی به ایمیلم رسید.
حالا از دوستان خواهش میکنم اگر نرم افزار یا شیوه ای میدونند که بشه این کار رو کرد و معرفی کنند بسیار ممنون میشم.

Mohammad Modarresi
25-08-2006, 21:48
يعني مي خوي از فضاي ايميل بجاي هارد استفاده كني چه جلب

hamid_xp
25-08-2006, 21:56
میشه اینطوری هم فکر کرد.

Mohammad Modarresi
25-08-2006, 22:03
خب سرعت خيلي مياد پايين بيچاره هم بايد دانلود بشه هم آپلود بشه درست ميگم

hamid_xp
25-08-2006, 22:13
خوب ببین درسته روال کار تا حالا که من میدونم اینطوری بوده . میخوام ببینم راهی هست که آدرس ایمیلم رو به سایت مذکور بده و بدون اینکه کامپیوتر من درگیر بشه فایل مورد نظر به ایمیلم بره . البته باید یه توضیح کوچیک بدم : من در اینجا میخوام سایت مورد نظر به جای اینکه به من دانلود بده به من آپلود بده (یعنی آپلود به سمت ایمیل ) .
شایدم ایده من اشتباه باشه ولی میخوام جوابم رو بدونم.
راستی محمد جان ممنون که راهنمایی میکنی.

Mohammad Modarresi
25-08-2006, 22:27
بنظر شما اين صحبت هاي من راهنمايي محسوب ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خودم اميدوار شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]