PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نود 32 بی خاصیت

مديريت
18-02-2014, 01:22
من آنتی ویروس نود 32 ورژن 7 رو از سافت گذر دانلود کردم نصب و بروز رسانیم کردم تا همین لحظه اما جالبه الان روی سیستمم من هم نود 32 دارم هم مایکروسافت اسنشیال (ویندوزم 7 هست)روی لپ تاپمم همین نود رو دارم بدون مایکروسافت اسنشیالحالا این نود هیچ ویروسی رو پیدا نمیکنه وقتی فلشم که از دانشگاه میزنم به سیستم اون مایکروسافت اسنشیالم کلی ویروس میشناسه تازه با وجود اینکه تو رنک آنتی ویروسا آخره اما این نود هیچی نمیشناسه و همش بعد از اسکن فایلا مینویسه مثلا فایل 100 ERROR OPENINGو تعداد detect thread هم صفره همشبنظرتون مشکل از چیه ؟ از نود ؟ ضمنا اینم بگم بروز رسانی این نود رو بطور دستی انجام میدم هر یک روز در میان

milad_gta
18-02-2014, 01:55
در ابتدا که بنده شدیدا پیشنهاد میکنم از یک برنامه امنیتی دیگه استفاده بفرمایید: Norton یا Comodo پیشنهاد بنده هستند.

اگر یک screenshot از صفحه نتایج پس از scan بزارید بهتر میشه نظر داد ولی فکر کنم این موضوع خطا مربوط به فایل های فشرده ای بشه که پسورد دارند.

Captain
18-02-2014, 02:43
من آنتی ویروس نود 32 ورژن 7 رو از سافت گذر دانلود کردم نصب و بروز رسانیم کردم تا همین لحظه اما جالبه الان روی سیستمم من هم نود 32 دارم هم مایکروسافت اسنشیال (ویندوزم 7 هست)روی لپ تاپمم همین نود رو دارم بدون مایکروسافت اسنشیالحالا این نود هیچ ویروسی رو پیدا نمیکنه وقتی فلشم که از دانشگاه میزنم به سیستم اون مایکروسافت اسنشیالم کلی ویروس میشناسه تازه با وجود اینکه تو رنک آنتی ویروسا آخره اما این نود هیچی نمیشناسه و همش بعد از اسکن فایلا مینویسه مثلا فایل 100 ERROR OPENINGو تعداد detect thread هم صفره همشبنظرتون مشکل از چیه ؟ از نود ؟ ضمنا اینم بگم بروز رسانی این نود رو بطور دستی انجام میدم هر یک روز در میان

در تاپیک مربوطه مطرح شود

تاپیک اختصاصی محصولات (ESET (NOD32 ←راهنمای تاپیک در پست دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])