PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بروز مشکل جدی در western my book 2TB

benyamin_pc
17-02-2014, 05:13
سلام دوستان
تقریبا 2 سال هست که این هارد اکسترنال خریدم و کلا شاید 20 دفعه ازش استفاده کردم و بعد هم خاموش کردم گذاشتمش کنار !
اما با این حال این اواخر یکهو وسط دید و بازدید فایل هام از داخل هارد هنگ میکرد و دیگه تا کابلشو نمیکشیدم ول نمیکرد , این اواخر این مشکل بیشتر شد تا اینکه آخرین بار دیگه وقتی وصلش کردم دیگه کلا درایوش نیمد , چندین بار هم تستش کردم که 1 بار شانسی اومد

به نظرتون مشل از چیشه و آیا قابل درست شدنه؟ (راهنمائی : وقتی وصلش میکنم درایوش نمیاد یه صدائی مثل خاموش روشن شدن هی ازش میاد بعد هم یه صدای آروم و تکراری میاد مثل وقتی که دی وی دی رایتر لپ تاپ خراب شده و دی وی دیو نمیخونه و تو سرعت کم هی سرعتشو کم و زیاد میکنه تا بخونه اما نمیخونه)

اگر دیگه درایوش نیاد راهی برای کپی فایل هام روی هارد دیگه هست؟

EXTREME
17-02-2014, 08:46
باید ابتدا هارد تون رو روی یک سیستم دیگه تست کنید اگه همینطوری بود مشکل سخت افزاری است یا کابل هارد یا برد هارد یا موتور هارد

اگه صدای تق تق پشت سرهم باشه میتونه از هد یا پارکینگ هد هم باشه

هارد تو disk managment هم نمیاد ؟

benyamin_pc
17-02-2014, 17:04
وقتی نمیاد دیگه هیچ جا نمیاد نه درایوش نه تو دیوایس منیجر ...
روی سیستم دیگه هم تست کردم اونجا هم چندبار نیمد 1 بار شانسی اومد
کابلش که بعید میدونم مشکل داشته باشه اصلا کل هارد نو نو هست کابلش که اصلا اون حالت ماتیه پلاستیک نو هنوز داره ! اصلا موندم هارد استفاده ای نشده بود !
حالا اگه موتور یا هداش باشن قابل تعمیره؟ اگه دیگه درایوش نیاد میشه اطلاعاتو از طریق دیگه ای کپی کرد؟

EXTREME
17-02-2014, 18:21
وقتی نمیاد دیگه هیچ جا نمیاد نه درایوش نه تو دیوایس منیجر ...
روی سیستم دیگه هم تست کردم اونجا هم چندبار نیمد 1 بار شانسی اومد
کابلش که بعید میدونم مشکل داشته باشه اصلا کل هارد نو نو هست کابلش که اصلا اون حالت ماتیه پلاستیک نو هنوز داره ! اصلا موندم هارد استفاده ای نشده بود !
حالا اگه موتور یا هداش باشن قابل تعمیره؟ اگه دیگه درایوش نیاد میشه اطلاعاتو از طریق دیگه ای کپی کرد؟

گارانتی که فکر کنم تموم شده باشه ولی همون گارانتی ببرید شاید با هزینه درست کنن

بله اگه دیتکت نشه هم قابل ریکاوری است با استفاده از pc3000 باید ببرید بیرون

benyamin_pc
17-02-2014, 18:44
جای مطمئن برای تعمیر سراغ دارید؟

EXTREME
17-02-2014, 19:23
کدوم شهر هستید ؟

benyamin_pc
17-02-2014, 23:05
تو تهران بگو شما

EXTREME