PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی - سقف 1 میلیون و نیم

Arrowtic
16-02-2014, 22:15
سلام .
راهنمایی میخواستم بکنید برای گوشی هایی با قیمت ماکسیمم 1 و نیم . ویژگی های زیر برام مهمن :
1 . دوربینش بد نباشه(نمیگم عالی باشه)
2 . CPU ـش قوی باشه .
3 . باتریش ضعیف نباشه و نخواد هر روز بزنمش به شارژ .
خودم تا الآن گوشی های زیر رو تو فکر دارم(بیش از همه هم تو فکر Nexus ـم) :
Nexus 5
Xperia SP
Ace 3
Xperia Arc S
مرسی

Abdolreza2012
17-02-2014, 02:20
سلام .
راهنمایی میخواستم بکنید برای گوشی هایی با قیمت ماکسیمم 1 و نیم . ویژگی های زیر برام مهمن :
1 . دوربینش بد نباشه(نمیگم عالی باشه)
2 . CPU ـش قوی باشه .
3 . باتریش ضعیف نباشه و نخواد هر روز بزنمش به شارژ .
خودم تا الآن گوشی های زیر رو تو فکر دارم(بیش از همه هم تو فکر Nexus ـم) :
Nexus 5
Xperia SP
Ace 3
Xperia Arc S
مرسی

سلام
بهترین گوشی تو این رنج Lg G2 هست
که دوربین خوب + صفحه نمایش عالی داره
و بسیار قدرتمند
قیمتش هم همون 1.5 هست

گوشیی های مدنظرتون به جزء نکسوس 5 ، بقیه جزء گوشی های میان رده ای هستن

+

بعد lg g2 مد لهای زیر :
Samsung Galaxy s4 و نکسوس 5 هم خوبن

sayberiya
17-02-2014, 12:09
اینایی که معرفی کردی خودت خیلی ضعیفا
یا lg g2 بگیر یا واسه ساسمسونگ s5 رو معرفی کنه قیمت نوته 3 و s4 میاد پایین کدومشون رو بگیر
p7 هوای هم خوبه یکی دوماه دیگه میاد

ha88an
17-02-2014, 12:13
گوشی LG G2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تموم نیاز های شما رو میتونه برآورده کنه، من خودم دو هفته 32 گیگشو خریدم فقط میتونم بگم فوق العادس
باتری و سخت افزار فوق العاده در کنار قیمت مناسب، دوربینش عالیه، این آخریا میرفتم با دوربین iPhone 5s کل مینداختم!

مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 143 گرم - مناسب برای عکاسی
پردازنده:Qualcomm Snapdragon 800 Chipset Quad-Core Krait 400 CPU
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع True HD-IPS + LCD - سایز صفحه نمایش: 5.2 اینچ - دارای رزولوشن 1920 × 1080 - تراکم پیکسلی: 424 پیکسل بر اینچ - قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ
حافظه:حافظه داخلی 16384 مگابایت - حافظه رم 2048 مگابایت
شبکه های ارتباطی:3G - 4G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - NFC - بلوتوث
دوربین:13.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 4.2 Jelly Bean - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 3000 میلی آمپر ساعتی

Arrowtic
17-02-2014, 15:09
ممنون
میدونم همشون گوشی های خیلی خوبی نیستن ، ولی خوب اگه از پول بمونه براش فکرای دیگه ای دارم : دی
الآن بین G2 و نکسوس 5 موندم .
امروز یه G2 دستم گرفتم خوب بود ولی با تاچش خیلی حال نکردم .(شاید این دوست ما گوشیش مشکل داشته البته)

Abdolreza2012
17-02-2014, 18:50
ممنون
میدونم همشون گوشی های خیلی خوبی نیستن ، ولی خوب اگه از پول بمونه براش فکرای دیگه ای دارم : دی
الآن بین G2 و نکسوس 5 موندم .
امروز یه G2 دستم گرفتم خوب بود ولی با تاچش خیلی حال نکردم .(شاید این دوست ما گوشیش مشکل داشته البته)

خب g2 خوب و قویتر نسبت به نکسوس 5 هست
اتفاقا g2 تاپ و صفحه نمایش خیلی خوبی داره

mosicr77
17-02-2014, 18:59
داداش به نظر من تو خرید g2 شک نکن

Ali_softcenter
17-02-2014, 19:04
عزیز نکسوس 5 باتریش چندان خوب نیست...یعنی نقطه ضعفشه باید هر روز بزنی شارژ..ولی ساپورت نرم افزاریش حرف نداره! با کلاسه!! گوگله دیگه...بدنه ش از جی 2 بهتره...

تنها نقط ضعف جی 2 به نظر من بدنه پلاستیکی بدشه!

Arrowtic
17-02-2014, 19:15
تحقیق که می کردم گویا HTC One هم گوشی خیلی خوبیه . نظرتون چیه دربارش ؟
نکسوس واقعا 24 ساعت یک بار باید زدش به شارژ(با استفاده متوسط و معمولی) ؟ من به 2 روزی یک بار شارژ راضیم !

Ali_softcenter
17-02-2014, 19:24
HTC ONE که گوشی خیلی خوبیه ولی خب یه کم قدیمی تره دیگه! میگن برخی نسخه هاش در تاریکی مشکل بنفشی دوربین داره باید بعد از خرید تست کنی اینجا رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی من خودم اچ تی سی رو به ال جی ترجیح میدم! راستی موتورولا موتو ایکس هم اومد ها! آل گذاشته 1400! اینم میتونی بخری...
آره نکسوس اگه وای فایت زیاد روشن باشه یا مرور وبت زیاد باشه یا بازی زیاد کنی زرت زرت باید بزنی به شاررژ باتریش جالب نیست
پیشنهاد میدم بری نظرات کاربرای هر گوشی رو در mobile.ir بخونی در قسمت نظرات...هر روزه نظر میدن...حتی از جی 2 هم من دیدم بعضیا ناراضی هستن! چه برسه به نکسوس...
من خوذم میخوام گوشی بگیرم...مثل شما تا 1500 ولی هنوز به نتیجه نرسیدم...
نکسوس 5 باتریش قوی بوذ شک نمیکردم.

Arrowtic
17-02-2014, 19:42
من استفادم به این شکله : در طول روز ماکسیمم 1 ساعت پاشم که اونم با وای فای هست . بقیه روز کلا یه گوشست ، مگر sms بیاد یا زنگ بخوره . کلا از اینا نیستم که همش پای گوشی باشن .(وقتشو ندارم)
با این وضع به نظرتون چه قدر باتریش واسم دووم میاره ؟
مشکل اینه نکسوس بد چشممو گرفته : دی نمیدونم چرا ولی هر گوشی دستم می گیرم اون حالی که نکسوس میده رو نمیده !(البته نکسوس 4 تا حالا شخصا کار کردم و 5 ندیدم از نزدیک)

Ali_softcenter
17-02-2014, 19:54
اینجوری فکر کنم بیشتر از یک روز جواب بده بهت...دقیقش رو باید از کسی که داره بپرسی...میتونی در کلوپ گوشی در یه فروم مویابلی مثل موبایلستان بپرسی بعد مطمئن بشی...
فقط یادت باشه سری 312 بخری!
بعضیا هم با وای فایش مشکل داشتن! ظاهرا وای فایش قوی نیست! البته اینو همه نگفتن!

Iloveu-ALL
17-02-2014, 19:58
Nexus 5 گوشی خیلی خوبی هست ... (اندروید خالص، و روون - آپدیت های زود به زود) ولی باتریش رو باید هر روز بزنی به شارژ!
من میگم G2 بگیر یکی از بهترین باتری ها رو داره و بهترین گوشی اندرویدی حال حاضر همین G2 ـه برای کم نیاوردن حافظه مدل 32 گیگ رو بگیر

من استفادم به این شکله : در طول روز ماکسیمم 1 ساعت پاشم که اونم با وای فای هست . بقیه روز کلا یه گوشست ، مگر sms بیاد یا زنگ بخوره . کلا از اینا نیستم که همش پای گوشی باشن .(وقتشو ندارم)
با این وضع به نظرتون چه قدر باتریش واسم دووم میاره ؟
مشکل اینه نکسوس بد چشممو گرفته : دی نمیدونم چرا ولی هر گوشی دستم می گیرم اون حالی که نکسوس میده رو نمیده !(البته نکسوس 4 تا حالا شخصا کار کردم و 5 ندیدم از نزدیک)

در این حالت نکسوس 5 سه روز هم میتونه دووم بیاره...
این پیامت رو الان دیدم Nexus 5 هم گزینه خوبی برای شما

Ali_softcenter
17-02-2014, 20:03
من بخوام ال جی بگیرم فقط نکسوس میگیرم...
وگرنه اچی تی سی و موتورولا و آیفون رو ترجیح میدم به سامسونگ و ال جی/

نکسوس دست هر کسی هم نیست

Arrowtic
17-02-2014, 20:09
مرسی بابت راهنمایی ها ، یا G2 رو میگیرم یا نکسوس . فعلا نظرم رو نکسوسه ولی تا بگردم و محل مطمئن پیدا کنم ممکنه نظرم عوض بشه ! نمیدونم چرا از لحظه ای که عکساشو دیدم و توضیحاتشو خوندم شیفتش شدم با همه ی مشکلاتش ! از اونور G2 هست با مشکلات کمتر ولی به هیچ وجه ازش خوشم نیومد در طول این 5 ساعتی که دستم بود !
گویا نکسوس یه نسخه اصلاح شده ازش اومده و باید آدم موقع خرید حواسش باشه و با فروشنده قبل وا کردن جعبه حتما چک کنه که نسخش اصلاح شده باشه .
فعلا مشکل اینه که 32 گیگ نمیشه پیدا کرد به این راحتیا و سخت پیدا میشه . 16 گیگ هم انگار کمتر از 11 گیگش در دسترس کابره .(نمی ارزه سر 200 تومن 16 بگیرم)

Ali_softcenter
18-02-2014, 14:54
من یه نکسوس سفارش دادم از دی جی کالا چون 16 گیگش برای من کافیه
فردا قراره بیاد...اگر سری ساختش اوکی باشه و تجویل بگیرم میتونم براتون تست کنم

tondar462
18-02-2014, 15:36
اگه اندروید بودنش مهم نیست لومیا ۱۵۲۰ یا ۱۳۲۰ بهترین انتخابته بنظرم

Sent from my K00E using Tapatalk

Arrowtic
19-02-2014, 19:27
نکسوس 5 کسی میدونه کیفیت وای فایش چطوره ؟

Ali_softcenter
19-02-2014, 20:48
من امروز نکسوسم رسید.
کیفیت وای فایش که خیلی خوبه!
یه سری میگفتن بغل مودم هستیم ولی نمیگیره!
ولی من که این ور خونه ام...مودم توی اتاقمه سریع پیدا کرد...

باتریشم به نظرم خوبه...وای فای من حدود یک ساعت روشن بود ولی باتریش خیلی کم نشد

خوشحالم که جی 2 نگرفتم...اصلا نکسوس یه چیز دیگه س!

Arrowtic
19-02-2014, 22:44
مرسی داداش ، بی زحمت اگه موردی(هم مثبت هم منفی) به ذهنت رسید اینجا بگو که ما هم استفاده کنیم .

Abdolreza2012
19-02-2014, 22:44
خوشحالم که جی 2 نگرفتم...اصلا نکسوس یه چیز دیگه س!

مبارکتون باشه
دلیللتون رو نمیدونم که چرا نکسوس 5 رو بهتر از جی 2 میدونید
ولی G2 از همه لحاظ از نکسوس 5 بهتر هست ( فقط شاید تو جنس بدنش یکم عقب تر باشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب، در تست تک هسته ای Pi، عملکرد این گوشی شبیه به گوشی‌های دارای سخت افزار یک نسل قبل‌تر بود، یعنی در حد گوشی‌هایی چون G Pro و یا HTC One .

در Linpack هم عملکردی شبیه به HTC One mini و Galaxy S4 mini را از این گوشی شاهد بودیم.

AnTuTu دیگر تستی بود که نشان داد قدرت گوشی نسبت به غول‌های بازار، چندان قابل توجه نیست.

در تست Quadrant هم عملکرد نکسوس 5 چیزی در حد پرچمدار سال گذشته سونی یعنی Xperia Z بود.

اما تست مهم Epic Citadel کمی امید را به خانه طرفداران نکسوس 5 باز گرداند، چرا که عملکرد گوشی حتی از Note 3 هم بهتر بود.

تو همه ی تست ها از G2 عقب تر بوده
موفق باشید :n16:

Arrowtic
19-02-2014, 22:54
البته دلیل عقب بودنش تو تست ها گویا اینه که اندروید 4.4 ـه و هنوز بنچ مارک ها براش بهینه سازی نشدن .(از بنچ مارکه نه گوشی)
توی همون ویدئوی نقدش تو دیجیکالا(که تصاویر پستتون از اونه) هم عین این جمله رو میگن .
بهتره به نظرم هنوز صبر کرد برای مقایسه قدرت .
مطلب زیر رو بخونید حتما :
تلاششون هم این بود که با نرم افزار هایی کار کنن و بنچ مارک بگیرن که G2 ، S4 و غیره(به جز نکسوس و iPhone که تقلب نمی کنن) نتونن توشون تقلب کنن . توی اکثر تست ها از G2 بهتر ظاهر شده .(فقط تو یکی عقب افتاده)
شیطونه میگه یه کم بیشتر صبر کنم iPhone بگیرما !

Abdolreza2012
19-02-2014, 23:06
البته دلیل عقب بودنش تو تست ها گویا اینه که اندروید 4.4 ـه و هنوز بنچ مارک ها براش بهینه سازی نشدن .(از بنچ مارکه نه گوشی)
توی همون ویدئوی نقدش تو دیجیکالا(که تصاویر پستتون از اونه) هم عین این جمله رو میگن .
بهتره به نظرم هنوز صبر کرد برای مقایسه قدرت .
مطلب زیر رو بخونید حتما :
تلاششون هم این بود که با نرم افزار هایی کار کنن و بنچ مارک بگیرن که G2 ، S4 و غیره(به جز نکسوس و iPhone که تقلب نمی کنن) نتونن توشون تقلب کنن . توی اکثر تست ها از G2 بهتر ظاهر شده .(فقط تو یکی عقب افتاده)
شیطونه میگه یه کم بیشتر صبر کنم iPhone بگیرما !

ممنون
من نگفتم که نکسوس گوشی بدی هست ، اتفاقا خیلی هم خوب هست
پس فعلا باید برای مقایسه قدرت این دو گوشی صبر کرد

Arrowtic
19-02-2014, 23:14
الآن بیشترین ایرادی که به نکسوس میگیرن در کنار باتری ، اینه که مثل نکسوس 4 انقلاب به پا نکرد و صرفا نکسوس 4 ـیه که در همه زمینه ها یه کم قوی تر شده .
باید بگردم حتما یه نکسوس 5 پیدا کنم یه کم دستم بگیرم ببینم چطوره .(مثل 4 باشه راضیم !)

D o l f i n
20-02-2014, 00:40
اول که توصیه و نظر شخصی من اینه بنچمارک هارو لحاظ نکنید
دوم نکسوس 5 قرار نبوده پرچمدار باشه و نیست ولی این برای G2 فرق داره و برای رقابت اومد و انصافا هم برنده بلامنازع امسال بود در بین اسمارت فون ها
در مورد مشکلات ریز و درشت هم بگم مشکل در آندروئید هست و اینکه شرکتها راحت نمیتونن بهینه کنند برای همینکه با یه اپدیت مشکل Wifi حل میشه کیفیت دوربین بهبود پیدا میکنه پرش آنتن مرتفع میشه
حالا که انتخاب رسیده به دو گزینه G2 و نکسوس5
من فقط یه برتری رو برای نکسوس میبینم اونم آپدیتها و پشتیبانی گوگل هست البته اینا نطر شخصی منه شاید مثل الان شما شیفته نکسوس شده باشید
در مورد تاچ G2 من به شخصه معتقدم یکی از بهترین تاچ ها در بین گوشی ها رو داره قدرت پاسخ دهیش عالیه فقط توصیه دارم رو گوشیتون از این برچسبهای ضد ضربه نزنید :n02:
به هر حال نکسوس 5 هم عالیه و انصافا با قیمتی که الان پیدا کرده یکی از بهترین انتخاب ها هست کجا میشه با حدود 1300 گوشی به این قدرت گرفت
ابن بستهای فروش نوروزی G2 هم عالیه همراه با هدفون بلوتوث neck-back و قاب Quick cover دیگه والا تکمیله

Ali_softcenter
20-02-2014, 00:47
اتفاقا اصراری ندارم که بگم نکسوس بهتر از جی 2 هست....
مسئله من با برند ال جی هست
من به هیچ عنوان حاضر نیستم ال جی رو به عنوان یه برند مطرح در زمینه گوشی قبول کنم ...نکسوس رو هم فقط چون سفارش گوگل به ال جی هست خریدم وگرنه اگر نکسوس برای خود ال جی بود امکان نداشت بخرمش!
یه علت دیگه ترجیح دادن نکسوس به جی 2 رابط کاربری ساده آندروید بود.
و همین طور بدنه بهترش نسبت به جی 2
و ابتکار مسخره ال جی در بردن دکمه آن و آف به پشت گوشی
و مهم تر...من اهل بازی با گوشی نیستم...پس قدرت بیشتر جی 2 به کارم نمیاد!

Ali_softcenter
20-02-2014, 00:49
گوشی من هم با اینکه سری 312 بود و البته مهم تر rev11 ولی باز هم دکمه ولوم کمی لق میزنه...ولی مشکلی در صدای اسپیکر ها نیست.دکمه پاور هم مشکلی نداره.

میدونم اگه گوگل نکسوس 5 رو میداد اچ تی سی بزنه امکان نداشت از این مشکلات داشته باشه.

Iloveu-ALL
20-02-2014, 00:56
من به هیچ عنوان حاضر نیستم ال جی رو به عنوان یه برند مطرح در زمینه گوشی قبول کنم ...نکسوس رو هم فقط چون سفارش گوگل به ال جی هست خریدم وگرنه اگر نکسوس برای خود ال جی بود امکان نداشت بخرمش!

دکمه کم و زیاد کردن صدا پشته
با قابلیت knock on هم روشن میشه

D o l f i n
20-02-2014, 00:59
خب مواردی که شما ذکر میکنید سلیقه ای هست من برند مورد علاقم سونی هست و تمام وسایلم تا حد امکان اگه سونی بزنه سونی میگیرم و حتی تا قبل جی2 اعتراف میکنم اصلا از LG خوشم نمیومد حتی اپتیموس جی رو هم داشتم آشغال بود بنظر من ولی همه چی تو G2 برعکس شد حتی داستان پشتیبانی LG بهتر شده جدیدا
برای کیفیت ساخت فقط میشه روی سه برند مانور داد سونی و اپل و اچ تی سی بقیه تقریبا در یک سطح هستن حالا کمی بالا پایین تر

Ali_softcenter
20-02-2014, 01:01
دکمه کم و زیاد کردن صدا پشته
با قابلیت knock on هم روشن میشه

خیر عزیزم دکمه پاور هم پشته!

Ali_softcenter
20-02-2014, 01:05
خب مواردی که شما ذکر میکنید سلیقه ای هست من برند مورد علاقم سونی هست و تمام وسایلم تا حد امکان اگه سونی بزنه سونی میگیرم و حتی تا قبل جی2 اعتراف میکنم اصلا از LG خوشم نمیومد حتی اپتیموس جی رو هم داشتم آشغال بود بنظر من ولی همه چی تو G2 برعکس شد حتی داستان پشتیبانی LG بهتر شده جدیدا
برای کیفیت ساخت فقط میشه روی سه برند مانور داد سونی و اپل و اچ تی سی بقیه تقریبا در یک سطح هستن حالا کمی بالا پایین تر

خب بله سلیقه هست...
من سونی رو هم دوس ندارم...همه گوشی هاش مثل آجر میمونه :n02: کیفیت صفحه هم نداره! رفیقم z1 خریده نور صفحه رو تا اخر هم ببری بالا باز انگار تاریکه! :n02: رابط کاربریش هم که مال n سال پیشه اصولا به نوآوری اعتقادی نداره .
در مورد کیفیت ساخت من به حای سونی موتورولا رو قرار میدم در کنار اپل و اچ تی سی

در کل من نکسوس خریدم که تنوع بشه وگرنه هنوز آندرویدی بخوام بگیرم به نظرم htc با کلاس تره.
گوشی قبلیم htc بود

D o l f i n
20-02-2014, 01:16
اره من همزمان Z1 و G2 رو داشتم اصلا Z1 جالب نبود من یه چیزی برام تعجبه کمپانی که خودش لنز گوشیهای اپل رو تولید میکنه به خودش که میرسه نمیدونم چی میشه یه کمپانی که با کیفیت ترین LED های جهان رو تولید میکنه کیفیت و زاویه دید گوشیش حال آدم رو میگیره
موتو خدا بیامرز اره بود ولی الان دیگه نیست سونی همیشه مساوی بوده با کیفیت
HTC هم از بس مشکلات ریز و درشت داره آدم رو دیوونه میکنه اومده onex زد که یا مشکل باتری داشتن زیاد داغ میشد زردی میگرفت
one زده که این مشکل بنفشی دوربینش شده دردسر من همین دیروز یکیش رو فروختم که همچین مشکلی داشت هر چند در حالتی که بنفشی پیش میاد کمتر کسی در اون حالت عکس میگیره ولی خب هست دیگه

Arrowtic
20-02-2014, 22:54
من خواستم بگیرم احتمالا میرم برج میلاد(کرج) همه مغازه های موبایلش رو میگردم ، اگه نکسوس 5 اصلاح شده(که بدون نویز باشه و دکمه هاش لق نزنن) گیرم اومد میگیرم وگرنه همون جی 2 رو میگیرم .
این نسخه اصلاح شده/نشده بدبختی شده واسه مردم !

D o l f i n
20-02-2014, 23:13
تو همه برندها هر کدوم مشکلی دارن کامل نداریم ولی بعضی وقتا بعضی موارد اعصاب خرد کن میشن
راستی Z1 حزو گزینه هاتون نبوده؟

Ali_softcenter
21-02-2014, 17:40
من خواستم بگیرم احتمالا میرم برج میلاد(کرج) همه مغازه های موبایلش رو میگردم ، اگه نکسوس 5 اصلاح شده(که بدون نویز باشه و دکمه هاش لق نزنن) گیرم اومد میگیرم وگرنه همون جی 2 رو میگیرم .
این نسخه اصلاح شده/نشده بدبختی شده واسه مردم !

پس جی 2 بگیر چون امکان نداره نکسوس بدون عیب پیدا کنی

Iloveu-ALL
21-02-2014, 18:19
اینم جشنواره نوروز الجی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
21-02-2014, 22:31
پس جی 2 بگیر چون امکان نداره نکسوس بدون عیب پیدا کنی

در انجمن اجنبی یکی از دوستان یه بدون مشکل خریده بود .(یعنی همه ی 7 مورد اصلاح شده)

Ali_softcenter
22-02-2014, 14:42
عزیز نکسوس 5 مثل تخم مرغ شانسیه...

نمیدونم شما چقدر رویایی فکر میکینی یا مغازه دار های کرج خیلی با مرامن!
من زنگ زدم خود ال جی قبول نمیکنه که کلا نکسوس 5 ها ایراد دارن! میگه اگه ایراد داشت وارد نمیکردیم! اون وقت شما فکر میکنی مغازه دار میاد 7 مشکل کلی در نکسوس 5 رو بپذیره و به حرف شما گوش بده؟

مغازه دار 10 تا نکسوس پلمپ گذاشته توی قفسه ممکنه 2 تاش ایرادی نداشته باشه 8 تاش یه ایراد یا دو ایراد یا 3 ایراد داشته باشن.
هیچ مغازه داری نمیاد با شما شرط کنه که اگه باز کرد و هر 7 مشکل رو نداشت بفروشه و اگه یکی رو داشت بیخیال بشه!
فقط میتونی شماره سریال رو چک کنی و دعا کنی! همین

Arrowtic
22-02-2014, 17:40
مغازه داری که میرم آشنائه البته . چند ساله که میشناسمش و تا حالا ازش خودم و خانواده و دوستانم کلی خرید کردیم ، در نتیجه از این نظر مشکلی نیست و اتفاقا امروز باهاش حرف زدم گفت که باز می کنیم اول و چک می کنیم بدون ایراد کامل باشه .
فقط می ترسم که اصلا بدون ایراد گیرم نیاد !(در اون حالت جی2 میگیرم . مشکلم این نیست که جی2 رو کمتر دوست دارم ، نه ، مشکل اینه که از جی2 خیلی خیلی بدم میاد یعنی هر چی بیشتر باهاش کار می کنم بیشتر زجر می کشم ولی خوب چاره ای نیست !)

AMIR REZAs
22-02-2014, 18:23
داداش اینقد به خودت سختی نده مجبور نیستی که بین این دو تا انتخاب کنی حتما نباید از لحاظ سخت افزاری بهترین باشه

کیفیت گوشی و صفحه هم مهمه

بنظر من اصلا سمت جی2 نرو اگر خوشت نمیاد

مثلا اچ تی سی Butterfly S گوشی خوبیه
فقط این هست و جی2 مدلشQuad-core 2.26 GHz Krait 400 Quad-core 1.9 GHz krait 300
یا حتی سونی Xperia Z1 : Quad-core 2.2 GHz Krait 400
رفیقم Z1 داشته خیلی ازش تعریف کرده
Note 3 هم که جزء بهترین هاس

Arrowtic
22-02-2014, 20:08
من حقیقتش سخت افزار واسم خیلی مهمه !
G2 چند جا شنیدم زیاد لگ داره ؟ راسته ؟ آخه سخت افزارش که خیلی خوبه .

Ali_softcenter
22-02-2014, 21:15
ببین نکسوس من بدون ایراد نیست...
ودلومش کمی لقی داره و فیلمبرداریش هم نویز داره که قراره بعدا ببرم گارانتی...فعلا نمیتونم البته لقی ولومش مهم نیست! دست 6 نفر دادم اصلا متوجه هم نشدن

کلا نکسوس اینقدر روونه....تا حالا آندروید به این روونی ندیده بودم همینش خوبه :n02:

D o l f i n
23-02-2014, 12:01
من حقیقتش سخت افزار واسم خیلی مهمه !
G2 چند جا شنیدم زیاد لگ داره ؟ راسته ؟ آخه سخت افزارش که خیلی خوبه .
من تو اون پیامهایی که بینمون رد و بدل شد بهتون گفتم شما اگه گرفتی بد بود به قیمت خرید میخرم ازت این دلیل داشت که با اطمینان این حرف رو زدم من کلا گوشی بازم و هفته ای گوشی عوض میکنم یه بار دیگه هم گفتم برند مورد علاقم سونی هست ولی از گوشیهاش زیاد خوشم نمیاد برعکس از سامسونگ خوشم نمیاد ولی گوشیهاش یه چیز دیگه اس
G2 تنها گوشی اندروئیدی هست گه به میلم خودم تا الان دوبار گرفتم و دوباره هم خواهم گرفت الان نوت3 دارم شاید همین امروز عوضش کردم با G2 و جدا از خودم تو این رنج قیمت هر کدوم از دوستان و اطرافیانم خواستن بخرن مجبورشون کردم که G2 بگیرن این وسط به من چیزی نمیرسه ولی حیفه آدم بخواد پول بده و بعدا برا خودش دردسر درست کنه و تو هیچکدوم نه لگ هست و نه هنگ و هیچی مثل بنز کار میکنه
در جواب اون عزیزی که شما ازش شنیدی یا خوندی که این گوشی لگ داره مطمئنم یا سرش از گوشی درنمیاد یا گوشیش مشکل داشته من هفته پیش نوت3 فروختم به یکی اومده میگه گوشی هنگ میکنه و شارژ میکشه و ریست میشه ازش گرفتم الان دوباره دست خودمه هیچ مشکلی نداره عالی عالی داره کار میکنه بعضی ها هر چی ات و آشغاله رو گوشی میریزن یه برنامه ناسازگاره دیگه همه چی رو میندازن گردن گوشی
شما اگه از G2 خوشت نمیاد و عذابه برات کلا حذفش کن چه فایده وقتی اینهمه پول بدی نتونی ازش لذت ببری
ولی این منظق که آدم بدونه سری نکسوس پر مشکلاته و از هر 10 تا شاید یکی شانسش بگیره و موردی نباشه ولی بازم به اصرار به خریدش کنه رو نمی فهمم
در این بین شما دوتا گزینه دیگه هم داری یکی Z1 که فقط یه مشکل اساسی داره به نام زاویه دید که اونم برا بعضی ها نعمته و راضی هستن و یکی هم دوربینش چون زیاد تبلیغ شد و انتظار ها رو بالا برد اونطور خوب عمل نکرد که این رو راحت با آپدیت میشه بهتر کرد گزینه دوم یکی از بی نقص ترینهای بازار نوت3 هست که اونم لازمه اش دو چیزه اول اینکه با سایزش مشکل نداشته باشید و دوم باید افزایش بودجه بدید
و در اخر دوباره میگم هر چی بیشتر صبر کنید بیشتر دودل میشید بلاخره هر یوزری نظری داره آدم رو گیچ میکنه

Arrowtic
23-02-2014, 14:43
فعلا نقشه اینه که میرم پیش این آشنام ، اگه نکسوس 5 بدون مشکل داشت خیر و برکت ، اگه نداشت دیگه G2 . آره به دل نمی شینه اونقدر برام ولی خوب به هر حال در کنار نکسوس 5 که به دلم نشسته ، تنها گوشی هست که با این بودجه میتونم بگیرم و مطمئنم باشم که ازش در کل راضی خواهم بود .

Ali_softcenter
27-02-2014, 22:59
چی شد؟ :n02:

Arrowtic
01-03-2014, 19:16
در همین هفته های آتی میرم احتمال زیاد G2 میگیرم . درسته هنوزم که هنوزه نکسوس 5 رو خودم شخصا دوست دارم ولی خوب در دراز مدت که آدم عادت کنه فکر کنم G2 بهتر جواب بده + نکسوس ها اکثرا مشکل ساخت دارن و احتمال این که کامل سالم داشته باشه خیلی کمه .
البته عده ای هستن بهم S4 پیشنهاد میدن با توجه به این که با معرفی S5 خیلی ارزون تر شده . هنوز بین S4 و G2 تصمیم قطعی نگرفتم .

Arrowtic
06-03-2014, 14:38
امروز رفتم G2 گرفتم .

D o l f i n
06-03-2014, 16:18
مبارک باشه
.........................

amin GT
07-03-2014, 13:07
با توجه به قیمت و مشخصات فنی و ارزش در مقابل پول پرداختی و کم دردسر بودن کدوم رو پیشنهاد میدید :

(زیاد اهل ور رفتن با گوشی و سیستم عامل و . . . نیستم)

-گلکسی S4 (حدود 1.400)
-لومیا 925 (حدود 1.100)
- ال جی G2 (البته در خرید برند ال جی خیلی دودلم)

GOLDFINCH
07-03-2014, 13:24
با توجه به قیمت و مشخصات فنی و ارزش در مقابل پول پرداختی و کم دردسر بودن کدوم رو پیشنهاد میدید :

-گلکسی S4 (حدود 1.400)
-لومیا 925 (حدود 1.100)

من G2 رو پیشنهاد می دم.

رامینم
07-03-2014, 16:36
من لومیا 925 رو پیشنهاد میکنم.

mosicr77
07-03-2014, 17:24

-گلکسی S4 (حدود 1.400)
-لومیا 925 (حدود 1.100)
بدون ذره ای شک G2

amin GT
07-03-2014, 22:43
ممنون از همه که نظرشون رو گفتن .

خودم سونی رو خیلی دوست دارم (به غیر از گوشی هاش!!!!!!!!!!!)
ال جی رو هم خیلی از ظاهر و امکاناتش خوشم اومد ولی اصلا خیلی دودلم که بخرم یا نه (بخاطر برند LG و میترسم بعدا پشیمون بشم)

یکی از دوستان 925 نوکیا رو پیشنهاد داده بود که منم از قبل تو فکرش بودم منتها تو بازار (علائدین و بازار موبایل) هیچ جا برای تست و کار کردن موجود ندارن و همین یه خورده تصمیم رو سخت کرده .
S4 سامسونگ رو هم دوست دارم ولی از باتریش میترسم که بره رو اعصابم !!!!!!!!

amin GT
11-03-2014, 11:07
بچه ها من فعلا به 2 انتخاب رسیدم :
سامسونگ گلکسی S4 ( گارانتی اصلی حدود1.5 الان باید باشه)
یا
نوکیا لومیا 925 (گارانتی اصلی حدود 1.200 باید باشه)

(قیمتها رو اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید)
.................................................. .................................................. .........
همونطور که گفتم سیستم عامل زیاد برام اهمیت بالایی نداره یعنی زیاد تو نخ ور رفتن با گوشی نیستم

با توجه به قیمت کدوم رو پیشنهاد میدید ؟؟؟؟

Ali_softcenter
12-03-2014, 14:44
من اگه سیستم عامل برام مهم نباشه لومیا رو میگیرم! چون دست هر کسی نیست و کیفیت ساختشم بالاتر از پلاستیک سامسونگه
البته اگه سیستم عامل برام مهم بود باز هم بین این دو تا لومیا رو میگرفتم

Arrowtic
12-03-2014, 16:25
ممنون از همه که نظرشون رو گفتن .

خودم سونی رو خیلی دوست دارم (به غیر از گوشی هاش!!!!!!!!!!!)
ال جی رو هم خیلی از ظاهر و امکاناتش خوشم اومد ولی اصلا خیلی دودلم که بخرم یا نه (بخاطر برند LG و میترسم بعدا پشیمون بشم)

یکی از دوستان 925 نوکیا رو پیشنهاد داده بود که منم از قبل تو فکرش بودم منتها تو بازار (علائدین و بازار موبایل) هیچ جا برای تست و کار کردن موجود ندارن و همین یه خورده تصمیم رو سخت کرده .
S4 سامسونگ رو هم دوست دارم ولی از باتریش میترسم که بره رو اعصابم !!!!!!!!
من مدتیه که G2 گرفتم و واقعا راضیم ازش . شاهکاره . دوربین عالی ، تاچ عالی ، بدون لگ . تنها مشکلش اینه که بعضی وقتا دو بار بزنی رو صفحه برای آنلاک نمیفهمه که اونم چیز مهمی نیست .
باتریم خوب نگه میداره ، با استفاده زیاد بین 24 الی 48 ساعت . با استفاده متوسط هم حدود 72 ساعت .

Iloveu-ALL
12-03-2014, 17:40
من مدتیه که G2 گرفتم و واقعا راضیم ازش . شاهکاره . دوربین عالی ، تاچ عالی ، بدون لگ . تنها مشکلش اینه که بعضی وقتا دو بار بزنی رو صفحه برای آنلاک نمیفهمه که اونم چیز مهمی نیست .
باتریم خوب نگه میداره ، با استفاده زیاد بین 24 الی 48 ساعت . با استفاده متوسط هم حدود 72 ساعت .

مبارکه
کاور + هدست هم گرفتی بعنوان هدیه؟

badboys_87
12-03-2014, 18:41
من بین نکسوس پنج و ال جی جی2 موندم نمیدونم کدومو بگیرم .نکسوس پشتیبانی مستقیم گوگل رو داره و مرتب تا چند سال آپدیت براش میاد و کاستوم رام هم خیلی زیاده براش
از نظر آپدیت نکسوس خیلی بهتره ولی سخت افزار جی 2 دوربین و باطری بهتری داره من موندم کدومو بگیرم. نظر شما چیه؟ زد وان کامپکت چی خوبه؟؟ شما باشید کدومو می خرید ؟؟؟

Ali_softcenter
13-03-2014, 15:10
من بین نکسوس پنج و ال جی جی2 موندم نمیدونم کدومو بگیرم .نکسوس پشتیبانی مستقیم گوگل رو داره و مرتب تا چند سال آپدیت براش میاد و کاستوم رام هم خیلی زیاده براش
از نظر آپدیت نکسوس خیلی بهتره ولی سخت افزار جی 2 دوربین و باطری بهتری داره من موندم کدومو بگیرم. نظر شما چیه؟ زد وان کامپکت چی خوبه؟؟ شما باشید کدومو می خرید ؟؟؟

تنها مزیتی که به نظر من جی 2 نسبت به نکسوس داره باتریش هست! وگرنه پردازنده کمی بهترش واقعا به دردت نمیخوره! اگه اهل بازی و وبگردی و موزیک گوش دادن زیاد هستی نکسوس سریع باتری خالی میکنه ولی اه نیستی الکی 250 تومن بیشتر هزینه نکن
دوربینم شما با 600 تومن یه دوربین دیجیتال بخر حالشو ببر! دوربین گوشی رو بیخیال!

D o l f i n
13-03-2014, 16:56
جی2 بخر عزیز

Arrowtic
14-03-2014, 13:17
مبارکه
کاور + هدست هم گرفتی بعنوان هدیه؟
بله ، به عنوان پک نوروزی هدیه گرفتم اونارم .

منم تاپیکو بخونید به شدت سر همین 2 تا مونده بودم و حتی نظر اولیم هم روی نکسوس بود ، ولی الآن خوشحالم نکسوس نگرفتم . دوربین و باتری کم چیزی نیستن + نکسوس های بازار ایراد دارن(البته اکثرا ایرادایی مثل لق بودن دکمه رو دارن که خیلی مهم نیست ولی خوب بازم !) . اگه تو نوروز بگیرید هم یه پک خیلی خوب هدیه میگیرید که ارزشش حداقل همون 300 تومن هست .
دوربینش که محشره ، باتری هم عالی نگه میداره ، تاچ خیلی خوب ، مشکل لگ هم اصلا تو این 2 هفته ای که دارمش نداشتم . گوشی خیلی خیلی محشریه .

amin GT
15-03-2014, 22:28
من با کارکردن با لومیا تصمیمم رو گرفتم که همون 925 اش رو بخرم .
منتها با گارانتیش الان موجود نیست و بدون گارانتی رو 1.190 میگن . (همون نمایندگی نوکیا تو ورودی بازار موبایل سمت چپ)

خوبه از همون جا بدون گارانتی بخرم و بجاش حدود 60 تومن بدم و بیمش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali_softcenter
17-03-2014, 13:14
من با کارکردن با لومیا تصمیمم رو گرفتم که همون 925 اش رو بخرم .
منتها با گارانتیش الان موجود نیست و بدون گارانتی رو 1.190 میگن . (همون نمایندگی نوکیا تو ورودی بازار موبایل سمت چپ)

خوبه از همون جا بدون گارانتی بخرم و بجاش حدود 60 تومن بدم و بیمش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیمه؟ نه داداش 60 تومن رو برای لوازم جانبیش هزینه کن! مثل قاب یا فلیپ اورجینالی چیزی...و برچسب صفحه نمایش! چون دیدی که از دست لیز میخوره یه کم!
مبارکه داداش ما هر کسی رو دیدیم جی 2 خریده :n02: خوبه گوشی ادم دست همه نباشه و کمی تک باشه.

mojtaba1365sh
20-03-2014, 01:37
سلام دوستان.
از کجا موقع خرید میشه فهمید که گوشی دست دومه؟ {غیر از بحث آک بودن جعبه}
یه نوت 2 گرفتم ولی مرددم که نو باشه.
تاریخ ساختش 1/2014 هستش و اندرویدش 4.3 ،روی صفحه نمایشش هم یه کاور ضد خش بود که فروشنده می گفت که روی این فابریک بوده.
راهی هست که بفهمم نو بوده یا نه؟