PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیگابایت با طعمه لپ تاپ

saberpf
16-02-2014, 21:38
سلام
امروز در نمایشگاه ساری شاهد حضور سه لپ تاپ قدرتمند و بسیار ارزشمند بودم که آواژنگ وارد کرده
این سه لپ تاپ از سری خانواده گیمینگ بودن و قیمت های فوق العاده ایی داشتند
اول لپ تاپ قدرتمند که چشم ها رو به خود دوخته بود p25w
تنها یک کلمه می تونم بگم بی نظیر
قیمت واقعا عجیب
کانفیگ i7 (4700mq)/15.6 FHD/12 GB RAM/ GTX 770M DDR5 3GB/ 8 CELL/2.8 KG/ BACKLIT KEYBORAD
شاید باورتون نشه مثل من اما تنها 3200 قیمت این لپ تاپ بود
این لپ تاپ به صفحه نمایش 1080 مات تجهیز شده و قابلیت پشتیبانی از یک HDD و دو SDD را دارد و هم چنین داری BLU-RAY نیز می باشد تا بتوانید هم از بلو ری استفاده کنید هم رایت کنید

اینم تصویر این لپ تاپ قدرتمند و زیبا برای دیدن مشخصات بیشتر روی عکس کلیک کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و اما محصول دیگر گیگابایت که با کد P35K شناخته می شود
I7(4700MQ)/15.6 FHD/8 GB RAM/ GTX 760M GDDR5 2G/BACKLIT KEYBORAD/ 2.2 KG
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قیمت این لپ تاپ 2800 بوده و آخرین مدل برادر کوچک P35K هست P34G با همان مشخصات و ظاهر ولی صفحه نمایش 14 اینچو با وزنی سبکتر حدود 1.6 کیلو گرم و قیمت (اگر درست در ذهنم مانده باشد 2600)
تمام این سه مدل از ویندوز 8 بهره می بردن و بنظرم دستگاه های خوب و پرقدرتی هستند

saberpf
16-02-2014, 21:59
قیمت تقریبیشون ؟؟
قیمت ها رو گفتم البته ی نکته از قلم افتاد این قیمت ها به گفته مسئولین آواژنگ با 10 درصد تخفیف هستند به منایبت نمایشگاه
و
P34G
یک لپ تاپ سبک وزن 1.6 کیلوگرم
صفحه نمایش FULL HD
گرافیک GTX 750 DDR5 2 G
RAM 8
CPU I7 4700MQ

اینم عکس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

leo.unique
16-02-2014, 23:13
تشکر ! خوش قیمتن :n01:
p25wطراحی جالبی داره ! از نزدیک هم به همین زیباییه ؟؟

saberpf
17-02-2014, 10:47
آره خیلی قشنگه اون نوار دور ال سی دی حالت کریستال (شایدم آلمینویم براق) داشت خیلی حالت زیبایی بهش داده بود ولی اثر انگشت روی بدنه هر سه تا بجا می موند و یکم ظاهرشو خراب کرده بود ولی خیلی قشنگ بود
امتیاز ویندوز بهش 7.2 بود
و دوتای دیگه امتیاز 4.9 رو گرفته بودن
ال سی دی 25w خیلی با کیفیت بود
بعد از اون ال سی دی 34g بهتر بظر می رسید رنگ ها خیلی پر رنگ بودن (شایدم نتظیمات رنگ دست کاری شده بود)
35k خیلی روشن بود یعنی حس می کردی رنگ بیش از حد روشنه من خیلی از 25w خوشم آمد

Pami
17-02-2014, 20:06
اون اولترابوکی که گذاشتید مدل U35F هست نه P34
ما در شهر سخت افزار نقد و بررسی کامل U35F رو گذاشتیم میتونید تشریف ببرید بخونید ، یکی از بهترین و قویترین اولترابوک هایی هست که تا بحال ساخته شده

saberpf
17-02-2014, 23:40
اون اولترابوکی که گذاشتید مدل U35F هست نه P34
ما در شهر سخت افزار نقد و بررسی کامل U35F رو گذاشتیم میتونید تشریف ببرید بخونید ، یکی از بهترین و قویترین اولترابوک هایی هست که تا بحال ساخته شده
بله حق با شماست
فقط ی چیزی
چرا fhd بود؟ مگه نباید +hd باشه ؟

leo.unique
18-02-2014, 00:58
بله حق با شماست
فقط ی چیزی
چرا fhd بود؟ مگه نباید +hd باشه ؟
14 بود یا 15.6 ؟:n13:

saberpf
18-02-2014, 01:10
14 اینچ بود

Public Enemy
18-02-2014, 22:31
جالبه برام آواژنگ لپ تاپ 2000 دلاری رو 3,200 می فروشه !!!!!

دوست عزیز 100 % در قیمت اشتباه شده این لپ تاپ اگر وارد ایران بشه زیر 7.5 نمی فروشن ( P25w )

saberpf
19-02-2014, 00:01
برادر من من با این لپ تاپ از نزدیک کار کردم و مسئولش گفت 3200 چند بارم پرسیدم
نمی دونم چرا هرچی گیرم میاد قیمتش چیزی باید باشه که نیست مثل اون اچ پی دی:

Abdolreza2012
19-02-2014, 00:50
قیمت ها اگه درست باشه ، واقعا لپ تاپ های تاپی هستن تو این قیمت
این نمایشگاهی که میگین تا کی برقرار هست ؟

saberpf
19-02-2014, 00:51
جالبه برام آواژنگ لپ تاپ 2000 دلاری رو 3,200 می فروشه !!!!!

دوست عزیز 100 % در قیمت اشتباه شده این لپ تاپ اگر وارد ایران بشه زیر 7.5 نمی فروشن ( P25w )
من نمی دونم 2000 دلار از کجا آوردی اما با یه سرچ ساده قسمتش رو گوگل می گه
1,399.99
با یه ضرب می شه حدود 3700 همونطور گفتم نمایشگاه 10 درصد تخفیف داشت
پس اصلا رقم نزدیک یه 6 میلیون هم نیست
کمی دقت کنید در آمار دادن تا کاربرا رو به جون هم نندازید

saberpf
19-02-2014, 00:54
قیمت ها اگه درست باشه ، واقعا لپ تاپ های تاپی هستن تو این قیمت
این نمایشگاهی که میگین تا کی برقرار هست ؟
دیروز تموم شد (تا یک روز تمدید 28/11/92 تموم شد خودم شخصا از نمایشگاه حدود 300 هزار تومن تخفیف گرفتم دستشون درد نکنه)
راستی این لپ تاپ وارده شده و نیاز نیست از کلمه اگر وارد بشه استفاده کنید کتالوگ محصولات گیگابایت در نمایشگاه بصورت یک کتابچه موجود بود با توضیح فارسی

Public Enemy
19-02-2014, 10:58
تا اونجا که یادمه ، قیمت شروع P25W 1300 دلار بود . بدون هارد SSD و ویندوز .

قیمت سیستم مورد تست Notebookcheck : هزار و هشتصد یورو

قیمت مدل 8 گیگ با هارد SSD در آمازون : 1700 دلار ( البته قیمت قبلیش 2100 دلار بود ، لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

قیمت مدل 16 گیگ از excaliberpc : هزار و هفتصد دلار

قیمت در بازار دوبی ( قیمت در زمان موجود بودن ) : 9000 درهم ( درهم امروز 810 تومان بود )

قیمت در بازار آفریقای جنوبی : 23000R برابر 2100 دلار

اینکه چرا چنین لپ تاپ های گران قیمتی با این قیمت بسیار پایین عرضه شدند جای سوال داره . به احتمال زیاد آواژنگ اشتباه کرده . به هر حال مبارک صاحبشون

لپ تاپ P25w هم در بازار ایران فعلا موجود نیست چند جا زنگ زدم از وارداتش اطلاع نداشتم .

من نمی دونم 2000 دلار از کجا آوردی اما با یه سرچ ساده قسمتش رو گوگل می گه
1,399.99
با یه ضرب می شه حدود 3700 همونطور گفتم نمایشگاه 10 درصد تخفیف داشت
پس اصلا رقم نزدیک یه 6 میلیون هم نیست
کمی دقت کنید در آمار دادن تا کاربرا رو به جون هم نندازید

اولا قیمت رو از کجا گیر اوردین ؟ با چه کانفیگی ؟

فرض بر همون 1400 دلار شما ، دلار امروز 2950 تومن بوده که 4,130 در میاد. با هزینه ی 4 درصد واردات می شه 4300 تقریبا !
بدون سود شرکت ، بدون گارانتی ، بدون هزینه ی Shipping که کم کمش 500 دلار برای هر لپ تاپ برای صادر شدن لپ تاپ به کشور همسایه امارات هست .

به هر حال ما لپ تاپ های گیمینگ مشابه هم توی بازار ایران داریم که زیر 7 میلیون فروش نمی رن . این لپ تاپ اگر بخواد در بازار ایران فروش بره ؛ با توجه به نادر بودن این لپ تاپ و واردات از کشور همسایه امارات تهیه می شه و اونا هم به اندازه کافی می کشن روی فیمت ، و با توجه به گیمینگ بودن لپ تاپ زیر 7,5 یه قیمت دست نیافتنی هست .

شما هم در صورتی که لپ تاپ رو خریدین ، یه عکس از کانفیگ لپ تاپ قرار بدین .
مسئولیت اشتباه کاربران در کانفیگ و قیمت و یا اشتباه واردکنندگان در قیمت نیز به عهده بنده نیست . این لپ تاپ به صورت عمده در بازار های ایران موجود نیست و اگر هم موجود بشه باشه قیمت نجومی هست . این رو می تونین از متخصصان بازار بپرسین .

M__M
19-02-2014, 14:34
اولا قیمت دلار 2490
دوما آوژنگ نمیره از دبی و از خرده فروشی بگیره از خود کمپانی میگره
سوما این قیمت با تخفیف نمایشگاه بوده
این طوری حساب کنی درست در میاد

saberpf
19-02-2014, 14:52
تا اونجا که یادمه ، قیمت شروع P25W 1300 دلار بود . بدون هارد SSD و ویندوز .

قیمت سیستم مورد تست Notebookcheck : هزار و هشتصد یورو

قیمت مدل 8 گیگ با هارد SSD در آمازون : 1700 دلار ( البته قیمت قبلیش 2100 دلار بود ، لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

قیمت مدل 16 گیگ از excaliberpc : هزار و هفتصد دلار

قیمت در بازار دوبی ( قیمت در زمان موجود بودن ) : 9000 درهم ( درهم امروز 810 تومان بود )

قیمت در بازار آفریقای جنوبی : 23000R برابر 2100 دلار

اینکه چرا چنین لپ تاپ های گران قیمتی با این قیمت بسیار پایین عرضه شدند جای سوال داره . به احتمال زیاد آواژنگ اشتباه کرده . به هر حال مبارک صاحبشون

لپ تاپ P25w هم در بازار ایران فعلا موجود نیست چند جا زنگ زدم از وارداتش اطلاع نداشتم .

اولا قیمت رو از کجا گیر اوردین ؟ با چه کانفیگی ؟

فرض بر همون 1400 دلار شما ، دلار امروز 2950 تومن بوده که 4,130 در میاد. با هزینه ی 4 درصد واردات می شه 4300 تقریبا !
بدون سود شرکت ، بدون گارانتی ، بدون هزینه ی Shipping که کم کمش 500 دلار برای هر لپ تاپ برای صادر شدن لپ تاپ به کشور همسایه امارات هست .

به هر حال ما لپ تاپ های گیمینگ مشابه هم توی بازار ایران داریم که زیر 7 میلیون فروش نمی رن . این لپ تاپ اگر بخواد در بازار ایران فروش بره ؛ با توجه به نادر بودن این لپ تاپ و واردات از کشور همسایه امارات تهیه می شه و اونا هم به اندازه کافی می کشن روی فیمت ، و با توجه به گیمینگ بودن لپ تاپ زیر 7,5 یه قیمت دست نیافتنی هست .

شما هم در صورتی که لپ تاپ رو خریدین ، یه عکس از کانفیگ لپ تاپ قرار بدین .
مسئولیت اشتباه کاربران در کانفیگ و قیمت و یا اشتباه واردکنندگان در قیمت نیز به عهده بنده نیست . این لپ تاپ به صورت عمده در بازار های ایران موجود نیست و اگر هم موجود بشه باشه قیمت نجومی هست . این رو می تونین از متخصصان بازار بپرسین .
1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به این نتیجه رسیدم شما دوست داری همه چی گرون باشه نه؟
بقول دوستمون آواژنگ که از تک فروش خرید نمی کنه نماینده رسمی گیگابایت هست

M__M
19-02-2014, 15:01
زومیت هم دیدم یه مقاله از این لب تاپ های گیابایت گذاشته یعنی یه شروع طوفانی از این برند (به نفع ما )

saberpf
19-02-2014, 16:04
با کاربر درجه دار درست حرف بزن:n24: ضمنا اکثر لپ تاپهای سری U گیگابایت پردازنده کم مصرف دارن و در نتیجه حق با کاربر pami نبود
شما بهتره قبل از دفاع از دیگر کاربرا بری به اون سایتی که دوستمون گفته
متوجه میشید که اشتباه از من بود و دوستمون درست گفتن من مدل لپ تاپ رو اشتباه نوشتم
سری یو همگی از پردازنده های هم مصرف استفاده می کنن
من مدل پی رو معرفی کردم برای همین بعد از متوجه شدن اشتباهم قیمت رو حذف کردم
همین
ی نکته من با حیان 71 رفیقم و اگر کل کل می کنیم از روی رفاقت هست و از هم ناراحت نمی شیم:n16:

Public Enemy
19-02-2014, 16:15
شما بهتره قبل از دفاع از دیگر کاربرا بری به اون سایتی که دوستمون گفته
متوجه میشید که اشتباه از من بود و دوستمون درست گفتن من مدل لپ تاپ رو اشتباه نوشتم
سری یو همگی از پردازنده های هم مصرف استفاده می کنن
من مدل پی رو معرفی کردم برای همین بعد از متوجه شدن اشتباهم قیمت رو حذف کردم
همین
ی نکته من با حیان 71 رفیقم و اگر کل کل می کنیم از روی رفاقت هست و از هم ناراحت نمی شیم:n16:

مهم نیست دوست عزیز از این جور اشتباهات زیاد پیش میان .

ممنون از اطلاع رسانی تون

جناب Leo جان ممنون هم از شما به دلیل مزه پروندن هاتون . امیدوارم مدیران این رفتار شما رو اسپم تلقی نکنند. چون پست های اخیر شما رو اگر یکی بخونه متوجه می شه هیچ ارتباطی به تاپیک ندارند

saberpf
19-02-2014, 16:37
من با قیمتش چیکار دارم ؟؟!! با توجه به مشخصات و عکسی که گذاشتی گفتم !!:n06:
مطمئنی همه از پردازنده کم مصرف بهره میبرن ؟؟؟
تا جایی که من دیدم همه از سری یو بودن
عکسی که گذاشتم از سایت گیگابایت هست و مدل پی رو نشون میده
چیزی که جالب بود و منو به اشتباه انداخت این بود همه قیافه ها عین همه چیزی که تو نایشگاه بود عین همین بود ولی فول اچ دی
آواژنگ گفته hd + وارد کرده برا همین من احتمال دادم باید این مدل تو نمایشگاه از سری پی بوده باشه با صفحه فول اچ دی و نکته دیگه این بود امتیاز ویندوز بهش 4.9 بود عینp35k که از پردازنده i7 4700qm استفاده می کنه

ماکه بخاطر بد قولی یه بی معرفت نتونستیم p25 رو بخریم امیدوارم باز فرصت پیش بیاد و بتونم بخرمش با همون قیمت

Pami
21-02-2014, 23:42
رسیدگی و بسته شد