PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال درباره خرید سیستم جدید

mosili
16-02-2014, 14:29
سلام ، من یه سیستم دارم میخرم مشخصاتش اینه :
CPU G2020 , MB H61 MLAE , RAM 4GB DDR3 , VGA 4350 HD
به نظر شما روی این سیستم ویندوز 7 نصب کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ اگر XP نصب کنم با توجه به اینکه سبک تره ممکنه سرعت سیستم بالاتر بره ؟ یا همون ویندوز 7 که 64 بیتی هست رو نصب کنم ؟
و اینکه در کل این سیستم چطور هست به نظرتون ؟ تا چه حد جوابگوی کارای ما هست ؟
سیستم قبلی من :
MB P5GD2X , CPU 3.2 Intel Full , RAM 2x512MB DDR2

vahid-suarez
16-02-2014, 15:02
جواب سوال اولتون wnidows 7 64bit
خوب من كه نميدونم كارتون چيه كه بگم جوابگو هست يا نه ! چون ذكر نكرديد :n02:
ولي نسبت به سيستم قبليتون خيلي بهتره !
راستي چند ميخوايد بخريد اين سيستم رو ؟!

mosili
16-02-2014, 15:10
جواب سوال اولتون wnidows 7 64bit
خوب من كه نميدونم كارتون چيه كه بگم جوابگو هست يا نه ! چون ذكر نكرديد :n02:
ولي نسبت به سيستم قبليتون خيلي بهتره !
راستي چند ميخوايد بخريد اين سيستم رو ؟!

کارایی که من باهاش انجام میدم : استفاده از فوتوشاپ CS6 , استفاده از نرم افزار های انیمیشن مثل Maya , 3ds Max و گاهی اوقات After Effects , همچنین نرم افزار Catia .
به طور کلی کارای خاصی با این نرم افزار ها نمیکنم و رندر های خیلی سنگین ندارم فقط پروژه های سبک کار میکنم با اینا .
و کارای روزمره دیگه با سیستم ...
بعد یه سوال دیگه ای که دارم اینه که من از مخابرات اینترنت 1 مگ گرفتم و با سیستم قبلیم همیشه در حال دانلود بودم . یعنی توی 3-4 ماه فقط شاید 4-5 ساعت خاموش شده باشه اون سیستم .
به نظر شما با این سیستم به اون شکل دیگه دانلود نکنم ؟ یعنی یکسره روشنش نذارم ؟ پاور این سیستم جدید Green 330 هستش .

_LOVE_CODER_
16-02-2014, 15:14
سلام
نه مشکلی پیش نمیاد
فرقی نداره تو سرعت
بهتره ویندوز 64 بیتی نصب کن تا چند سال دیگه سیستم 32 بیتی مثل ایکس پی منقرض میشه
سیستم بدی نیست فقط گرافیکش ضعیفه و تو بازی زیاد ازش نباید انتظاری داشته باشی ولی در حد کارای معمولی خوبه

vahid-suarez
16-02-2014, 15:27
کارایی که من باهاش انجام میدم : استفاده از فوتوشاپ CS6 , استفاده از نرم افزار های انیمیشن مثل Maya , 3ds Max و گاهی اوقات After Effects , همچنین نرم افزار Catia .
به طور کلی کارای خاصی با این نرم افزار ها نمیکنم و رندر های خیلی سنگین ندارم فقط پروژه های سبک کار میکنم با اینا .
و کارای روزمره دیگه با سیستم ...
بعد یه سوال دیگه ای که دارم اینه که من از مخابرات اینترنت 1 مگ گرفتم و با سیستم قبلیم همیشه در حال دانلود بودم . یعنی توی 3-4 ماه فقط شاید 4-5 ساعت خاموش شده باشه اون سیستم .
به نظر شما با این سیستم به اون شکل دیگه دانلود نکنم ؟ یعنی یکسره روشنش نذارم ؟ پاور این سیستم جدید Green 330 هستش .
نگفتيد اين سيستم رو دارين چند ميخريد ؟! سيستم دست دوم هست ديگه ؟!

mosili
16-02-2014, 15:52
نگفتيد اين سيستم رو دارين چند ميخريد ؟! سيستم دست دوم هست ديگه ؟!

سیستم که نو هست دست دوم نیست ، والا قیمتش رو نمیدونم فامیل ما بازار رضا مغازه داره پول هم فعلا نگرفته از ما ، یعنی هر سری همینه و ما با کلی خواهش تمنا پول رو بهش میدیم .
زیاد هم مهم نیست هزینش ، مهم اینه که من هرچیزی از ایشون میخرم گارانتیش مادام العمره ! هر موقع هرچیزیش خراب میشه میبرم اونجا و بدون هزینه تعمیر میکنن و ... بگذریم ...
پس سیستم خوبیه . ممنون .

vahid-suarez
16-02-2014, 16:08
خوب داريم تا خوب ! به نظر من اين سيستم حداقل سيستمي هست كه براي كار شما ميشه در نظر گرفت ! در ضمن سيستم پيشنهادي از نسل قبل هستش و كارت گرافيك 4350 رو كه نوش فكر نكنم پيدا بشه ! سيستم شما هم حدود ٧٥٠ تومن ( قيمت كيس ) ميشه ! البته قيمت رو براي اين گفتم كه معمولا ادم از اشنا بيشتر ضربه ميخوره !
البته منظور اين نيست كه اشنا شما ... ! كلي گفتم اخه هميشه همينه ادم به خاطر اعتماد زيادي كه به اشناي خودش داره ...
سيستم رو هم به نظر من اگه از نسل جديد بخريد بهتره !