PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیر بالا آمدن سیستم

masooodj67
14-02-2014, 23:48
سلام دوستان سیستم من تا 3 روز پیش مثل ساعت کار میکرد ولی از زمانی که اونو توی خودرو به مکان دیگری جا به جا کردم و با توجه به تکان خوردن کیس درون خودرو حدس میزنم مشکلم سخت افزاری باشه ولی گفتم شاید مشکل از ویندوزم باشه
اما مشکل :در آمدن بالای سیستم خیلی رو قسمت صفحه معرفی مادربورد مکث میکنه مثلا 20ثانیه حالا مشکل کجاست آیا سیستم سخت افزاری مشکل داره یا چیز دیگه لطفا تمام احتمالات رو معرفی کنید به همراه راه حل ها.

EXTREME
15-02-2014, 00:50
اروری توی post screen نمیاد ؟
یک دور بایوس مین رو با برداشتن باتری مین دیفالت کنید بوت سیستم رو روی هارد بزارید
اتصالات هارد رو بررسی کنید و جای رم روعوض کنید و دوباره تست کنید

masooodj67
21-02-2014, 18:42
ممنون از شما و به تازگی ولی قبل تر از مشکلی که مطرح کردم دچار یه دردسر دیگه شدم و اینکه هر وقت سیستم رو نرم افزاری خاموش می کنم سیستم خاموش نمیشه و کیس همچنان به کار خودش ادامه میده یه چیزی مثل حالت استند بای .پرسیدم گفتن ویندوز رو عوض کنم ولی عوض کردم ولی تغییری ایجاد نشد.حالا این یکی رو چی کار کنم؟ممکنه مشکل فعلی مربوط به این هم باشه؟

EXTREME
21-02-2014, 21:09
ممنون از شما و به تازگی ولی قبل تر از مشکلی که مطرح کردم دچار یه دردسر دیگه شدم و اینکه هر وقت سیستم رو نرم افزاری خاموش می کنم سیستم خاموش نمیشه و کیس همچنان به کار خودش ادامه میده یه چیزی مثل حالت استند بای .پرسیدم گفتن ویندوز رو عوض کنم ولی عوض کردم ولی تغییری ایجاد نشد.حالا این یکی رو چی کار کنم؟ممکنه مشکل فعلی مربوط به این هم باشه؟

این مشکل بیشتر از ویندوز باز بودن نرم افزارهای اضافه و ویروس است درایورهای سیستم و بایوس مین رو هم آپدیت کنید اگه بازم مشکل پابرجا بود پاور و مین سیستم باید بررسی بشه