PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان عفونت گلو

behbod1
14-02-2014, 15:57
درود
من حدود 1 ماه پیش گلوم عفونت کرد رفتم یه ورق آنتی بیوتیک گرفتم خوردم خوب شد
امروز دیدم انگار یه چیزی توی گلوم گیر کرده نگاه کردم دیدم دوباره عفونت کرده البته هیچ دردی نداره ولی تو گلوم اذیت میکنه
عفونت مثل دفعه قبل روی لوزه هام نزدیک به زبون کوچیک زده سفید رنگم هست
نمیخوام به دکتر مراجعه کنم
چه قرصی بخورم و تا چه مدت تا این کاملا خوب بشه ؟

raana
14-02-2014, 17:25
سلام دوست عزیز...شما این تاپیک رو ممطالعه کنید
چرک گلو(نمی دونم شاید نشه گفت چرک!) هنگام بیدار شدن از خواب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behbod1
14-02-2014, 21:49
مطمئنید که این مورد سنگ لوزه است؟ شاید عفونت گلو باشه
اون قرصی که تجویز میشه اسمش چیه؟ میتونم سر از خود بخورم ؟ مشکلی نداره؟

raana
15-02-2014, 10:51
مگه ذرات سفید روی لوزه نیستند؟؟شما برای بهتر مشخص شدن موضوع می تونید به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.....
اون قرص هم یک نوع آنتی بیوتیک هست.....که خب معمولا استفاده ی سرخودشمضر هست....تحت نظر پزشک باشه بهتره....
شما در مرحله ی اول می تونید آب نمک قرقره کنید....شاید اصلا مشکلتون رفع شد.....

behbod1
16-02-2014, 00:21
دوست عزیز ممنون بابت پاسختون اون مشکل با روزی 1 تا 2 بار آن نمک قرقره کردن حل شد از دیروز تا الان دیگه پیداش نیست
ولی الان کنار لوزه راستم یه چیزی مثل غده اندازه نخود زده که سیاه رنگم هست وقتی هم آب دهنم رو قورت میدم کمی درد میگیره
به نظرتون چیه؟ و چه نوع آنتی بیوتیکی باید مصرف کنم؟

raana
16-02-2014, 12:47
خوبه...خدا رو شکر که مشکل رفع شده.....

به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید...باید معاینه انجام بشه...تا بشه فهمید که مشکل چیه...احتمالا هنوز عفونت وجود داره.....باید نوع و میزان مصرف آنتی بیوتیک دقیق و سریع باشه ...تا به سرعت بشه نتیجه رو دید......

شاید با یک دوره آنتی بیوتیک ساده رفع نشه.....نیاز به مصرف دارو به صورت دوره ای یا طولانی مدت باشه....

behbod1
16-02-2014, 14:27
اگر میخواستم برم دکتر که دیگه به خودم زحمت نمیدادم اینجا تاپیک بزنم
بازم به گوگل.

Arash4484
16-02-2014, 15:17
اگر میخواستم برم دکتر که دیگه به خودم زحمت نمیدادم اینجا تاپیک بزنم
بازم به گوگل.

در انجمن تجویز دارو صورت نمیگیره + واضحه که انجمن تشکیل نشده برای نشستن در جای پزشک معالج.
قوانین رو مطالعه کنید

مـــدیـــر خــود باشیــد! - قــــــــوانین و راهـــــنمـای کاربـــری انجمن موضوعات علمــــی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

2- 2 به دلیل حساسیتی که تجویز دارو دارد هیچ کدام از دوستان دارویی را که برای خود یا نزدیکانشان تجویز شده به هیچ وجه برای سایر دوستان تجویز نفرمایند. مسئولیت عواقب جانبی استفاده از دستورات سایر کاربران با خود فرد و همچنین کسی خواهد بود که تجویز دارو را انجام داده است.

2- 6 مسئولین بخش پرسش و پاسخ پزشکی با تمام تجربیاتی که دارند ادعایی بر دانستن آن چیز که همگان دانند، ندارند. دانش پزشکی دانشی همواره در حال تغییر است. پزشکی از راه مجازی هنوز - حتی در کشورهای پیشرفته اطلاعاتی - جای معاینه بالینی را نگرفته و نخواهد گرفت. بنابراین توصیه های دارویی و درمانی بخش فقط به منزله راهنمایی فرد هستند و هر کاربری باید شخصا در موارد مطرح شده با پزشک خود مشورت نماید. مسئولین بخش پزشکی هیچ مسئولیتی را در قبال مشکلات ایجاد شده نمی پذیرند.