PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : xperia sp sony یا huawei g700

sajad_md
14-02-2014, 12:07
سلام خدمت دوستان محترم
من واقعا بین g700 و xperia sp گیر کردم
موندم از نظر پردازشگر Adreno 320 خوبه یا PowerVR SGX544
و Dual-Core Krait CPU 1.7 خوبه یا Quad Core Cortex-A7 CPU 1.2
یا از نظر دوربین کدوم بهتره
و ایا باطری غیر قابل تعویض xperia مشکل سازه یا نه؟

sayanermia
14-02-2014, 13:00
درود
من اسپریا اس پی کار نکردم ولی هووآوی جی 700 رو برای یکی از اقوام خریدم و سه چهار روزی دستم بود تا راش بندازم و براشون بفرستم! واقعا عالی بود! در این رنج قیمت بین گوشی های اندرویدی تا به حال اینطور گوشی خوب و با کیفیت از نظر صفحه نمایش و سرعت پردازش ندیدم! اینو جدی میگم اصلا به هووآوی به چشم جی ال ایکس و گوشی های چینی دیگه نگاه نکنید! دو گیگ رم ، پردازنده مناسب با این قیمت ، سرعت پردازش و اجرای فرامین فوق العاده عالی ، کیفیت صفحه نمایش بخاطر تراکم پیکلسی بالا خیلی خوب و عالی! من که این چند روز واقعا ازش راضی بودم!
فقط یه بدی داره اونم قاب پشتش هست که خیلی نازکه و چون پلاستیکیه شاید حس بدی بهتون دست بده اگرم با سبکی و نازکی مشکل نداشته باشید که حس خوبی بهتون دست میده :n02:

afshin b
14-02-2014, 13:08
درود
من اسپریا اس پی کار نکردم ولی هووآوی جی 700 رو برای یکی از اقوام خریدم و سه چهار روزی دستم بود تا راش بندازم و براشون بفرستم! واقعا عالی بود! در این رنج قیمت بین گوشی های اندرویدی تا به حال اینطور گوشی خوب و با کیفیت از نظر صفحه نمایش و سرعت پردازش ندیدم! اینو جدی میگم اصلا به هووآوی به چشم جی ال ایکس و گوشی های چینی دیگه نگاه نکنید! دو گیگ رم ، پردازنده مناسب با این قیمت ، سرعت پردازش و اجرای فرامین فوق العاده عالی ، کیفیت صفحه نمایش بخاطر تراکم پیکلسی بالا خیلی خوب و عالی! من که این چند روز واقعا ازش راضی بودم!
فقط یه بدی داره اونم قاب پشتش هست که خیلی نازکه و چون پلاستیکیه شاید حس بدی بهتون دست بده اگرم با سبکی و نازکی مشکل نداشته باشید که حس خوبی بهتون دست میده :n02:

من یه ماهی میشه که این گوشی رو دارم. درمجموع ازش راضی ام. در مورد کیفیت در پشتش باید بگم درسته به گوشی های فلزی نمیرسه اما تو گوشی های پلاستیکی خیلی خوبه. کیفیتش بنظر من از سامسونگ بیشتره.
ایراد این گوشی کیفیت عکس نچندان خوبشه.

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

daniel2013
14-02-2014, 13:17
سلام دوست من.اکسپریا اس پی بهترین گزینه است.من خودم دارم امروزم اپدیت اندروید 4.3 براش اومد و در اینده اپدیت کیت کت یا 4.4 هم میاد.از همه لحاظ ازش راضیم.دوربینشم عالیه.فقط زمانی که زومش می کنی کیفیتش خیلی پایین میاد.تنها نقطه ضعفشه.بازی نید فور اسپید ماست وانتد هم بدون کوچکترین مشکلی اجرا کرد.سرعتش هم با نوت 2 یکی از دوستام مقایسه کردم خیلی بیشتر بود!!!!!صفحه نمایش هم کیفیت خوبی داره لا اقل من که راضیم ولی تا قبل از خرید فکر نمی کردم انقدر خوب باشه.موتور براویا انجین 2 سونی روداره که کیفیت فوق العاده ای داره ولی فقط زمان نگاه کردن فیلم با پخش کننده گوشی فعال میشه(خارج از کار کردن با خود گوشی)و مثلا اگه با mx player فیلم نگاه کنی از مزیت این موتور بهره مند نمی شی البته ویدیو پلیر گوشی هم در حد خیلی خوب هست و فرمت mkv رو پخش کرد.سایز صفحه نمایش هم 4.6 اینچه.کیفیت بدنه گوشی هم عالیه.
دوست من مطمئن باش که adreno 320 بهتره.برنامه بنچمارک انتوتو امتیاز 21000 رو بدست آورد که از نوت 2 هم بالا تر بود. اسند جی 700امتیاز 12000 و همین حول داشت. این مطلب هم با اس پی ارسال کردم.
یه نکته دیگه که فرکانس اس پی 1.7 هستش ولی جی 700 1.2 و مطمئن باش قدرت سخت افزاری به تعداد هسته زیاد ربطی نداره.