PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام ارزش خرید دارد؟

saberpf
14-02-2014, 00:51
سلام دوستان کدوم ارزش خرید بیشتری داره کیفیت بهتری داره
برای من دوربین خیلی خیلی مهمه
جی پرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نکسوس 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مگا 6.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اکسپریا zr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1320 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اکسپریا zl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
925 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خودم بیشتر تمایل به نکسوس 5 و جی پرو دارم
ولی نمی دونم کدوم بهتره
لطفا راهنمایی کنید یا مدل بهتر معرفی کنید

Gray Magician
14-02-2014, 15:37
سلام دوستان کدوم ارزش خرید بیشتری داره کیفیت بهتری داره
برای من دوربین خیلی خیلی مهمه
جی پرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نکسوس 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مگا 6.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اکسپریا zr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1320 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اکسپریا zl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
925 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خودم بیشتر تمایل به نکسوس 5 و جی پرو دارم
ولی نمی دونم کدوم بهتره
لطفا راهنمایی کنید یا مدل بهتر معرفی کنید

مطمئنا مگا 6.3 و نوت 2 با این کیفیت و سخت افزار و قیمتهای بالا ارزش فکر کردن هم ندارن چه برسه به خریدن
اکسپریا zr و zl هم مشکلاتی دارن ، دوربین چندان جالبی هم ندارن
لومیا 925 و 1320 هم ارزش خرید ندارن
جی پرو هم کیفیت ساخت خوبی نداره با اینکه دوربینش نسبتا خوبه
نکسوس 5 بهترین دوربین را در بین اینها داره

lionf3
14-02-2014, 15:47
دوستِ من شما باید بودجه و سیستم عاملِ مورد نظرتون رو اول تعیین کنید.
من پیشنهادم Lumia 925 / Nexus 5 هستش.

Abdolreza2012
14-02-2014, 15:54
به نظرم شمای با یکم افزایش بودجه LG G2 بگیرید بهتر هست

saberpf
14-02-2014, 16:19
من در واقع 1200 گذاشته بودم کنار نمی دونم چی شد تصمیم گرفتم از حساب ذخیره ام پول بردارم تا 1400 خواستم هزینه کنم
آره 100 تومن دیگه ارزش نداره احتمال زیاد جی 2 بر می دارم
ولی خیلی پوله برا گوشی اصلا دلم راضی نیست از طرفی دوست دارم یه چیز خوب دستم باشه
اچ تی سی وان چطوره؟
الان بین نکسوس 5
جی 2
وان
کدوم بهتره یه چیز می خوام سر فروشش زیاد ضرر نکنم

یه سوال ذهنمو مشغول کرده
الن یه گوشی 1500 تومنی در حد یه سایبرشات 600-700 تومنی عکس می گیره؟

=CYBER=
14-02-2014, 16:30
وان اصلا دوربین خوبی نداره سراغش نرو ٬‌ شدیدا مشکل فوکوس داره جدای از مگاپیکسل پایین

و اما مقایسه بین نکسوس ۵ و جی ۲

برا نکسوس همیشه آخرین نسخه های اندروید رو بعد از عرضه می تونی نصب کنی ٬‌ از اندروید خالص هم می تونی لذت ببری . فقط حواست باشه سری جدید نکسوس رو بگیری چون مشکل نویز هنگام فیلم برداری دارن ( سری های جدید هم دارن ولی خیلی کم هست )

جی ۲ دوربینش نسبت به نکسوس مگاپیکسلش بیشتره

از من میشنوی ۲-۳ ماه اگر می تونی صبر کن کلی گوشی جدید میاد از اونا بگیر (‌ بودجه رو هم باید ببری بالا تو این ۲-۳ ماه )

HTC ONE جدید ٬ Galaxy S5 ٬ شاید G3

saberpf
14-02-2014, 16:39
مرسی از راهنماییت
من این هفته برا خرید لپ تاپ دارم میام تهران می خواستم یه گوشیم بگیرم
بازم دوستان اگه چیزی به نظرتون می رسه بگید کلا سه چهاروز وقت دارم برا انتخاب یا بقول دوستمون صبر کنم تا اردیبهشت دوباره برا نمایشگاه کتاب میام تهران گوشی بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید

lionf3
14-02-2014, 18:42
منم حرف دوستمون رو تایید میکنم.
الآن نزدیک نمایشگاه موبایل بارسلون هستیم و بهتره که صبر کرد.
در ضمن یک گوشی هیچوقت نمیتونه مثل دوربین عمل کنه.
برای عکس برداری من فقط سری لومیای نوکیا رو پیشنهاد میکنم.( انصافا ۸ مگاپیکسلش از ۱۳ مگای بعضی برندا بهتره)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Abdolreza2012
14-02-2014, 19:16
من در واقع 1200 گذاشته بودم کنار نمی دونم چی شد تصمیم گرفتم از حساب ذخیره ام پول بردارم تا 1400 خواستم هزینه کنم
آره 100 تومن دیگه ارزش نداره احتمال زیاد جی 2 بر می دارم
ولی خیلی پوله برا گوشی اصلا دلم راضی نیست از طرفی دوست دارم یه چیز خوب دستم باشه
اچ تی سی وان چطوره؟
الان بین نکسوس 5
جی 2
وان
کدوم بهتره یه چیز می خوام سر فروشش زیاد ضرر نکنم

یه سوال ذهنمو مشغول کرده
الن یه گوشی 1500 تومنی در حد یه سایبرشات 600-700 تومنی عکس می گیره؟

منم دقیقا عینه شما بودم
دقیقا 1200 گذاشتم کنار واسه گوشی و بعد یهو تصمیم گرفتم G2 بگیرم ولی اصلا دلم راضی نبود 1500 برای گوشی بدم
رفتم لپ تاپ گرفتم و پولم کم شد و حدودا 1 تومن برام مونده و میخوام صبر کنم تا بعد همون نمایشگاه بارسلون ببینم چی میشه ، میره برای سال دیگه که گوشی بگیرم
اگه شمام عجله ندارید بمونید
به نظرم بهترین گوشی تو رنج حدودا 1500 همین G2 هست در حال حاضر

saberpf
15-02-2014, 00:56
بچه ها نظرتون درباره این چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتش 1100
دوربین 16

بد جور انتخاب وسیله سخته کلی سر لپ تاپ گشتم تا آخر یه مدل نشست بدلم اما گوشی هیچ کدونم به دلم نمی شینه اصلا بدربخور نیستن:n28:

D o l f i n
15-02-2014, 08:41
Zoom رو کلا بیخیال شو
در مورد صبر کردن البته این نظر من هست و خب هر کسی برا خودش تفکری داره شما الان صبر کنی نمایشگاه بارسلون که تازه معرفی هست و نه عرضه بعد 2 ماه میگیریم عرضه جهانی بشه و همون موقع هم بیاد ایران حداقل در بهترین شرایط 2ماه طول میکشه قیمت متعادل بشه که شما بتونی بخری یعنی از الان چیزی حدود 5 ماه باید صبر کنید که یعنی میخواید یه گوشی بخرید تا اون زمان هم آیفون 6 خواهد رسید باز دو دل میشید پولم به آیفون نمیرسه اوه خوب چه کاریه
این تقصیر ما نیست این شرکتها از بس هسته cpu و Gpu و Ram اضافه کردن همه حساس شدن ما با خودمون فکر نمیکنیم الان چه کاری قراره با گوشی انجام بدیم که نوت2 نمیتونه مگه سخت افزار G2 و نکسوس5 چقدر قدیمیه که میترسیم تا چند ماه دیگه جواب نده وقتی 95% گوشی رو برای پز دادن و همرنگ جماعت شدن میخرن در ضورتی که یه آپ ساده نمیتونن نصب کنند و 90% امکانات گوشیشون رونمیدونن چیه فقط مگاپیکسل مهمه و بزرگ بودن بایدم کمپانی های جولان بدن
شما برادر من همین الان بخر صبرم نمیخواد بکنی G2 و یا نکسوس5 رو هم بخر مطمئن باش تمام کارهایی که قراره با گوشی بکنی مثل آب خوردن برات انجام میده وقتی هم قراره 1200 بدی نگو دلم نمیاد 1500 خرج کنم خنده داره دیگه شما تا 1200 اومدی بالا برای 200 تومن دیگه داری باخودت چونه میزنی هدف ما تو زندگی چیه این همه سگ دو زدن برای چیه همش برای آسایش و رفاه خودمونه بخر لذت ببر

saberpf
15-02-2014, 10:39
Zoom رو کلا بیخیال شو
در مورد صبر کردن البته این نظر من هست و خب هر کسی برا خودش تفکری داره شما الان صبر کنی نمایشگاه بارسلون که تازه معرفی هست و نه عرضه بعد 2 ماه میگیریم عرضه جهانی بشه و همون موقع هم بیاد ایران حداقل در بهترین شرایط 2ماه طول میکشه قیمت متعادل بشه که شما بتونی بخری یعنی از الان چیزی حدود 5 ماه باید صبر کنید که یعنی میخواید یه گوشی بخرید تا اون زمان هم آیفون 6 خواهد رسید باز دو دل میشید پولم به آیفون نمیرسه اوه خوب چه کاریه
این تقصیر ما نیست این شرکتها از بس هسته cpu و Gpu و Ram اضافه کردن همه حساس شدن ما با خودمون فکر نمیکنیم الان چه کاری قراره با گوشی انجام بدیم که نوت2 نمیتونه مگه سخت افزار G2 و نکسوس5 چقدر قدیمیه که میترسیم تا چند ماه دیگه جواب نده وقتی 95% گوشی رو برای پز دادن و همرنگ جماعت شدن میخرن در ضورتی که یه آپ ساده نمیتونن نصب کنند و 90% امکانات گوشیشون رونمیدونن چیه فقط مگاپیکسل مهمه و بزرگ بودن بایدم کمپانی های جولان بدن
شما برادر من همین الان بخر صبرم نمیخواد بکنی G2 و یا نکسوس5 رو هم بخر مطمئن باش تمام کارهایی که قراره با گوشی بکنی مثل آب خوردن برات انجام میده وقتی هم قراره 1200 بدی نگو دلم نمیاد 1500 خرج کنم خنده داره دیگه شما تا 1200 اومدی بالا برای 200 تومن دیگه داری باخودت چونه میزنی هدف ما تو زندگی چیه این همه سگ دو زدن برای چیه همش برای آسایش و رفاه خودمونه بخر لذت ببر
دمتگرم داداش درست می گی شما
تو همین هفته می خرم
مرسی

Ro mina
15-02-2014, 12:20
بنظر من گوشی های سونی خیلی بهتر از سامسونگ هستند هم از نظر کیفیت ساخت بدنه هم طراحی ظاهری
نرم افزار هردو شونم اندرویده با این حساب باید ببینین کدوم رابط کاربریه بهتری برای نرم افزار هاش ارائه میده!
بنظر من سونی خیلی بهتره zl و zr هم جزو بهترین گوشی هاشه که شما انتخاب کردین
من خودم برای خواهرم zr گرفتم و راضیه ازش

saberpf
15-02-2014, 15:02
ممنون از همه دوستان که راهنمایی می کنند
بچه ها انتخابمو محدود کردم
بین دوتا گزینه موندم
لطفا راهنمایی کنید

Samsung Galaxy S4 I9500 - 16GB

LG G2 - 16GB
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).jpg
خوبی سامسونگ اینه بنظرم که رم می خوره
بچه ها کدوم هردو یه قیمت هستن البته الجی با گارانتی دوساله و سامی بدون گارانتی

Abdolreza2012
15-02-2014, 15:10
به نظر من شما G2 بگیر و اگه با رم نخوردنش مشکل داشتی 32 گیگش رو بخر
یه سری مشکلات داره سامسونگ ، مثل داغ کردنش ، جنس بدنه و ...

=CYBER=
15-02-2014, 15:20
بین دوتا گزینه موندم
لطفا راهنمایی کنید

LG G2 - 16GB

از نظر سخت افزاری G2 خیلی بهتر از S4 9500 هست ولی از نظر نرم افزاری سامسونگ بهتر از الجی !

G2 رو پیشنهاد می کنم .

=CYBER=
15-02-2014, 15:29
اینم ویدئو مقایسه این ۲ تا گوشی به زبان انگلیسی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NOR-1
15-02-2014, 15:40
من i9505 پیشنهاد میکنم که از نظر داغ کردن هم اذیت نکنه
i9506 هم با snapdragon 800 موجوده

lionf3
15-02-2014, 16:03
بچه ها نظرتون درباره این چیه؟
قیمتش 1100
دوربین 16

بد جور انتخاب وسیله سخته کلی سر لپ تاپ گشتم تا آخر یه مدل نشست بدلم اما گوشی هیچ کدونم به دلم نمی شینه اصلا بدربخور نیستن:n28:

خوبه اما پیشنهادِ من اینه شما یه دوربین دیجیتالِ خوب (در حد ۵۰۰-۶۰۰) بگیر + یک گوشی معمولی
یا اینکه از سری لومیا فکر کنم بگیری بهتره
در ضمن این Galaxy Camera (یا همون S4 ZoOm که تا چند وقت دیگه نسلِ بعدیش میاد) هستش و تقریبا گوشی اتلاق نمیشه.

ha88an
15-02-2014, 18:07
بین دوتا گزینه موندم
لطفا راهنمایی کنید

LG G2 - 16GB

توی این دو تا گزینه بدون شک بهترین گزینه واسه خرید LG G2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هس، من یه ماه هس که این گوشی رو خریدم، توی یک کلمه باید بگم فوق العادس
یه سرچ کن توی نت بنچ مارک های این دو تا گوشی رو ببین، بعدش میفهمی که S4 هیچ حرفی در مقابل G2 نداره
موفق باشی ...

lionf3
15-02-2014, 21:58
توی این دو تا گزینه بدون شک بهترین گزینه واسه خرید LG G2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هس، من یه ماه هس که این گوشی رو خریدم، توی یک کلمه باید بگم فوق العادس
یه سرچ کن توی نت بنچ مارک های این دو تا گوشی رو ببین، بعدش میفهمی که S4 هیچ حرفی در مقابل G2 نداره
موفق باشی ...

الآن بحث کل کل نیست و حوصله‌اش هم نیست عزیز (حالا بماند S4 کی اومده و چیپستش چی هست و غیره.......)
اما من یه چیز به شما بگم:
من خودم از ۲ ماه قبلِ اینکه وارد بازار بشه لحظه شماری میکردم براش و بودجه‌ام هم کاملا میخوند باهاش اما اولین چیزی که پدرم بهم گفت( وقتی رفتیم نمایندگی الجی تو پاساژ گلستان)
بهتره یه گوشی بگیری که حدِ اقل ۲ نفر برندش رو بشناسن :n01:
اما با این وجود من G2 و باز تاکید میکنم یک گوشی از سری لومیا (اونم فقط بخاطر دوربینِ خوب و یا بهترین بگیم عالی)

aminjpo
15-02-2014, 22:46
من نظرم گزینه هیچ کدام است!
سما با ۱۵۰۰ تا ۱۷۰۰ پوله گوشی بدی که دوربینش اصلا ارزش نداره
بهنظرم بهترین انتخاب خریذ یه دوربین دیجیتال مثلا نیکون p520 با حدود ۹۰۰ تومن و خرید یه گوپشی متوسط مثلا سونی c که ۵اینچه دوربینش افتضاحه اما در عوض نمایشگر خوبی دار با حدود ۷۰۰ تا ۷۵۰
باز هم فکر کن

Abdolreza2012
15-02-2014, 22:54
بهنظرم بهترین انتخاب خریذ یه دوربین دیجیتال مثلا نیکون p520 با حدود ۹۰۰ تومن و خرید یه گوپشی متوسط مثلا سونی c که ۵اینچه دوربینش افتضاحه اما در عوض نمایشگر خوبی دار با حدود ۷۰۰ تا ۷۵۰
باز هم فکر کن
صفحه نمایش سونی ایکسپریا C خوب هست از نظر شما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! :n04:

lionf3
15-02-2014, 22:59
باز هم فکر کن

دوست من سونی که پرچمداراش هم صغحه نمایش داغونی دارن!
خواهشا از رو تعصب پیشنهاد ندید.

ADRIEN
15-02-2014, 23:51
اما با این وجود من G2 و باز تاکید میکنم یک گوشی از سری لومیا (اونم فقط بخاطر دوربینِ خوب و یا بهترین بگیم عالی)

تایید میشه
شک نکن

saberpf
16-02-2014, 01:09
بچه ها دمتون گرم حسابی
خیلی شرمندم کردید (وقت گذاشتید و نظر دادید و راهنمایی کردید)
تصمیم گرفتم یه گوشی و یه سایبرشات بگیرم
اهل بازی با موبایل نیستم اصلا وقتشو ندارم فقط می خوام یه چیز خوب دستم باشه
تصمیم گرفتم این گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بگیرم
شما اگه شناخت دارید می شه بفرمایید خوبه یا بد؟
من الان گلکسی اس دارم و از صفحه نمایشش خیلی راضیم بنظرتون این گوشی ناامیدم می کنه؟

دوربین هم دارم اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر می دارم
اینم یه نمونه عکسشه
مجموع قیمتشون باهم می ش حدود 1400
فکر کنم این کارو بکنم وجدانم راحت تر باشه:n02:

ziba12
16-02-2014, 14:26
اگه به خاطر دوربین میخوای خرید کنی به نظرم نکسوس 5 دوربین عالی داره و نمونه عکس هاش خیلی عالیه . در ضمن خیلی خوش دسته . و اخرین نخسه اندروید رو هم داره پیشنهاد من اینه .:n16:

lionf3
16-02-2014, 23:04
بچه ها دمتون گرم حسابی
خیلی شرمندم کردید (وقت گذاشتید و نظر دادید و راهنمایی کردید)
تصمیم گرفتم یه گوشی و یه سایبرشات بگیرم
اهل بازی با موبایل نیستم اصلا وقتشو ندارم فقط می خوام یه چیز خوب دستم باشه
تصمیم گرفتم این گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بگیرم
شما اگه شناخت دارید می شه بفرمایید خوبه یا بد؟
من الان گلکسی اس دارم و از صفحه نمایشش خیلی راضیم بنظرتون این گوشی ناامیدم می کنه؟

دوربین هم دارم اینو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بر می دارم
اینم یه نمونه عکسشه
مجموع قیمتشون باهم می ش حدود 1400
فکر کنم این کارو بکنم وجدانم راحت تر باشه:n02:

خب دوستِ عزیزِ من
یکی از بهترین کارا که همه بچه ها (بخصوص من!) بهت پیشنهاد کردیم.
والا تا حالا این مدل رو(گوشی رو میگم) حتی اسمش رو هم نشنیدم اما با یه تحقیق دیدم تو رنجِ خودش بهترین و دوربین که که دیگه حرفی برا گفتن باقی نمیذاره!

sayberiya
17-02-2014, 12:10
چه قدر میخوای پول بدی؟
اینایی که گفتی چنگی به دل نمیزدن

ha88an
17-02-2014, 12:16
الآن بحث کل کل نیست و حوصله‌اش هم نیست عزیز (حالا بماند S4 کی اومده و چیپستش چی هست و غیره.......)
اما من یه چیز به شما بگم:
من خودم از ۲ ماه قبلِ اینکه وارد بازار بشه لحظه شماری میکردم براش و بودجه‌ام هم کاملا میخوند باهاش اما اولین چیزی که پدرم بهم گفت( وقتی رفتیم نمایندگی الجی تو پاساژ گلستان)
بهتره یه گوشی بگیری که حدِ اقل ۲ نفر برندش رو بشناسن :n01:

این آخر کاری کل کل دوربین مینداختم با iPhone 5s !!!

saberpf
17-02-2014, 12:25
سلام
اینا خوب نیستن؟
برا دوربین 500-550
برا گوشی هم این ال جی 880 قیمتشه
یه چیز حدود 1500 پول دارم
بچه ها چی خوبه پس
واقعا این دوربین خوب نیست؟
تو یوتوب کلی فیلم و ریویو از این دوتا دیدم

=CYBER=
17-02-2014, 12:38
استفادت از دوربین چیه ؟‌ برا چاپ می خوای یا همینطوری ؟

saberpf
17-02-2014, 12:45
هم می خوام بهترین عکسامو چاپ کنم تو سایز بزرگ و یه آلبوم هم درست کنم آخه هیچی مثل ورق زدن آلبوم عکس لذت بخش نیست
و می خوام تو لپ تاپ هم نگه دارم
عکاسی رو خیلی دوست دارم (مبتدی هستم)

saberpf
17-02-2014, 12:45
برای دوربین کجا باید تاپیک بزنم می ترسم مدیر بیاد الان اخطار بده

lionf3
17-02-2014, 19:08
تو بخش `سوالم رو در کدام انجمن بپرسم؟`
میتونید بپرسید

D o l f i n
18-02-2014, 12:09