PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید بلک بری

L.A.M.P.A.R.D
10-02-2014, 01:22
ممنون میشم دوستانی که اطلاع از بلک بری دارند منو راهنمایی کنند ! از z30 خوشم اومده ! واسم تک بودن گوشی مهمه

D o l f i n
10-02-2014, 08:42
سلام
من خودم تا حالا بلک بری نازنین رو تجربه نکردم ولی شما خواسته ات رو ننوشتی در چه مورد راهنمایی کنند
گوشی مطمئنا تک و زیباست
طراحی چشم نوازی داره
میشه گفت مشکل نرم افزار ندارید چون،اغلب App های کاربردی آندروئید هم بدون دردسر روشون نصب میشه حالا دوستان بلکبری باز این قسمت رو بهتر میتونن راهنمایی کنند
سخت افزاری هم میشه گفت قوی هست
cpu دو هسته ای کریت
gpu هم آدرنو 320
سخت افزاری شبیه Sony Sp

L.A.M.P.A.R.D
10-02-2014, 12:40
خیلی ممنون ... من ترسم بیشتر همون نرف افزاریه ! میخواستم ببینم کسی با سیستم عاملش کار کرده ؟

D o l f i n
10-02-2014, 14:42
بلاخره این واضح هست که از لحاظ نرم افزاری هیچ پلتفرمی به پای ios و Andro نمیرسه فعلا ولی خوبی ورژن جدید سیستم عامل بلکبری اینکه میشه نرم افزارهای آندروئید رو هم نصب کرد حالا تا چه اندازه رو من دقیق نمیدونم

soranstar
12-02-2014, 01:35
ممنون میشم دوستانی که اطلاع از بلک بری دارند منو راهنمایی کنند ! از z30 خوشم اومده ! واسم تک بودن گوشی مهمه

با سلام
بلک‌بری گوشی خوب، تک و با کیفیت ساخت عالی هستش.
فقط به چند تا نکته توجه کن:
آیا واقعا میشه روش آندروید نصب کرد(من تا حالا اینو نشنیده بودم)
وزن نسبتا سنگینش
گوشی قبلی بلک‌بری Z10 رو وقتی ریست‌فکتوری میکردی، کلا سیستم عاملش میپرید و با اتصال به اینترنت باید دوباره روش بارگذاری میشد که با توجه به حجم سیستم عامل و سرعت افتضاح نت، خیلی رو اعصاب بود.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

D o l f i n
12-02-2014, 12:00
بله دوست عزیز میشه نرم افزارهای آندروئید رو روش نصب کرد

LOVEFORLOVE
12-02-2014, 16:07
اصلا خود بلک بری اپلیکشین داره از اندروید کمبودی نداره باید از سایتش نصب کنی مثلا ایفون بلک بری ایدی میسازی تمام

L.A.M.P.A.R.D
12-02-2014, 17:58
خوب خیلی از برنامه هاش پولیه :n02:

soranstar
13-02-2014, 16:56
بله دوست عزیز میشه نرم افزارهای آندروئید رو روش نصب کرد

واقعاً!
ینی کل برنامه‌های آندروید رو میشه روش نصب کرد؟
منظورم برنامه‌س نه بازیهای دیتا دار؟
اگه اینطوری باشه که عالیه.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk