PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مظر سنجی در مورد خرید سونی shake7

behnambb
09-02-2014, 20:18
با سلام دوستان نظرتون در مورد خرید سونی shake7چیه ارزش خرید داره که الان نزدیک چهار میلیون هست و اینکه تو کیفیت صدا و تفکیک و بیس عالیه و شما راهنماییم کنید من صدای عالی و کیفیت و اینکه یو اس بی میخوام سرعتش بالا باشه و اینکه فرمت ویدیویی رو خوب ساپورت کنه

farzadiii
10-02-2014, 03:30
سلام
صداش بیشتر روی بیس تمرکز داره
و برای مراسم خوبه

behnambb
10-02-2014, 11:56
ارزش خریدو داره که بخوام این هزینه رو کنم و من بیشتر دوست دارم با عمق پخش کنه و صداهای مخصوصا ریز هر موزیکی رو پخش کنه و میخوام صدای فراگیر داشته باشه

farzadiii
11-02-2014, 04:16
اگر دنبال صدای فراگیر هستی که باید سینما خانگی بخری
اگر اهل موزیک هستی و با باس حال می کنی این سیستم بدردت می خوره
بیشتر قدرت و بیس و حجم صدا داره
کیفیتی نیست زیاد
سینما های جدید سونی را هم نگاه کن m3 m5 m7

behnambb
11-02-2014, 12:43
با تشکر فراوان ولی این سینمای خانگیا عالی هستن ولی از بس اسپیکر و ووفر دارن خیلی جاگیرن و زیاد نمیخوام پیچیده باشه و شیک 7 هم چون خودشو و تا بلندگو هست و البته دنبال یک چیز جمع و جورتر بودم که متاسفانه اصلا تو بازار نیست

farzadiii
12-02-2014, 04:25
شما شیک 6 بگیر
چون شیک 7 فقط صوتی هست و دی وی دی تصویری پخش نمی کنه
کلا تصویری نیست و فقط صوتی هست
ولی شیک 6 هم صوتی و هم تصویری هست
تازه قیمتش هم مناسب تره
قیمتش 2900 هست
دست کمی از شیک 7 نداره
24000 وات هست

behnambb
06-03-2014, 18:25
من چشممو شیک 7 گرفته چه صدایی خداییش داره رفتم نمایندگیش صداشو تا 20 اورد وای یک لرزه انداخت تو بدنم که میخواست پرتابم کنه اونور همه چیزش عالیه بجز سایز بانداش این منو دو دل کرده و میگم دستگاه خالیشو بگیرم با یک جفت باند خوب اشکال نداره اخه خیلی فضار رو میگیره و دستگاه خالیش چند در میاد من فقط بیشتر و بیشتر یو اس بیش مهمه که موزیک میخوام گوش بدم وگرنه اصلا وی سی دی مهم نیست و سالی یکبارم فیلم نمیبینم میخوام علاوه بر بیس جازشم خوب باشه فقط بقول معروف تیس تیسش بالا باشه اینجوریه اره ؟؟؟چون تست که کرد فقط یک لحظه بود و نشد باهاش کار کنم

behnambb
18-03-2014, 17:32
کسی نظری نداره در مورد شیک 7 کلا ارزش 3500 رو داره

farzadiii
19-03-2014, 03:47
نمیشه بدون باند خرید
اصلا هیچ کس همچین کاری نمیکنه و نمیاد سیستم را ناقص بکنه
در ضمن اصل همون باند های غول پیکر خودش هست که عروسی راه می اندازه و تکان میده همه جا را.
در ضمن اگر باند دیگه ای بهش وصل کنید به احتمال زیاد باند را می سوزونه چون وات امپلی زیاد هست
اینقدر دل دل نکن بخر حالشو ببر:n20:
مگر بهتر از شیک 7 هم هست در بازار
همون بلوتوث که داره خیلی ارزش داره و کار را راحت می کنه و همچنین یو اس بی
در ضمن دو باند که بیشتر نیست بزار رو هم باند هاش را که زیاد جا نگیره