PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین و راحت ترین راه برای هارد به هارد کردن چیست؟

Motefakker
25-08-2006, 12:17
:)
خیلی متشکرم

skyupper2
25-08-2006, 12:29
بهترین راه استفاده از کابل usb 2.0 ide adapter که میتونی برای تمام دیواسهای ide استفاده کرد من خودم خریدم 12500 تومان ولی خدا وکیلی خیلی کارمو راه انداخت راستی سرعتش از روشهای قدیمی هارد به هارد بیشتره

matrix1000
25-08-2006, 14:44
سلام

یکی از راه های ساده و خوب ،همونی که دوستمون گفتند.ولی قیمتی که گرفتند با مدلی که من میشناسم فرقداره

یه مدل توی پاساژ ایران هست حداکثر 8000 تومان ( Ide To Usb ) ، که فقط یه کابل تبدیل پورت Ide به Usb داره و

یه آداپتور برق ،که به هارد بزنیم.

نوعی دیگه ای هم هست که علاوه بر اینها که گفتم ، یه برد و مدار الکترونیکی دار برای محافظت از هارد که

قیمتش بالای 20000 است، مثل اینکه یه پنل مخصوص برای هارد داره.

ولی بهترین به معنی واقعی ، هاردهایی هستند ، که مخصوص این کار ساخته شدند. هاردهای اکسترنال که

فقط پورت Usb دارند ( پورت Ide ندارند) و براحتی مثل هر دیوایس سخت افزاری دیگه که پورت Usb داره ،شما

میتونید از اون استفاده کنید ، تازه با امنیت بیشتر.

300 گیگا بایت مکستور ، الآن توی بازار هست قیمت دقیق ندارم. حدود 000/200 تومان باید باشه ، بازم بپرسید.

موفق باشید

hamed2004_70
02-09-2006, 01:14
اگه حوصله باز كردن كامپيوتر ها رو داري هارد از يه كامپيوتر در بيار و كابل ide سي دي روم اون يكي كامپيوتر رو در بيار و به اون وصل كن با يه كابل برق . (اگه موقتي مي خواهي وگرنه راه هاي دوستان كه در بالا گفتن بهتره)

Aminzikzak
03-09-2006, 04:32
اگه حوصله باز كردن كامپيوتر ها رو داري هارد از يه كامپيوتر در بيار و كابل ide سي دي روم اون يكي كامپيوتر رو در بيار و به اون وصل كن با يه كابل برق . (اگه موقتي مي خواهي وگرنه راه هاي دوستان كه در بالا گفتن بهتره)
البته که این روش سریعترین روشه ولی باید جامپرها رو درست بزنی ...
اگه هاردت Maxtor هستش وقتی جامپرش رو در بیاری Slave میشه و اون یکی رو هم از روی خود هارد نگاه کن راهنماییت کرده که چطور مستر قرارش بدی...