PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرمافزار net limiter چگونه سرعت دانلود را محدود می کند؟

milad.xp
09-02-2014, 14:27
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
لطفا اگه کسی می دونه نرم افزار net limiter چطوری سرعت دانلودو محدود می کنه برام توضیح بده؟
البته IDM هم تو یه قسمت از آپشن های دانلودش همچین چیزی داره و سرعت دانلودو روی یه مقداره خاص ثابت میکنه.باتشکر از همه

milad.xp
14-02-2014, 20:55
البته دوستان اینم اضافه کنم که من با شرکت idm تماس گرفتم ولی اونا گفتن که این جزء اسرار شرکته و نمیتونن بگن.
حالا ممنون میشم اگه کسی ایده ای به فکرش میرسه بگه.

otfbax
17-02-2014, 14:55
در مورد IDM یکی از راه هایی که به ذهن می رسه محدود کردن رنج پکت های GET هست که بایت کمتری دریافت بشه و همینطور کنترل کردن کانکشن ها مثلا وقتی می بینه یک کانکشن سرعت دریافت بایتش اونقدری هست که به سرعت لیمیت شده می رسه دیگه نمیاد یک کانکشن جدید ایجاد کنه (و با اینکه شما توی نرم افزار سرعت رو کاملا ثابت می بینید اما توی واقعیت به هیچ عنوان اینجوری نیست و سرعت نوسان داره و یک جورایی کلک شرکت IDM هست واسه گول زدن شما ) اما در مورد اون نرم افزاری که گفتید متاسفانه من ندیدمش و نظری نمی تونم بدم

sky1sky
06-09-2014, 10:22
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
لطفا اگه کسی می دونه نرم افزار net limiter چطوری سرعت دانلودو محدود می کنه برام توضیح بده؟
البته IDM هم تو یه قسمت از آپشن های دانلودش همچین چیزی داره و سرعت دانلودو روی یه مقداره خاص ثابت میکنه.باتشکر از همه

من هم می خوام سرعت دانلود رو و میزان دانلود برنامه خاص رو محدود کنم در net limiter
کسی می دونه چه طوری؟؟؟
مرسی

milad.xp
06-09-2014, 17:08
من هم می خوام سرعت دانلود رو و میزان دانلود برنامه خاص رو محدود کنم در net limiter
کسی می دونه چه طوری؟؟؟
مرسی

دوست عزیز اگه هدفتون مثه من یافتن عملکرد سیستماتیک نرم افزاره که خودمم نمی دونم، ولی اگه راهنمای استفاده از نرم افزارو می خواین بگین تا براتون شرح بدم

sky1sky
06-09-2014, 17:39
دوست عزیز اگه هدفتون مثه من یافتن عملکرد سیستماتیک نرم افزاره که خودمم نمی دونم، ولی اگه راهنمای استفاده از نرم افزارو می خواین بگین تا براتون شرح بدم

سلام نه عملکرد فنی به دردم نمی خوره ، نحوه استفادش بود که متوجه شدم یک کلیک کنم پنجره محدود سرعت باز میشه عدد دلخواه رو وارد می کنیم
الان که هدف من فعلا یه چیزه ! :n27:استاپ کردن و جلوی مصرف اینترنت توسط یه سری فرایند ها رو بگیرم !:n03:
این پست من رو ببین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست 28 فعلا مث فرفره داره حجم ترافیک نت ام کم میشه :n14:می خوام جلوی اون فرایند ها رو بگیرم مرسی

milad.xp
06-09-2014, 23:00
سلام نه عملکرد فنی به دردم نمی خوره ، نحوه استفادش بود که متوجه شدم یک کلیک کنم پنجره محدود سرعت باز میشه عدد دلخواه رو وارد می کنیم
الان که هدف من فعلا یه چیزه ! :n27:استاپ کردن و جلوی مصرف اینترنت توسط یه سری فرایند ها رو بگیرم !:n03:
این پست من رو ببین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست 28 فعلا مث فرفره داره حجم ترافیک نت ام کم میشه :n14:می خوام جلوی اون فرایند ها رو بگیرم مرسی

دوست عزیز تیک جلوی پروسه هارو بزنین و با دابل کلیک روی اعداد مقدار دلخواهو قرار بدین.یاعلی

MOHAMMAD_ASEMOONI
08-09-2014, 22:24
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزلطفا اگه کسی می دونه نرم افزار net limiter چطوری سرعت دانلودو محدود می کنه برام توضیح بده؟البته IDM هم تو یه قسمت از آپشن های دانلودش همچین چیزی داره و سرعت دانلودو روی یه مقداره خاص ثابت میکنه.باتشکر از همهسلام دوست عزیز . این تاپیک شما یه کم عجیب هست برای بنده . منظورتون اینه که شما میخواین سرعت اینترنتتون رو کم کنید ؟؟ اگه بله , چه نفعی داره براتون ؟ یا میخواین حجم ترافیک مصرفی رو کم کنین ؟ . با تشکر

milad.xp
09-09-2014, 09:13
سلام دوست عزیز . این تاپیک شما یه کم عجیب هست برای بنده . منظورتون اینه که شما میخواین سرعت اینترنتتون رو کم کنید ؟؟ اگه بله , چه نفعی داره براتون ؟ یا میخواین حجم ترافیک مصرفی رو کم کنین ؟ . با تشکر

سلام بله دقیقا میخواستم بدونم چطور میشه سرعت دانلودو کم کرد.
اینجا من با سرعت 700 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم که ترافیکم بلعیده میشه.باتشکر

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-09-2014, 12:41
سلام بله دقیقا میخواستم بدونم چطور میشه سرعت دانلودو کم کرد.اینجا من با سرعت 700 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم که ترافیکم بلعیده میشه.باتشکرسلام . کم کردنِ سرعت باعث کم شدنِ مصرف ترافیک در یک مدتِ مشخص میشه اما در کل مصرف تغییری نمیکنه ( برای مصرف شخصی ) . چون ترافیکی که بر فرض مثال قراره در یک ساعت مصرف بشه , در دو ساعت مصرف میشه .اما اگر برای یک کافی نت میشه با این کار مقدار تراقیک مصرفی توسط مشتریها رو کم کرد . . تا نظر شما و دیگر دوستان چی باشه

milad.xp
09-09-2014, 13:28
سلام . کم کردنِ سرعت باعث کم شدنِ مصرف ترافیک در یک مدتِ مشخص میشه اما در کل مصرف تغییری نمیکنه ( برای مصرف شخصی ) . چون ترافیکی که بر فرض مثال قراره در یک ساعت مصرف بشه , در دو ساعت مصرف میشه .اما اگر برای یک کافی نت میشه با این کار مقدار تراقیک مصرفی توسط مشتریها رو کم کرد . . تا نظر شما و دیگر دوستان چی باشه

بله نظر شما درسته ولی ما تو خونمون چند نفری از یه سیستم استفاده می کنیم (میشه گفت مینی کافی نت) و واسه اینکه وبگردی خیلی ترافیک کم نکنه میخواستمش، والا که حرف شما کاملا متینه.