PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک استفاده از دو سیستم

JA303
08-02-2014, 17:28
سلام ، من میخوام از قدرت پردازش 2 کامپیوتر به صورت همزمان استفاده کنم و اونها رو به هم وصل کنم و فقط یکی از اونها به
صفحه نمایش وصل باشه ، چطور میتونم این کارو انجام بدم و آیا چنین چیزی امکان پذیر است ؟:n29:
آیا نرم افزاری برای این کار وجود دارد؟؟؟:n13:

آیا بیشتر از 2 تا هم میشود؟؟!!!!:n04:

TREASURES
08-02-2014, 20:15
سلام ، من میخوام از قدرت پردازش 2 کامپیوتر به صورت همزمان استفاده کنم و اونها رو به هم وصل کنم و فقط یکی از اونها به
صفحه نمایش وصل باشه ، چطور میتونم این کارو انجام بدم و آیا چنین چیزی امکان پذیر است ؟:n29:
آیا نرم افزاری برای این کار وجود دارد؟؟؟:n13:

آیا بیشتر از 2 تا هم میشود؟؟!!!!:n04:
سلام
من به شخصه همچین موردی رو نشنیدم.....
ولی خب قطعا میشه از بردهای چند پروسسور استفاده کرد برای اینکار !!

V i r u s e r
08-02-2014, 21:25
این کار شدنیه ولی نه اونجوری که شما فکر می کنی. با نصب یه برنامه ی Usermode چند تا کامپیوترو بشه یکی کرد!!
برای این کار یک سیستم عاملی احتیاج هست که برای این کار ساخته شده باشه و برنامه های این سیستم عامل هم باید برای این کار بهینه بشن اگر واقعا می خواهید این کار رو انجام بدید باید اول مطالعه کنید تا یاد بگیرید کامپیوتر چطوری کار می کنه.
اطلاعات بیشتر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dur
28-03-2014, 22:50
آيا راهي هست كه بشه بدون درگير شدن با مفاهيم ريز و تخصصي بشه كاريكرد.من يه جا يه مطلب ديدم در اين رابطه كه مرحله به مرحله توضيح ميداد.ولي من كه چيزي نفهميدم.
لينكش اينه.

من تا اين حد فهميدم كه لينوكس نصب كنم شبكه كنم و اما بعد......

JA303
29-03-2014, 10:08
:24: من بیشتر گیج شدم ... آخرشم معلوم نیست بشه یا نه ! :24:

dur
03-04-2014, 01:55
از دوستم كه شبكه خونده پرسيدم.گفت يه سري سيستم عامل داريم مثل (اوباما)كه يا ويندوز لاجورد كه براي پردازش موازي طراحي شدن والبته در دسترس عموم نيست و تنها براي شركتهاي خاص طراحي شدن اما گفت اينكه ميشه با لينوكس يا ويندوز سرور هم اين كارو كرد نميدونست.گفت ميپرسم ميگم.خوب ديگه منم بدم نميومد يه چنتا سيستم قديمي رو با هم شبكه كنم و كار يه سوپر كامپيوترو ازش بكشم.ولي گويا فعلا براي عموم نيست در صورتي هم كه عمومي بشه بايد خودمون براش برنامه بنويسيم چون سيستم عاملي غير از سيستم عامل مرسوم داره ديگه.:n28::n30::n27::n24:

maya112
02-12-2014, 09:37
برای این کار یک سیستم عاملی احتیاج هست که برای این کار ساخته شده باشه و برنامه های این سیستم عامل هم باید برای این کار بهینه بشن اگر واقعا می خواهید این کار رو انجام بدید باید اول مطالعه کنید تا یاد بگیرید کامپیوتر چطوری کار می کنه.