PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت گرافیک Lonovo G500

m2relax
06-02-2014, 18:44
سلام دوستان-من لپ تاپم دو تا کارت گرافیک داره یکی Intel HD 4000 و یکی هم AMD 8570M و آخرین درایور کارت گرافیک رو هم واسه هردو نصب کردم و آپدیته. ولی وقتی از دستور dxdiag در run استفاده میکنم کارت گرافیک رو زده Intel در حالی که کارت گرافیک اصلی AMD هستش!؟؟ و این که وقتی برنامه GPU-Z رو اجرا میکنم که مشخصات کارت گرافیکم رو نشون بده هنگ میکنه و اجرا نمیشه!؟؟ لطفا راهنمایی کنید.

Public Enemy
06-02-2014, 19:51
سلام دوستان-من لپ تاپم دو تا کارت گرافیک داره یکی Intel HD 4000 و یکی هم AMD 8570M و آخرین درایور کارت گرافیک رو هم واسه هردو نصب کردم و آپدیته. ولی وقتی از دستور dxdiag در run استفاده میکنم کارت گرافیک رو زده Intel در حالی که کارت گرافیک اصلی AMD هستش!؟؟ و این که وقتی برنامه GPU-Z رو اجرا میکنم که مشخصات کارت گرافیکم رو نشون بده هنگ میکنه و اجرا نمیشه!؟؟ لطفا راهنمایی کنید. دوست عزیز به طور پیش فرض در دسکتاپ و سایر نرم افزار های ویندوز از کارت گرافیک intel استفاده می شه . در همه لپ تاپ ها dxdiag مشخصات کارت گرافیک اینتل نمایش می ده . نکته نگران کننده ای نیست . در مورد GPU-Z : مطمئن شوید آخرین ورژن این نرم افزار رو اجرا می کنید

m2relax
06-02-2014, 20:17
دوست عزیز به طور پیش فرض در دسکتاپ و سایر نرم افزار های ویندوز از کارت گرافیک intel استفاده می شه . در همه لپ تاپ ها dxdiag مشخصات کارت گرافیک اینتل نمایش می ده . نکته نگران کننده ای نیست . در مورد GPU-Z : مطمئن شوید آخرین ورژن این نرم افزار رو اجرا می کنید
آره آخرین ورژن هستش نمیدونم چرا اجرا نمیشه؟؟