PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش نشدن زیرنویس فارسی با usb در led سونی kdl 42r500

martin62
06-02-2014, 14:57
سلام به دوستان دوستان من زیرنویس فارسی رو تو کامپیوترم به راحتی پخش میکنم ولی همون زیرنویس رو گاها تو بعضی فیلما از طریق usb وقتی وصل میکنم به تلویزیون پخش نمیکنه یا به اشکال دیگه به هم ریخته پخش میکنه. زیرنویس روهم اسم فیلم و داخل یک پوشه کردم. زیرنویس SRT و فیلم هم فرمت mkv. لطفا راهنمایی کنید. مدل تلویزیون هم sony LED KDL 42R500 3D

s12318
06-02-2014, 22:37
سلام به دوستان دوستان من زیرنویس فارسی رو تو کامپیوترم به راحتی پخش میکنم ولی همون زیرنویس رو گاها تو بعضی فیلما از طریق usb وقتی وصل میکنم به تلویزیون پخش نمیکنه یا به اشکال دیگه به هم ریخته پخش میکنه. زیرنویس روهم اسم فیلم و داخل یک پوشه کردم. زیرنویس SRT و فیلم هم فرمت mkv. لطفا راهنمایی کنید. مدل تلویزیون هم sony LED KDL 42R500 3D

روی سامسونگ واسه ی اینکه خرچنگ قورباغه نشون نده باید روی زیرنویس یه سری کارها انجام بدی.ولی فکر نکنم سونی اصلا زیرنویس نشون بده.

matinpour
06-02-2014, 23:31

دوست عزیز
تا آنجا که من می دانم تلویزیون سونی این قابلیت را ندارد.