PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای انتخاب و خرید هارد دیسک

DariushGreat
06-02-2014, 01:19
سلام
من یه هارد اینترنال میخوام برای سیستم DVR دوربین های مدار بسته. ازونجایی که این سیستم پیوسته در حال کاره، سرعت بالای خواندن و نوشتن همزمان برام خیلی مهمه.
یه مدل سیگیت دیدم ولی دقیق شماره مدلشو ندیدم 1 ترا بود. یکی از فروشنده ها به من وسترن Blue رو پیشنهاد داد.
شما چه مدلی پیشنهاد می کنید. حداکثر بودجه هم 230 هزار هست.
قیمت چیزایی که دیدم:
وسترن بلو: 180
سیگیت: 174 تا 178

اگه می شه راهنماییم کنید
با سپاس

ata.royalfalcon
06-02-2014, 10:23
سلام
من یه هارد اینترنال میخوام برای سیستم DVR دوربین های مدار بسته. ازونجایی که این سیستم پیوسته در حال کاره، سرعت بالای خواندن و نوشتن همزمان برام خیلی مهمه.
یه مدل سیگیت دیدم ولی دقیق شماره مدلشو ندیدم 1 ترا بود. یکی از فروشنده ها به من وسترن Blue رو پیشنهاد داد.
شما چه مدلی پیشنهاد می کنید. حداکثر بودجه هم 230 هزار هست.
قیمت چیزایی که دیدم:
وسترن بلو: 180
سیگیت: 174 تا 178

اگه می شه راهنماییم کنید
با سپاس

سلام .

برای این سیستمها که قرار هست بصورت پیوسته روشن (24x7) و در حال کار باشند من پیشنهاد میکنم که هارد دیسکهایی بخرید که قابلیت اطمینان بالاتری داشته باشند (more reliability) و بدیهی هست که نسبت به انواع معمولی قیمت بالاتری هم دارند . مدلهایی که انتخاب کردید گرچه قیمت مناسبی دارند و متناسب با بودجه شما هم هست ولی خیلی مناسب برای اینکار نیستند .

اگر بتونید مدلهای زیر را در بازار پیدا کنید :
از برند وسترن WD AV-GP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گزینه مناسبی هست و یا اینکه از سری اینترپرایز مثل مدل WD Se ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انتخاب کنید . از برند سیگیت مدلهایی که مخصوص Video storage ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست موجوده .

DariushGreat
06-02-2014, 10:35
ممنون از پاسخت
اگر این سه مدل رو پیدا نکردم، چیکار کنم؟

ata.royalfalcon
06-02-2014, 11:12
ممنون از پاسخت
اگر این سه مدل رو پیدا نکردم، چیکار کنم؟

این مدلها و مدلهای مشابه (Video streaming storage / enterprise H.D.D) در بازار پیدا میشوند . به هر حال میتونید مدلهای معمولی مثل WD Green بخرید ولی reliability کمتری خواهند داشت .