PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن صفحه و پنهان شدن همه چیز بعد از بالا آمدن ویندوز

s.p.m
05-02-2014, 19:43
درود بر شما
من وقتی کامپیوتر را را روشن می کنم همه چیز طبق روال همیشگی است البته تا قبل از رقتن صفحه welcome ویندوز یعنی صفحه ای که بعد از این باز می شود بجای آن که دسکتاب باشد یک صفحه سیاه رنگ است که فقط موس در آن دیده می شود البته وقتی ctrl+alt+delete را می زنم و وارد task manager می شوم سپس new task وبعد در پنجره ی run فرمان explorer را تایپ می کنم همه چی درست می شود اما تا قبل از خاموش شدن کامپیوتر :n30::n03::n03::n03::n26:

smss.exe
05-02-2014, 22:34
سلام

چندتا مشکل میتونه باشه این وسط که همه رو میتونی چک کنی:

- سنگین شدن ویندوز به نسبت برنامه ها و سرویس های اجرایی به سخت افزار سیستم شما (که میتونید با نصب مجدد ویندوز و نظارت بر کارایی برنامه ها به نسبت سخت افزار این قضیه رو چک کنید)
- ویروسی بودن (که میتونید با آنتی ویروس این قضیه رو چک کنید)
- خراب شدن تنظیمات مربوط به Startup ویندوز (که میتونید با دیدن اینکه چه برنامه هایی هنگام شروع ویندوز اجرا یشن این قضیه رو چک کنید؛ در این مورد یه کمی جستجو کنید توی همین سایت کلی اطلاعات در موردش هست)
- و...

به صورت کلی این قضیه زمانی اتفاق میافته که ویندوز شما توسط برنامه های نصب شده ی سنگین این کارایی رو نتونه به نسبت سخت افزارتون بده؛ و معمولا عوض کردن ویندوز چاره ی این کاره

mohammadi_4u
05-02-2014, 22:51
سلام ویروسی بنام lsaas hourser.exe
محلش سیستم 32. نام نمایشی svchost.exe در پروسس.
ندیده بودم تو سون!!
دلیلش تمپ ویندوز .
کارش چسبیدن به تمامی فرمتهای سافت exe.
۷ سال پیش اولین نوعش رو تو فروم های فارسی زبان تجزیه تحلیل کردم.یبارم تو همین انجمن.
امیدوارم اون نباشه.سادست کارش اما کلی نرمافزارو از دستدمیدید.
راهش با انتی ویروس یا تحت بوت یا ساف مود اسکن کنید هاردو.
تحت ساف مود نود32 قاتلشه.
موفق باشید

Sent from my LT22i using Tapatalk 2