PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IP

roya_borhany
03-02-2014, 23:39
سلام. دوستان من 3 تا کامپیوتر دارم که هر 3 از یک شبکه برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند. در سایتی فعالیت می کنند که نباید افراد دارای چند اکانت از یک کامپیوتر باشند. حالا سوال من این است که آیا با وجود منحصر بودن آی پی ها، این سایت ها میتوانند به دلیل اشتراک شبکه از این کاربران ایراد بگیرند یا خیر؟ ممنون

smss.exe
04-02-2014, 08:53
سلام

اون چیزی که مد نظر سایت هست IP Public هست؛ یعنی اون IP که از ISP گرفتید؛ اگر سیستم شما هر سه دارای IP داخلی هستند (Private) که خودتون بهشون دادید و خروجی آن ها فقط از طریق یک مودم هست برای استفاده از اینترنت پس اون سایت میتونه بفهمه.

شاید یک مقدار توضیح تخصصی بشه ولی: IP Public همون IP که شما از ISP میگیرد و توسط مودم با اون به اینترنت وصل میشید هست. شما چون گفتید که از یک شبکه استفاده می کنند من این رو استنباط کردم که از یه مودم هم برای استفاده از اینترنت استفاده می کنید. اگر همین طور هست پس سایت متوجه میشه که IP همه ی شما یکی هستش

mohammadi_4u
04-02-2014, 09:24
شما فقط اینترنال ایپی متفاوت دارید و تمام سیستم ها ایپی اکسترنال یکسان دارند. بهتره برای تغییر اکسترنال ایپی از برنامه خاص مثلا سای ف ون یا افزودنی AnonymoX استفاده کنید.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2