PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش پارتیشن C به عنوان system reserved

MichaelQwerty
03-02-2014, 10:33
سلام دوستان
نمی دونم چرا بعد از نصب win xp وقتی My computer باز می کنم درایو c همون دریو system reserve شده که در زمان ساخت پارتیشن ایجاد میشه وباید مخفی بشه
هر روشی رفتم مخفی نشد
کسی می دونه چرا این جوری شده و راه مخفی کردنش چیه؟؟
با تشکر

smss.exe
03-02-2014, 12:26
سلام

هیچ چیز مخفی وجود نداره؛ فقط وقتی پارتیشن ها Drive Letter بگیرند شما میتونید اونا رو ببینید. برای اینکه اون پارتیشن دیگه نشون داده نشه باید در Run بنویسید Diskmgmt.msc و بعد توی صفحه ای که باز شد روی همون پارتیشن کلیک راست کنید و گزینه ی Change Drive Letter Path رو بزنید و بعد گزینه ی Remove رو بزنید که اون اسم رو که بهش اختصاص داده پاک کنه.
توضیحاتم زیاد نبود ولی همین کار رو باید انجام بدید؛ این قضیه توی همین سایت هم بگردید میتونید در موردش چیزهایی پیدا کنید.

در نهایت اگر درست نشد یه عکس هم از همین Diskmanagement قرار بدید تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم.

MichaelQwerty
06-02-2014, 22:00
سلام
مشکل همین جاست که این برنامه error میده منظورم diskmgmt.msc

smss.exe
06-02-2014, 22:17
سلام

اینکه این برنامه پیغام خطایی میده و اجرا نمیشه میتونه از خود ویندوز باشه و یا سرویس Virtual Disk و یا ویروس.
اما در مورد پارتیشن شما؛ شما میتونید از یه برنامه برای این کار استفاده کنید؛ خیلی از برنامه های مدیریتی هارد هستند که توی همین سایت معرفی شدند و یا آموزشش رو گذاشتند؛ یه برنامه نصب کنید و از طریق اون این کار رو انجام بدید.