PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل باز شدن ایمیل

روی
03-02-2014, 09:20
سلام وصبح بخیر
من چند وقتی یه ایمیلم بصورت متفاوتی باز میشه که چند روزه پیش همین سوال رو پرسیدم ویکی از دوستان راهنماییم کرد که از جستجو گر دیگه استفاده کنم که مشکل حل شد ولی سرعت باز شدن ایمیلام فوق العاده پایین بود ولی شرایط به نسبت بهتر شده بود ولی امروز هم دوباره این مشکل برای صفحه ایمیلم بوجود اومده وبا اینکه با موزیلا دیگه کارنمیکنم وبا اکسپلورر کار میکنم همون مشکل بوجود اومده
کسی میتونه راهنماییم کنه تا مشکلم برطرف بشه؟

روی
03-02-2014, 09:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
There is a problem with this website's security certificate.

The security certificate presented by this website has expired or is not yet valid.

Security certificate problems may indicate an attempt to fool you or intercept any data you send to the server.

We recommend that you close this webpage and do not continue to this website.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] here to close this webpage. (javascript:closePage())

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] to this website (not recommended). ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این محتوای صفحه ای یه که هنگام باز کردن صفحه ایمیل باز میشه؟
بنظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟

More information (javascript:expandCollapse('infoBlockID', true);)

If you arrived at this page by clicking a link, check the website address in the address bar to be sure that it is the address you were expecting. When going to a website with an address such as [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] try adding the 'www' to the address, [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] If you choose to ignore this error and continue, do not enter private information into the website. For more information, see "Certificate Errors" in Internet Explorer Help.

smss.exe
03-02-2014, 09:49
سلام

ایمیل شما توی چه سایتی هست؟

اما به صورت کلی اگر از سایت های معروف مثل یاهو و... استفاده می کنید مشکل میتونه یکی از این ها باشه:
- تاریخ سیستم خودتون رو به میلادی درست کنید
- اسم سایتی رو که میزنید به درستی چک کنید

این پیغام مربوط به خطا در شناسایی Certificate هست؛ معمولا سایت هایی که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستند مثل سایت های بانکی و ایمیل ها و... از این قضیه استفاده می کنند؛ نمیخوام زیاد وارد Certificate بشم ولی فقط این رو بدونید که خطایی که داده میشه فقط در 3 صورت اتفاق میافته:
1- اگر Certificate موجود در اون سایت معتبر باشه و توسط یک CA غیر متعارف ارائه شده باشه.
2- اگر تاریخ سیستم شما در محدوده ی زمانی اعتبار اون Certificate نباشه.
3- آدرس سایتی که زده شده در مرورگر با آدرسی که در Certificate ارائه شده یکی نباشه.

حالا شما اون دو مورد رو چک کنید؛ اگر درست نشد بیشتر توضیح بدید که چه سایت رو با چه مرورگری باز میکنید تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم؛ اگر هم تونستید یه عکس از اون بذارید.

روی
03-02-2014, 10:08
سلام دوست عزیز
من با یاهو کار میکنم
و اینکه چطوری باید عکس بگیرم؟؟؟

smss.exe
03-02-2014, 12:22
سلام

پس در این مورد با توجه به اینکه سایت یاهو هست باید همون تنظیم تاریخ رو به میلادی دقیق انجام بدید. برای گرفتن عکس هم از روی کیبور کلید Print Screen رو بزنید و در یه برنامه مثل Paint بیاورید و ذخیره کنید؛ بعد عکس رو در یکی از سایت ها آپلود کنید؛ در این مورد کلی اطلاعات توی همین سایت هست یه کمی بگردید پیدا می کنید