PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد رشته های مدیریت دولتی

manya-atashin
02-02-2014, 14:06
سلام دوستان
یه راهنمایی میخواستم

راستش من دبیرستان رشته علوم تجربی بودم - ولی دانشگاه رفتم رشته مدیریت دولتی (علوم انسانی)
از ریاضی تو دبیرستان متنفر بودم و همیشه کم میشدم

ولی تو دانشگاه مدیریت خودتون میدونین ریاضی پیش و یک و دو و نمیدونم آمار یک و دو و اقتصاد خرد و کلان و .... همه رو داره
و تو همشون موفق بودم !
بالای 16-17 همه رو گرفتم:n01:

درسای مدیریتی و خوندنی هم خوب بوده و همه بالای 17-18 شدم

راستش این رشته رو دوست دارم و هر ترم معدل الف ( بالای 18 ) میشدم

الان واسه کارشناسی ارشد میگن بی خود نرو مدیریت دولتی چون به هیچ وجه کاری واست گیر نمیاد !:n27:

برو رشته هایی مثل مدیریت مالی و مدیریت تحول و اینا !
ولی شهر ما اینا رو نداره و فقط مدیریت دولتی داره !

مشورت میخواستم
چون ممکنه برم یه شهر غریب و خوابگاه و خرج و مخارج و اینا
بخاطر همین میخواستم بهم اطلاعات بدین از زیر شاخه های مدیریت ! کدوم یکی واقعا بهتره؟
من با این نمره ها کدوم یکی رو برم بهتره واسم؟!

ممنون از همگی ...
یه چیزی باشه واسه دکتری هم خوب باشه
چون میخوام اگه خدا بخواد دکتری رو هم بگیرم:n16:

Mehran
05-02-2014, 21:02
سلام

به نظر من اگه بعد از فارغ التحصیلی میخواید (و امکانش وجود داشته باشه) که برید سراغ یه شغل دولتی که خب مدیریت دولتی گزینه ی مناسبی هست و ازتون استقبال میکنن
اگر هم تمایل دارید به بخش خصوصی اونا بیشتر تمایل دارن به مدیریت صنعتی و بازرگانی و... بخاطر آشنایی فارغ التحصیلان این رشته ها با مسائل مالی اگر شما بتونید اطلاعات
تون رو در زمینه ی حسابداری و بُعد فنی رشته ی مدیریت ارتقاء بدید و از جایی مدرک مرتبطش رو بگیرید با توجه به معدل و اطلاعات بالاتون در حیـطه ی مدیریت میتونید به راحتی
مشغول به کار بشید، چون کسی که به بخش خصوصی ابلاغ نمیکنه افـراد باید لزوما دارای مدرک مدیریت "صنعتی" باشند ! / ضمن اینکه با گرفتن مدرک ارشد میتونید تو دانشگاه
محل سکونتتون هم تدریس کنید.. / قطعا اگر بتونید گرایش های دیگه ی مدیریت (خصوصا MBA) رو بخونید بهتر هست اما وضعیت مدیریت دولتی هم اینقدر منفی نیست به هیچ
عنوان، خصوصا اگر برید سراغ مقطع دکتری

با تشکر مهران...

manya-atashin
06-02-2014, 17:00
سپاس فراوان

البته بيشتر ميخواستم اطلاعات در مورد زيرشاخه هاي خود مديريت دولتي كسب كنم ...بازم ممنون توضيحات خوبي بود

Masoud-2014
06-02-2014, 17:06
برای استخدام دولتی خب معمولا باید پارتی داشته باشید و البته از طریق دیگه هم مثلا شرکت در آزمونهای استخدامی و کمی شانس هم میشه کارهایی کرد...

رشته هم زیاد فرق نمیکنه و بستگی به نوع درخواست سازمان مربوطه داره

Fusi0n
04-03-2014, 20:03
ببخشیدیک سوال کلا ریاضیات این رشته تا چه حدی مثل رشته مهندسی سخت یا کلا مقدماتی ؟
کدوم مباحث ریاضی بیشتر ؟ انتگرال یا دیفرانسیل نیاز ؟