PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای ساخت php برای این این form

kamy74
02-02-2014, 00:21
با سلام خدمت دوستان ,
من توی سایت جست و جو کردم ولی جواب سوالم رو نگرفتم و مجبور به زدن تاپیک شدم .
من یک فرم html درست کردم ولی مشکل این هستش که بعد از Submit تغییرات در url ثبت میشه و به خاطر get هستش . من یک php میخوام که تغییرات رو درون فایل txt ذخیره کنه و فرم در local هست .

<form name="Aryan.html" action="Aryan" method="get">
Number Of Stops: <input type="number" name="Number Of Stops" value="8"><br>
Door Operation Time: <input type="number" name="Door Operation Time" value="87"><br>
Passenger Time: <input type="number" name="Passenger Time" value="77"><br>
Wait To Close: <input type="number" name="Wait To Close" value="157"><br>
Wait To Douplex: <input type="number" name="Wait To Douplex" value="157"><br>
Ud Released Delay: <input type="number" name="Ud Released Delay" value="40"><br>
Brake Opening Delay: <input type="number" name="Brake Opening Delay" value="182"><br>
Maximum Travel Time: <input type="number" name="Maximum Travel Time" value="198"><br>
Leveling Time: <input type="number" name="Leveling Time" value="182"><br>
Self Address: <input type="number" name="Self Address" value="32"><br>
<input action="Aryan.php" type="submit" value="submit">
<form>
با تشکر از همه ی دوستان :n18:

A.N.A.P
02-02-2014, 00:42
خب میتونید از متد POST استفاده کنید. برای ذخیره در فایل تکست هم میتونید از تابع زیر استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kamy74
02-02-2014, 13:38
خیلی ممنون بابت جواب تون ولی اگر میشه یکم بیشتر توضیح بدین الام من دستور get رو به post تغییر دادم بعدش اگر میشه فایل php رو کامل بگین چی کار کنم .
اگر کامل بگین خیلی ممنون میشم
با تشکر:n12:

A.N.A.P
02-02-2014, 17:02
وقتی متد GET رو به POST تغییر دادین برای دریافت اطلاعات باید GET_$ رو هم به POST_$ تغییر بدین.اینجا رو ببینین‌:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد تابع هم بگم که یک متغییر تعریف میکنیم به هر اسمی مثلا fp . تابع fopen که فایل رو باز میکنه دو تا پارامتر داره اولی اسم فایل و دومی طریقه دسترسی به فایل هست که برای ریختن داده باید از w استفاده کرد.
تابع fwrite هم دوتا پارامتر داره اولی روشی که توی متغیر fp ریختیم و دومی ، داده ای هست که میخوایم بریزیم.ما اینجا داده رو گذاشتیم data$ که میتونه داخلش هر مقدرای قرار بگیره.اگه توضیح گنگ هست اینجا رو یک نگاه بندازین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamedarian2009
02-02-2014, 19:48
البته فرم شما دارای اشکالات زیادی هست و اصلا نمیتونه چیزی رو ارسال کنه بهتره اول فرمتونو اصلاح کنید

kamy74
02-02-2014, 22:25
من اصلا برنامه نویسی بلد نیستم چون کارم گیر بود یک چیزی خوندم و راه انداختم .
در درست کردن php هم موفق نشدن اگر میشه هم html و هم php رو برام اصلاح کنین و بزارین .
خیلی ممنون میشم :n12: