PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید باطری قلمی و شارژر

mohammadg846
01-02-2014, 22:32
باعرض سلام
یه شارژر uniross x-press 300 دارم که تا موقعی که باطری های خودش را (جهت استفاده دوربین عکاسی کانن پاورشاتa710) خیلی خوب شارژ میکرد و کاملا راضی بودم و 4 سال بخوبی استفاده کردم
ولی مشکل از موقعی شروعشد که باطریهای خودش خراب شد1سال قبل و بجای اونها از energizer 2500mah nimhاستفاده میکنم
اولا باطریها بعد از شارژ کامل کمتر از 30-40تا شات عکس را پشتیبانی میکنه
دوما شارژ باطری وقتی استفاده نمیشن فقط 1 روز دوام میاره!!!

از دوستان خواهشمندم باطری قلمی مناسب برای این شارژر پیشنهاد بدین که هم حداقل 200تا شات جواب بده و ضمنا درصورت استفاده نشدن شارژش را نگه داره
" الان ولتاژ باطری را چک کردم 1.3 ولت شارژداشت اما وقتی رو دوربین میندازم هشدار کمبود باطری میده!!! ممکنه ایراد از دوربین باشه؟؟"

در صورت امکان راه تشخیص باطری اصلی و تقلبی!
ضمنا قصد خرید شارژر معمولی (بدون صفحه نمایش)باکیفیت برای اقوام را دارم که بیزحمت مارک خوب و اصل که در بازار تبریز پیدا بشه پیشنهاد بدید

Pedram_IR
26-02-2014, 23:48
ولله منم انرژایزر خریدم برا ماوس بیسیمم هر بار 5 روز شارژ نگه میداشت، بعد از مدتی هم یکیش خراب شد کلا نیم ساعت هم شارژ نگه نمی داشت. الان camelion گرفتم از این سفیدا، حدود 1 ماه رو ماوسم با هر بار شارژ جواب میده. برا هر بار شارژ هم بیشتر از 5 ساعت نمی ذارم تو شارژر بمونه چون می ترسم خراب بشه. البته شارژرش مال همون انرژازرهاست و عوضش نکردم.