PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی زنانه تا 800 تومان

pakbakhteh
01-02-2014, 22:06
سلام
یک ( یا چند ) گوشی زنانه می خواستم بهم معرفی کنید تا سقف 800 تومان .
اولویت ها :
نرم افزارها رو خوب ساپورت کنه
دوربین عالی داشته باشه ( خیلی مهمه - ترجیحا فوکوس اتوماتیک )

(( راستی بچه ها این موضوع مطمئناٌ به این تاپیک مرتبط نمیشه اما از اونجایی که من خیلی اطلاعات کاملی در خصوص سیستم های عامل گوشی ها ندارم لطفا خیلی عامیانه و به زبون ساده بهم بگید فرق بین اندروید و ویندوز فون چیه و کدوم یک برتری های بیشتری دارند.))

با سپاس
@}-;

ha88an
02-02-2014, 13:50
به نظر من که یا Xperia Go ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیر یا Xperia P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اگه هم دنبال گوشی ویندوز فونی هستی Lumia 720 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم خوبه
اندروید و ویندوز فون دو تا سیستم عام جدا از هم هستن
یکی از مزیت های اندروید اینه که ساپورت بهتری داره و تا دلت بخواد واسش نرم افزار و بازی پیدا میشه ولی در عوض سیستم عامل سنگینیه
یکی از مزیت های ویندوز فون اینه که خیلی سبک هس و با سخت افزار های ضعیف هم میتونه بهترین عملکرد رو داشته باشه ولی در عوض نرم افزار و بازی براش کمتر پیدا میشه

pakbakhteh
02-02-2014, 14:53
مرسي ha88an ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزز
توضيحات مفيد و مختصر خوبي بود.
چند مدل ديگه گوشي بهم معرفي كنيد لطفا بتونم قدرت انتخاب داشته باشم
تو اينايي كه ha88an ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معرفي كرد فك كنم Sony Xperia SP مزيت بهتري داشته باشه راستي در مورد گلكسي هاي سامسونگ كدوم مدولها رو ميشه با اين قيمت گرفت .
در كل گلكسي بهتره يا لوميا
با تشكر

AMIR REZAs
02-02-2014, 18:13
در کل گوشی های نوکیا ویندوزفون طراحی زیبا تری(فیزیکی) دارن اما از لحاظ نرم افزاری طراحی خسته کننده دارن

بنظرم اگر میخواید به روز تر باشید اندروید بگیرید و گوشی Xperia SP بهترین هست در این رنج

ماکالو
02-02-2014, 18:49
منم ال جی سری ال یا جی رو پیشنهاد میکنم . با این مبلغ یه گوشی با کیفیت بالا میتونین بگیرین . درسته اسمش تو گوشی جا نیفتاده ولی همین مساله باعث شده که نسبت به گوشی های دیگه ی بازار که همین امکانات حتی ضعیفترش رو دارن ارزونتر باشه . مثلا گلکسی اسمش جا افتاده ولی کیفیتش پایینتره .

فرستاده شده از LG-P713ِ من با Tapatalk

D o l f i n
03-02-2014, 10:06
اگه قصد خرید گوشی آک رو دارید قطعا
Xperia SP بهترین گزینه در این رنج قیمت هست بسیار زیبا - دوربین خوب کیفیت ساختشم بالاست من همین 2 روز پیش برا خانومم گرفتم
اما اگر کارکرده بخواید بخرید میشه S3 سامسونگ رو گرفت که بهترین گزینه در این رنج هست

pakbakhteh
03-02-2014, 19:15
فکر کنم تو رنج قیمت 800 تومن دو مدل xperai SP و galaxy s2 note حرف اول رو بزنن .
بچه ها بنظرتون با این پول ( حداکثر تا یک تومن ) میشه گوشی بهتری هم گرفت .
لطفا تجاربتونن رو در اختیارم بزارید بلکه بتونم بهترین خرید رو داشته باشم.

D o l f i n
04-02-2014, 10:19
تا 1 تومن میشه کارکرده نوت2 رو گرفت و یا با کمی بالاتر آک S3
ولی بنظر من بیشتر از 800 هزینه نکن اگر اهل بازی نیستید هر چند همون sp هم عالی عمل کرده با اون سخت افزار میان رده اش
Sp رو بخر هم زیباست و هم قدرتمند