PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپتاپ 3d max و رندر و معماری تا 3میلیون

salar_aziz
29-01-2014, 20:56
سلام خدمت دوستان عزیز
قصد خرید یه لپتاپ معماری و رندرگیری دارم در حدود3میلیون یکم بالا پایین!!
یه نیم نگاهی هم به اپل دارم نظرتون چیه دوستان؟
اگه ممکنه یه توضیح کامل و جامع بفرمایید که چی بگیرم و چیکار کنم؟
پیشاپیش ممنون از لطف همگی

red_avalanche
30-01-2014, 11:25
سلام

اگر کارهای پردازشی بالا مثل همین رندر گیری دارید حتمن سی پی یو از سری Core i7 و حتمن مدلای MQ و HQ
انتخاب کنید، هشت گیگ رم هم کارتونو راه میندازه، گرافیکم یا سری 7 انویدیا یا سری 8 ای ام دی انتخاب کنید.
دو سه تا مدلی که میشناسم ایناست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ha88an
30-01-2014, 11:35
. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوست عزیز به این سه تا مدل هم یه نیگا بنداز
Sony VAIO Fit 15E SVF1531GS
Lenovo IdeaPad Y510p - A
ASUS N56VV - A

salar_aziz
30-01-2014, 13:12
ممنون از دوستان عزیزم
ولی کدوم یکی از اینها از همه بهتره؟
فکر کنم واسه رندر و ویری که من میخوام سی پی یو و رم از همه مهمتره!! درسته؟
راستش اینو واسه یکی از دوستان میخوام الان خودم اچ پی 6090 دارم و راضی ام ولی خوب میخوام حالا که داره انقدر پول میده خیلی قوی باشه لپتاپش واسه این کارش و نکته هایی که تو 6090 خودم واسه خودم بوجود اومد این حس رو بهم داد که نکنه سونی برخلاف سخت افزار پایینترش در برابر رقبا توی یک رنج قیمت مساوی شاید به خاطر جنس و ساخت مرغوبش از اونهای دیگه بهتر باشه.نظر شما دوستان چیه؟
در درجه بعدی و سوال بعدی میخواستم بدونم با این پول واسه کار من نمیشه اپل خرید و کارم رو تمام و کمال راه بندازه؟
ممنون از حسن توجه همه دوستان گلم :11:

salar_aziz
31-01-2014, 17:40
دوستان عزیز کسی نیست راهنمایی کنه و جواب سوالاتمو بده؟
ممنون میشم

salar_aziz
01-02-2014, 00:22
راستی یه نکته دیگه هست که لپتاپ الانش dell 1545 هست این رو چند میتونه بفروشه حتی حدودا هم بگید خیلی خوب میشه
ممنون

salar_aziz
01-02-2014, 22:09
چه انجمن سوت و کوری شده اینجا!!
فردا میخوایم بریم خرید هیچ اطلاعات کافی هم ندارم!!
اگه قرار نیست جوابی بگیرم لطفا تاپیک رو ببندید!! :n28:

mohammad ahmadi
02-02-2014, 00:51
من اطلاعات زیادی راجع به قیمتای جدید ندارم اما دیروز برای دوستم دنبال لبتاپ واسه رندر و معماری میگشتیم... قیمتای سونی و اپل خیلی بالا بود برای سونی که بدرد رندر بخوره حداقل از سه و هفصد شروع میشد اپل که بدتر از اون... ولی یه نمونه ایسوس مناسب پیدا کردیم با قیمت حدود دو هفصد مدلش x550 بود به نظر بد نمی اومد ولی توصیه میکنم زیر ایسوس نخری و دنبال مارکای لنوو و دل و... نگردی چون هر ارزونی ای بی دلیل نیست. رندر هم که خودت اگه کار کرده باشی میدونی دستگاه بی کیفیت دوام نمیاره

salar_aziz
02-02-2014, 05:03
والا تا 3 تومن حالا 200 300تومن بالا پایین میخواد بخره
خودم که کار میکنم بیرون و با همین 6090 کارم راه افتاده تا الان!!
ولی خوب میخوام اینی که میخره بهترین باشه
سونی که خوب میگن خیلی عالیه ولی گرون بنظر میاد و در یه قیمت حرفی در برابر هم قیمتاش نداره ولی خوب ایسوس این ان56 که گفتن گویا از مدلی که شما میگی قوی تر هست و اون لنوو y510 که به نظر میاد از همه قوی تر باشه
حالا نمیدونم والا کدوم رو باید انتخاب کرد!! لنوو 16گیگ رم داره و واسه رندر فوق العاده است!!
از طرفی نمیدونم سونی هرچقدر هم که پایینتر باشه روی کاغذ از اونهای دیگه آیا بخاطر کیفیت بالاش تو عمل بهتر کار نمیکنه!!
خلاصه موندم اصن این وسط چی به چیه!!
سونی پایینتر بخریم یا ایسوس میونه یا لنوو خیلی قویتر!!

ممنون میشم عزیزان راهنمایی کنید که فردا پسفردا قصد خرید دارم واسش عجله داره و کارهای تحویل این ترم عقبه :n02:
ممنون

ha88an
02-02-2014, 13:33
اینم یه نیگا بهش بنداز لپ تاپ خوبیه Msi GE 60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

salar_aziz
02-02-2014, 14:19
اینم یه نیگا بهش بنداز لپ تاپ خوبیه Msi GE 60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون اما موارد بالا که گفتم رو نمیتونی در موردشون توضیح بدی؟

salar_aziz
05-02-2014, 16:18
از دوستان ممنونم با راهنمایی ها بی دریغشون!!
لنوو y510 خریداری شد به قیمت 3100 با رم 16
:n18: